Моята любов от пръв поглед
На 33 съм, омъжена, никога не съм вярвала в любовта от пръв поглед. С мъжа ми не се разбираме особено, отдавна сме заедно, той е егоист във взаимоотношенията си с хората, със мен също за това между нас няма силна емоционална връзка.
С моята тръпка се запознах ме в компания с наши приятели, още тогава погледите ни се сляха и се усети емоция между нас. Той ми даде телефона си, аз му звъннах след няколко дена, той веднага дойде. Споделихме си колко много сме се харесали тогава когато сме се видели за първи път, беше взаимно, той спомена, че толкова ме е харесал, че си е казал, красива жена колко щастлив е съпругът и, и двамата си признахме за симпатията ни един към друг. Беше вълнуваща среща изпълнена с много емоции, прегръщахме се, целувахме се, галихме се, той ме наричаше с такива мили думи и така нежно ме докосваше, не спирам да мисля за нежните му устни и ръце, омаяна бях от нежността му. Той предложи да идем в колата му, но аз не пожелах, колкото и да харесвам мъж, не си лягам на първа среща, принцип ми е просто. Разделихме се, той ме остави с колата близо до нас, такава тъга имаше в погледа му, че си тръгвам. Целунахме се и се разбрахме аз да му звъня и да го търся, защото може да вдигне мъжа ми ако той звъни.
Обадих му се след един ден, не ми вдигна телефона, направих кратко повикване по късно пак не ми се обади. Незнам какво му стана, толкова ме искаше, защо не ми вдига и не се обажда? Оттогава минаха четри дни, мисля само за него и много ми е криво. Влюбих се в него още когато го видях, ужасно го харесвам, незнам какво да направя, имам усещането, че ще се пръсна от мъка по него! Постоянно си представям как ме милваше и целуваше, копнея за него. Имаме си телефоните, разменихме си и скайп тогава, но не смея да го тъся, страх ме е да не ме отхвърли.
Според вас как да постъпя, кога мъжете се държат така както той с мен сега? Той е много чувствителен като човек, мисля, че се притеснява защото съм семейна и го е страх да не разбере мъжа ми. Той е ерген, като човек е много добър, мисля си, че може би не иска с мен защото съм омъжена, съвестно му е просто.
Моля за съвети как да постъпя за да съм с него, много го обичам, влюбена съм в него!

Коментари

1.   Влюбването е като пясъчен часовник пълни сърцето изпразва главата. Това е временна емоция научете се да правите разлика между любов и влюбване иначе ще си берете последствията.

2.   За мен е искал само бърз секс, още повече, че веднага те е поканил в колата си. Ако наистина си му харесала, по-скоро първо би разпитал за теб, поне аз така бих направил. Като прибавим сладникавите му думи и това, че не ти вдига, мисля че нещата са ясни.

3.   Той ти е тръпка на тебе,ама според мен ти не си тръпка на него.Забрави го и си гледай семейството.От такива връзки освен чукане,друго няма

4.   Не бъди толкова наивна!