Как да разбера?
Здравейте. Пиша тук за да ви помоля за съвет. Има един мъж, виждаме се почти всеки ден, но не сме приятели, просто се засичаме. Та така... наистина много съм хлътнала по него.
Хора, нали знаете онова, че хората флиртуват с очи и когато имат симпатии към даден човек го гледат в очите (и то продължително) и винаги търси погледа му... е, той го прави, веднъж изтърсих нещо глупаво и той зе засмя, гледа ме по особен начин. Предполагам, че и той има някакви чувства към мен. А сега идва и голямото НО! Той си има приятелка или поне мисля, че има ако не са скъсали наскоро. Та, моят въпрос е дали наистина (според вас) има някъкви чувства или... незнам.
Моля ако има мъже да изказват мнение, също и жените и благодаря за отделеното внимание.

Коментари

1.   Има интерес - това е ясно, за чуства ей така само като се гледате никой не говори. Може да има привличане от пръв поглед, не и чуства. Какво точно искаш да попиташ - честно казано не разбирам? ! Харесала си го - това е ясно, ами покажи му го.. Как ли - ми завърти му малко опашката ;) Езикът на тялото - сещаш се.. кратки погледи, малко усмивка (дори и на глупавите му шеги), оправи си косата, докосни го леко по ръката, докато му разказваш нещо смешно, пак си оправи косата, потърси погледа му за 1-2 сек, тук той ще ти отвърне и ти ще погледнеш свенливо надолу ;) и така.. в повечето ситуации се усеща дали ти отвръща.. За какво да следиш ли - тук ми е малко сложно, щото съм мъж и го правя несъзнателно.. да кажем - виж накъде е обърнато тялото му - трябва да е към теб, оправя ли си косата, дрехите в твое присъствие, търси ли погледа ти (много важно) и внимава ли какво му говориш... пъчи ли се повече в твое присъствие и т. н. Глупаво е да се говори за чуства на този етап ;) Вие сте в началната фаза на флирта даже - гледате се като котета ;)В момента ти си просто сексуален обект, ако я докарате да излезете няколко пъти - ще ти стане по- ясно предполагам дали може да се получи нещо повече... Каквото и да е, те съветвам да не се влюбваш без да знаеш в кво се влюбваш и да не се вцепеняваш ако се стигне до среща или ти поискат номера - реагирай спокойно и нормално. Айде и пиши ако има развръзка ;)

2.   Здрасти №1, да постоянно търси погледа ми и определено се пъчи пред мен.

3.   От авторката

Постоянно търси погледа ми. И да, определено се пъчи