Проблем с връзка от разстояние
Здравейте,

Приятелката ми е на студентска бригада в САЩ. Минаха вече 2 месеца откакто е там и ми е много трудно без нея. Тя ще е там до септември. Проблемът е в това, че тя се промени много. В разговорите с мен се държи много по-студено, за разлика от първите две седмици, в които постоянно ми казваше, че ме обича и й липсвам. Сега това просто изчезна. Често ми отговаря на въпреки и се дразни от мои въпроси. Няма ги всички мили думи, с които ме наричаше преди. Дори когато си пишем, тя ми отговаря със закъснение и с по 2-3 думи. Казва ми, че по някога не иска да говори с никой и че й е много напрегнато. От една страна я разбирам, защото работи на 2 места и няма много свободно време, но тази промяна към мен просто ме убива. Не съм и държам сметка за отношението й и гледам да проявявам разбиране. Не знам дали всичко не се дължи на това, че може да се занимава с някой друг там. Остава много време докато се прибере и не знам как ще се развият нещата. Обичам я и не искам да я изгубя. Моля Ви за съвет. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Не се притеснявай. Там наистина е доста трудно и си се отразява. Ако любовта ви е истинска ще издържи на всичко. Не ми се вярва да има някой друг. Просто трябва да си имате повечко доверие. Успех. :)

2.   Колко пъти ще го постваш това?

3.   Няма какво да се чудиш. Намерила си е някой да я помпа. Аз 2 пъти съм ходил на такива бригади и няма да ти обяснявам какъв разврат е там. Всичко бачка, пие и се е*е като за последно.

4.   На 2 работни места работи за това е. Почни ти на 2 места да работиш и виж как и ти ще си същия. 3 не всички са като теб.