В задънена улица !?
Здравейте, реших най-сетне да добавя и моята история тук, надявайки се да прочета мъдри разсъждения и съвети.
Та с приятеля ми сме заедно от 3 години, разделяли сме се 3 пъти, последните 2 за около месец. По време на връзката ни редовно разбирах, че той ме лъже и се вижда с други момичета с които е флиртувал и целувал. Причината поради която е постъвал така е била, тази, че аз продължавах да се виждам с бившата ми половинка. Следователно след време започнах да следвам примера му на поведение, егото ми потъваше все повече и смятах, че това беше начин по който можех да избегна емоционално сриване.
При последната ни раздяла, той си намери друга приятелка и нз защо, аз адски трудно приех този факт.
Имах кошмари свързани с тях, изпитвах страх да не ги видя някъде двамата и други подобни.
Нещата продължиха около месец, след това се
събрахме, защото той ме потърси. Макар и през сълзи, той заряза въпросното момиче, както и аз момчето с което бях. Най-парадоксалното в цялата история е че след толкова години и всичко преживяно, чувствата ни за секунда не са оттихнали. Тръпката по между ни така и не ни напусна,
като нестихваща енергия е. Нещо неописуемо..
Всичко свързано с личността му, като го видя и настръхвам.
Обичам него, характера, гласа му, всяка една частица.
Но понякога си давам сметка, че не мога да преглътна моментите в които ме е предавал и страха, че може да го направи пак. Стига ми да знам, че има женско присъствие до него и корема ми се преобръща.
Все още не зная какво да правя, да се примиря с човека до себе си, с това, че му нямам абсолютно никакво доверие и да живея в страх, защото безумно го обичам.
Или да се опитам за 4-ти път да продължа напред без него?
Предполагам, че не всеки би бил съпричастен, именно затова искам да помоля тези, които смятат да се заяждат или да коментират отрицателно, да не го правят. Ще е напълно излишно!

Коментари

1.   http://spodeli.net/4/story-70453.html

Това е абсолютно същата история, спри се вече. И 100 пъти да я пуснеш, нищо повече няма да чуеш от хората.

2.   Ще пиша, ако трябва и трети път..
Защото имам какво да чуя, а не ми се дава възможност, защото ми оспамиха предната тема ;]]
Можеш да напишеш примерен съвет, вместо да издребняваш и да правиш забележки!!

3.   Аз каквото съм искал, съм го написал в предната тема. Не виждам смисъл да пишем едно и също в 100 еднакви теми. Както виждаш, никой не пише в тази тема. И 100 пъти да я напишеш, никой повече няма да ти пише.

Ако търсиш внимание, поне си измисли нова тема.

4.   Не търся нито внимание, нито акъл!
Благодаря ;]]