Моята история
Всичко започна преди няколко години. Аз, все още младо момиче, се запознах с няколко години по-голям от мен мъж. Красив, привлекателен. Започнахме да си пишем и така ме покани на среща. Само факта, че ми се обаждаше ме караше да се чувствам безкрайно щастлива. Първото влюбване, първата целувка. За мен това бяха нови емоции, нови чувства, които ме караха да се чувствам много щастлива. Бях много наивна, доверчива. За това кратно време, макар и да не го познавах, в очите ми беше съвършен. И така, бях сложила наивно розовите очила... До един момент, в който просто той изчезна. Ни дума, ни съобщение. Не му чух гласа повече. Имахме общи познати, но пак не разбирах нищо за него. Явно искаше само от мен да се скрие. От тогава до сега минаха 6 години... Много връзки, влюбваха се в мен, обичаха ме... И всички в началото ми бяха интересни, но след това ми се виждаха като еднакви. Не съм усещала такова щастие повече. Той, този който просто изчезна, не правеше нищо за мен и въпреки това ме караше да се чувствам прекрасно. Другите- цветя, подаръци, мили обяснения в любов, ваканции, почивки, романтика... и не... Разбира се, винаги съм оценяла подобни неща, но някакси не мога да ги почувствам. Споделете вашия опит. Имали ли сте подобни истории? Мислите ли, че е възможно човек пак да изживее такава емоция или подобни неща се случват веднъж в живота?

Коментари

1.   "Този който не правеше нищо за теб,просто изчезна" и ти си го обичала,и продължаваш да го обичаш..? а тези който са били винаги до теб,НИЩО КЪМ ТЯХ. Заслужаваш да си останеш сама ЗАВИНАГИ.

2.   Аз може би се досещам причината защо те е изоставил онзи първия ти - той е бил вече в друга връзка. Ти си била нещо временно. Или е бил женен, или другояче е бил с друга.

Не знам защо не си се сетила за това. Ако се беше сетила, щеше да ти е лесно да го забравиш, понеже щеше да преосмислиш неговите действия. От цялата работа излиза, че просто си е бил опитен лъжец... ти, като по-малка от него, наивността и липсата на опит са били достатъчни условия за да може да те има лесно.

Тъпото в цялата работа е, че всичките ти други охажори и гаджета след него, не са получили нищо истинско от тебе. Получили са същото разочарование като тебе, а може и наистина да са били сериозни.

Извади си поуките, помисли трезво, разговаряй с приятелки (и с който още там искаш), и моля те не се хващай с хора, към които нямаш чувства. Иначе и те ще направят като тебе и става гадно за всички останали.

3.   Здравей, да и аз така възприемам първата си любов. Най-чистата и силна. Винаги се помни и всяка следваща се сравнява с нея, за това е неповторима. Но не я идеализирай толкова, сигурна съм, че ще имаш прекрасни изживявания отново, кой знае може и със същия човек :)