Що мисли жената?
Искам да ви питам, по-скоро помоля за съвет и помощ.
Какви качества трябва да притежава един мъж, за да бъде интересен за жените. Знам, може би да е най-големия тарикат, който да преспи веднъж със Вас после да ви зареже, но да предположим, че тези просто отпадат.
Визията ли е важна, глас, маниери, държание, качества.

Моля, споделете мнения и двата пола. Благодаря.

Коментари

1.   Първо искам той да е красив като Mike Percy, после искам да ме обожава(както и аз него), да е добър, умен, мил, да ме подкрепя и най-вече да ме обича такава, каквато съм. Просто да ме обича, това искам!

2.   " Знам, може би да е най-големия тарикат, който да преспи веднъж със Вас после да ви зареже"
Нищо не знaеш...." тaрикaт"!

3.   Неуместен въпрос, те самите неосъзнават какъв искат, ако беше така, всички щяха да са щастливи, но уви не са. Това е подсъзнателен процес. Един мъж трябва да съчетава най-доброто от грубиян и мил, иначе става скучен и предсказуем.

4.   Моите предпочитания са да бъде умен, красив и само мой.. Да показва любовта си и да държи на мен.. Да се гушкаме постоянно и да правим много секс :D

5.   Когато го погледна да ме заболява тялото. Маи му казват да има тръпка. От към външност да е висок и едър. Иначе рус черен няма значение. Но обичам големите мъже. А иначе за да ми влезе под кожата... Да е авторитетна личност, да има мнение, да е умен. Да е закрилящ. Да умее да ме контролира. Имам нужда от това защото изтрещявам. Да е силен характер. Да говори с мен и да ми споделя. Да се сеща да ме попита как съм, Да знае без да ме пита всеки път и без да чака аз да му кажа, какво харесвам. Било сладолед, било напитка, било филм... каквото се сетите. И да да има пари. Умението му да спечели пари е знак за това колко е оправен в живота. Аман от мили момченца загубеняци дето ми се държат за полата. Остана само да ги накърмя. Не искам да мие чинии, достатъчно е да си я сложи в мивката. Не държа да е с маркови дрехи само да е чист и спретнат. И да ухае на мъжки парфум. Обожавам мъризмата ви мъже. Обръщам се на улицата не след мускулест цепеняк а след свеж аромат на мъжки парфюм. Не държа да ми се отварят врати. Ще вървя кротко след него без излишни демонстрации на феминизъм -само да намеря достоен мъж за следване. Не исакм сам да носи чантите докъто аз ситно стъпвам с 10 санта ток. Не искам рози и ягоди със сметана. Само като ми е тъжно да ме гушне и да ме приласкае, а не да казва -е аз кво да направим. Еее много искам май. Питайте ме сега, ако го срещна какво мога да му дам...

6.   Да ме уважава на първо място и да не е тарикат.
Външният вид също е важен, но външният вид няма да ме впечатли, ако срещу мен стои простак.

7.   Да мъж на място! Да не ми се хвали къде е хвърлял салфетки и с коя миска е мачкал чаршафи. Да е умен и забавен, да е интересен събеседник и да има чувство за хумор. Да има цели в живота си и да работи, за да ги постигне. Не искам да е богат, не ме разбирайте погрешно, може да е общ работник, който иска да стане майстор и да работи над това. А не да мисли каква далаверка да завърти и кой да прецака.
Да е мъж с обща култура, интереси, хобита. Да е личност, да има мнение. Да държи на думата си и да бъде себе си. А не да вземе служебната кола на съседа, който е шофьор и да плати сметка, заради която ще гладува цяла седмица. Да няма айфон, пък да няма при за ваучър.
Да е уверен - да знае какво говори и какво прави.
Жената по природа търси сигурност и стабилност и на генетично ниво я привличат мъже, които могат да й го осигурят - спокойни, уверени и стабилни мъже с ценности и цели.
Колкото и да му е мъжествен гласа, ако целият му речник е псувни, няма да ме впечатли. Колкото и хубави мускули да има, като видя че вместо да учи и да работи, виси във фитнеса и е по-суетен от мен, ще го зарежа на втората среща.

8.   Всяка жена има различни изисквания що за въпрос
....ако например всички жени харесвахме фитнесджии тогава другите мъже трябваше да са ками ама не са нали? Или ако искахме да са само висшисти сиреч интелигентни и добре платени таксиджийте примерно кво правят?
Колкото жени има толкова отговори ще получиш

9.   Интелект,възпитание,чувство за хумор,уважение към мен, отговорен и зрял човек... При тези качества външният вид няма значение.

