Споделена история от Тинейджърски

Не ми става на 16?
Здравейте приятели от Североизточна България съм. Преди 1 седмица скъсах с гаджето си, с което ходих почти 9 месеца. Гадно ми е много, но се показа какъв човек е и не искам да я виждам повече. Проблема ми е следният, от както скъсах с нея не ми става, нито от порно нито от докосване(мастурбиране). С нея правехме много хубав секс по 1-2 часа. Много съм притеснен от какво се дължи това? Яко бях хлътнал по това момиче, тя ми разби сърцето в един и същ момент я мразя и обичам. Някой ако е имал такъв проблем да сподели.. Моля администраторите да публикуват статията... Когато съм в ерекция достига до 17 см дължина и 13-14 см обиколка, но се съмнявам, че тази информация ще Ви бъде полезна.

М16.

Коментари

1.   От стреса е, ще се оправиш.

2.   Споко нормално e, ако преживяваш някакви негативни емоции като стрес, напрежение или любовна мъка, не маструбирай и спри порното поне за месец, измисли някакво хоби да се разсееш и да не мислиш за бившата и либидото ще се върне! ;)

3.   Не се притеснявай, случва се такова нещо, защото си свикнал с нея, но трябва да си намериш друга муза, а сега още мислиш за нея, всяка друга в момента ти се струв абезинтересна, нямаш желание за нищо от там ива всичко... споко ще мине това време и всичо ще е ОК!

4.   Може би е на психическа основа. Дай си малко почивка примерно 1 седмица и не опитвай да го изправиш. Накрая може да стане от само себе си. Това е само предложение де, но си струва опита.

7.   От автора: Благодаря за съпричастието, което оказахте сънародници... Не знам дано се оправя, струваше ми се перфектна за мен, дано намеря друга като нея.. Иначе опитвам се да се разсея, тренирам фитнес, излизам с приятели, .. а бе ще минее всичко. Ще съжалява, че ме е изпуснала, защото наистина давах всичко за нея, но е така хората са гадни..