Той не говори с мен...
Здравейте.
Вече повече от месец излизам с едно момче. Говорим по всевъзможни теми, за всичко, разказва ми как е минал денят му, какво е правил и т.н, но никога до сега не е споменавал нещо свързано с нас. Притеснявам се, че ако започна аз темата ще изглежда зле.. Странно е, защото ме търси всеки ден, пише ми постоянно, иска да се виждаме всеки ден, спира по средата на улицата, за да ме целуне, но ме притеснява факта, че не споменава нищо за връзка.. иска ли, не иска ли, има ли въобще нещо към мен.. Просто съм много объркана понеже ми се случва за пръв път и наистина не знам какво да направя в ситуация като тази.

Вие, какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   Пусни се по течението, всичко ще си дойде на мястото.

2.   Е, щом излизате, явно имате връзка. Ти тъпан ли искаш да бие? Пък и за един месец какво толкова да говори - да падне на колене и да ти предложи брак ли? Явно нямаш опит, но се отпусни, не мисли толкова. Наслаждавай се на връзката си, пък вече времето само ще си покаже как ще се развият нещата.

4.   Прочети "Мъжете си падат по кучки ". Интерестна книга е и има доста вярни неща вътре. Едното, от които е че мъжете се отекчават от жени които питат "на къде върви връзката нии " и разни подобни... в никакъв случай не го питай носи се по течението бъди забавна, леко загъдъчна и ти към намеренията си към него... ако някой започне да задава тези тъпи въпроси за връзката трябва да бъде той, а не ти! Успех, раздавай го бавно и се носи по течението.

5.   Никакви книгине чети и не се вкарвай във филми. Момчето показва с езика на тялото че те харесва и иска. Някои мъже са с по затворени характери, явно не е имал до сега връзка с по емоционално момиче, което да го научи на споделяне. А ти бъди каквато си, не се прави на кучка и недостъпна, ако искаш да разбереш нещо-питай, ако искаш да кажеш нещо-кажи го. Мъжете обичат истинските жени.

6.   много сериали си гледала, щом очакваш мъж да започне да обсъжда връзката си с теб:-) радвай се на срещите, говорете си, щом те търси, звъни, пише, очевидно те харесва:-) ти какво очакваш? да падне на колене?

7.   Виж сега това че си споделяте с него доста неща както че "спира по средата на улицата" само за да те целуне, трябва да те навежда към мисълта, че това момче е заинтересуван от теб и те иска, ако и ти толкова много го харесваш му отговори със същото :) Това че не ти казва нищо относно вашите взаимоотношения не го приемай толкова на сериозно. Някои мъже не питат жените дали искат да станат гаджета защото това е детско, щом е близо до теб това е важното. Но спокойно и ти имаш право, защото искаш да знаеш какво всъщност се случва, моя съвет е направо да го попиташ какво има между вас.. за да си наясно.. :)

8.   Номер4 . Книгата изобщо не е за филмиране ,просто показва най-честите грешки при жените във връзките .Пришпорването и подпитването накъде върви връзката е една от тях.Както и самата дума "кучка" е използвана по скоро иронично ,като самоуверена жена , а не смисъла ,който по-вечето хора влагат в нея.