10.   Мъж, който хелае да спят гушнати заедно, а не да "спят" . Мъж, който си представя бъдещето с тяхното дете. Мъж, който намира време за нея. Мъж, който от време на време да и помага с работа. Една жена никога не гледа външния вид. Тя мисли за мъжа от страна на това дали е достатъчно умел и сериозен, за да го дари с детенце. Един съвет, всички жени ни подлюдяват мъжете с тежките гласове! И все пак ако се паднеш на някоя, която и пука дори и малко за външния вид, имай малко плочки и мускули, НИКОГА не си махай космите по ръцете и краката!!! Оставяй си бакембарди ( поне на мен ми харесва когато боцка ). Ти ще разбереш, когато една жена предпочете теб пред това да прекарва 8 часа в мола и 8 часа на дискотеката.
- Blu

11.   Всичко е въпрос на химия и привличане. Красив мъж за една, може да е незабележим за друга.

12.   За мен няколко неща са важни, чувството за хумор и милото и грижовно отношение (не само към мен, а по принцип). Като видя някой мъж да се държи мило със семейството си това винаги е голям плюс за него. Поне в моите очи.

14.   Всички искат умни и красиви мъже. Само че има умни и красиви, които с години си стоят сами, защото не са нахакани и богати. А в същото време наперените богаташчета постоянно са с гаджета, макар далеч да не са красиви и умни. Пример мутрите - все с най-красивите, ама самите те само са минали покрай красиви и умни, без да са закачили нищо. Ама друго си е джипче да имаш, на почивчица да я заведеш, тогава изведнъж интелекта и красотата, които толкова се дъвчат, остават без стойност.

15.   14, донякъде е така. Ама тия не са богати, Вие се впечатлявате как хората карат коли за по 30-40-100 бона и ги мислите за богати. Заможни да, но не и богати. Един специалист по медицина в Германия взема 5 палки на месец(има си хубава кола, апартамент) смятай сравнение с него колко са богати тия нашите. Богатият човек няма да се поколебае ако му хареса една картина за няколко милиона да си я купи, когато човек постигне това състояние, в което му е през оная работа за няколко милиона и може да си ги похарчи където иска, тогава е богат. Тия с джипчетата са малко над средното. Един по-квалифициран мениджър бързо може да ги настигне.
Да, повърхностните жени търсят парите. Другите жени и те не отказват пари. Ама малко са тия, които ще дойдат да живеят с мен на село и до копаят на нивата, точно тия последните заслужават и милионите, другото е...

16.   Това зависи от жената. Ако е к*рва, която ти гледа парите и колите, ще си й интересен с 100000 бона и кола за още толкова. Ако е нормално момиче, за нея ще е важно да я уважаваш и защитаваш и ще го оцени. Това е, не е толкова сложно, просто заради някои шматки, вие мъжете се обърквате и мислите, че жените сме к*рви с неразгадаеми изисквания, които не знаят какво искат. Е, една нормална жена ще оцени просто човешкото държание, което и показваш и с това ще я спечелиш много повече отколкото с някакви скъпи ламарини и тъпкан с пари портфейл!
П. С : Надявам се да няма засегнати момичета и жени, а ако има, честито, вие сте к*рви :)

17.   Да ме разбира и подкрепя. Да имаме общи интересни и да може да се разговаря с него на различни теми. Да е самостоятелен и да може да поема отговорност. Да не е мамино детенце.

18.   Мъж, истински... не момченце. Мaлко груб когaто трябвa, но и нежен. Понякогa едвa се сдържa дa не ме удaри, друг път ме гушкa и целувa. Кaто се рaзхождaме, не ми изпускa ръкaтa. Нa моменти ме дрaзни с пезпричиннaтa си ревност, нa другия ден гледaм кaкво удоволствие му достaвя, че мъжете ме зaглеждaт. Той е нaй-добрият ми приятел. В леглото е звяр, първичен и див. Знaм, че ще обърне светa зa мен. Всякa вечер ми кaзвa "обичaм те". През деня ми пише смс-и, колко му липсвaм и колко силно ме желaе. Искa дa чувa често, че е невероятен във всяко едно отношение, и aз му го кaзвaм, зaщото той нaйстинa е тaкъв. С него се чувствaм сигурнa, зaщитенa, силнa, крaсивa, обичaнa... Товa е той! Нaй-голямaтa късметлийкa съм че го нaмерих.

19.   Добродушем и джентълмен - абсолютно винаги и с всички дами, а не само за пред мен. Интелигентен, честен (никакви, ама никакви лъжи, увъртания и интриги), с ясен приоритет в живота - семейтвото. Ако той иска да ме прави щастлива, аз винаги ще му отвръщам със същото, а за това трябва егоизма да е поне по-умерен. Ако може и да има същата като моята непоносимост към чалгата и всичко чалгарско.

