Дайте съвет
ходим вече от една година с гаджето ми тя е на 20 аз на 17 но това не е проблем. Проблема е следния държи се на моменти толко отвратително че едвам я понасям и едвам не издържам да си тръгна. понякога се държи толкова мило че ми е кеф да седя дори цяла нощ както с всяко момиче имало сме лоши така и хубави моменти. Въпроса е там че тя понякога дори не осъзнава какво прави... излизаме навън и след 2 рата секунда почва да ми се праи защо съм гледал другите момичета а това въобще не е вярно и най-тъпото нещо казва ми не го прави аз и казвам не съм ама добре и след 2 минути виждам как тя заглежда някое момче... Понякога даже ме удря обижда ме постоянно направо не знам какво е това държание за момиче. Нямах приятели заради нея с никои не говорех и на края виждам че има регистрация в сайт за запознанства и качвала снимки от поне 6 месеца насам. Попитах я а тя ми отговори че не бил ней на а на някъв нейн приятел които писал с гаджето си, обаче аз не и вярвам информацията е толкова подробна че дори на мен ми отне година за да разбера някои неща. Твърдеше ми че ме обича а на края регистрация и куп лъжи. не сме си говорили от почти 5 дена нито я търся нито тя мен защото аз и казах че я блокирам. преди ден дойде и направи голямо циркове и се унижи доста за което не бях виновен. Супер кофти ми става като чуя че реве направо не издържам но всеки път така става използва съжалението ми за да се върна при нея. Знам че като се върна след 1 седмица нещата ще са по същия начин но просто факта че я наранява ме кара да се върна при нея... ДАЙТЕ СЪВЕТ моля ви защото съм супер объркан и не мога да мисля трезво... Сигурен съм че тя не може да спи по цяла нощ и реве и си мисли за мен... мн е обобщена историята но не мога да изпадам в подробности ако има нещо ще допълвам

Коментари

1.   Съвет - върни се в трети клас, че да си оправиш правописа, пък след това искай съвети.

2.   Просто се разделете веднъж завинаги. От написаното си личи, че нито един от двама ви не е щастлив. Иначе нямаше да има регистрации в сайтове за запознанства, да се заглежда по други и да те лъже...

3.   Тая е развалена махай се! Няма да намериш каквото търсиш при нея такива неща не се крият. Послушай ме и си обирай крушите!
S. A. D.

4.   Мерси хора!!! Искам да чуя още няколко мнения по темата, а относно правописа-да не е за оценка, че да пиша грамотно? Въпроса беше да напиша темата колкото се може по–бързо за да чуя съветите ви :)

5.   Разбрах нещо много важно в този живот и ще ти го кажа по най-простия начин - Ако не си щастлив някъде тръгни си.