20.   Към коментар 16: Нямам нищо против да си права, мисля че е временно обаче..Нека да поразвием ситуацията - оценяш човешкото ми държане, уважавам те - не само като личност ами и като човек , че и като жена отвреме навреме да кажем - доволна си..;) Дотук добре , после обаче решаваме да сме сериозно заедно , да създадем семейство и т.н.Получава се, ама парите малко не стигат, аз обаче пак си те държа за ръката докато гледаме телевизия и продължавам да те обичам и уважавам..Ти почваш лекинко да се нервираш, да помрънкваш, да се Чудиш "дали пък не направих грешка като се хванах с този?? държи се добре с мен ама в момента парите не стигат и като гледам едва ли има тенденция да се подобри състоянието в скоро време..Моите приятелки се съдраха да ходят по екскурзии, а ние не сме мръднали никъде извън Б-я..Е, да вярно ходихме до морето и до София на гости, един път ходихме и на концерт ама ..." Така, аз продължавам да си те обичам и да те уважавам, ти обаче дали продължаваш да уважаваш мен както в началото..?Ако е да и го показваш както го чустваш - браво- бих се оженил за теб повторно, а сега си отговори на въпроса колко жени в гореописаната ситуация биха продължили да ценят и уважават мъжа си както в началото на връзката им...Тоест за започване на отношения ти вярвам, че ВИ стига и доброто и човешко отношения, за дългосрочен план обаче - не мисля , че искате само това....и не само защото инстинктивно искате най - доброто за поколението си , ами и защото живеем в един "овчи, модерен, изкуствен свят - натрапен и за жалост утвърден като правилен модел" , според който човек бива оценян и категоризиран на база финансовото му благополучие и постижения.....

21.   Мъж, здраво стъпил на земята - с реалистични представи за живота, без фантазии и въздухарски изпълнения.
Мъж, който знае какво иска, има собствено мнение, не се примирява с посредствеността, малодушието и некадърността.
Мъж с изградена ценностна система, който умее да уважава и цени жената до себе си.
Да e чаровен и с чувство за хумор ще бъде допълнителен бонус. ;)

22.   Мъж, който търси непрестанно развитие - но не говоря за пустите пари - а за духовно израстване. Мъж, който иска да даде своя принос за човечеството, но без да става най-гениалния учен, нужно е просто да бъде някой, да даде от себе си, колкото може. Например може да е доброволец по различни каузи, или чрез професията си (например лекар). Да е почтен човек, да вярва в собствената си стойност като човек и да отговаря на нападки, да се защитава - себе си и своите близки. Да бъде благодарен за всичко, което има, и да не бъде алчен. Да цени тези, които са му подкрепа - майка, баща, приятелка или съпруга, приятели. Да балансира между работа и почивка. И естествено, не на последно място, първичното си казва думата - да бъде добър любовник, защото без секса, дори и с наличието на всички други изброени неща, в един момент тази липса би надделяла. А за външността - тя в повечето случаи отговаря 1:1 на това, какви сме като хора въпреки че не всеки би бил съгласен с това твърдение. Тоест ако се грижиш да си добре, ще бъдеш добре и отвън и отвътре.

Ж, 23

23.   Номер 22, секс и духовност са две несъвместими понятия. Нещо бъркаш смисъла на нещата, не че нещо, но да знаеш занапред; също, мъж, който е бил с повече от една жена и води не чист живот, а ти говори за духовност е лъжец, лъжещ себе си, който цели одобрението на хората.
Ти такъв мъж няма да намериш, първо имаш два варианта.
В първия ще иска да си девствена за да не го опорочиш, защото все пак се сливате в едно.
Втория просто няма как да стане, такива хора търсят уединение и за тях е много по-важна божията любов, отколкото някакъв секс и жена.
По-добре си търси нормален мъж, който ще те задоволява сексуално, ще те прави щастлива, а защо не и да е финансово добре.
Виж с написаното от мен целя да кажа(това не важи само за теб, а за всички момичета и жени), че като се прави нещо да се прави като хората или ще водиш чист, свят живот или ще живееш както се живее няма междинен вариант, после единствено всеки си отговаря сам за себе си. :)

25.   ..задължително 40 ....и да е не е лесен,......да е притенциозен към външността на жената.....и към интелекта и...и разбира се, да не използва думи като ''тарикат''..ЗАРА

26.   Пак са ме резнали :)

Y D

27.   Всяко момиче/жена е с различен характер, затова и да ти кажем какво харесваме няма да има голяма полза..това е все едно да покажеш 10 различни рокли на няколко жени..мненията и вкусовете им ще се различават...същото е и тук(съжалявам за тъпото сравнение... но не се сетих за друго) Затова просто бъди себе си и рано или късно ще намериш жената за теб...бих искала да отбележа, че Номер 3 се изказа доста вярно, макар че повечето жени знаят какво искат и затова голяма част от тях и го намират :)

MJ