Една глупава история
Здравейте! Дори не знам какво точно целя с написването на тази история-но ,че е нелепа ми е кристално ясно. Ще се опитам да съм максимално кратка. Банална история -чат с мъж. Момента на свикването настъпва бързо-необяснимо защо дори за мен. Но , винаги има "но". Ето го и моето "но"-в повечето време аз преигравам -дори не мисля това ,което пиша.Телефонни разговори, интимни дори-аз пак преигравам.

Съчинявам предстояща среща с точност до часът на приситгане. Съответно в последния момент-нереално истинска причина за провал. Той вярва, проявява разбиране. Но аз не спирам. Подготвям нова версия, и то още по -правдоподобна от първата. Така си си осигурявам още месец -два чат и флирт.

Да вметна само-семейни сме и двамата. Неспирам с обещанията-ставам все по-добра. А иситната е ,че дори нямам никакво намерение да стигна до реална среща. Всичк отова продължава вече 7 месеца. Опитвах да спара, но винаги се връщам. Тази образно казано безопасна връзка ми харесва.

Осъзнавам ,че това е пълна безмислица и изкуствена история .Смея да твърдя ,че имам добър брак. Нещо повече ,съпругът ми знае ,че поддържам такъв чат, естествено са му спестени пикантните подоброности ,но го възприема като поредната женска приумица за убиване на времето.

И между другото това не е оказало никакво влияние на сексуалния ни живот-напротив -дори стана по -бурен. А мъжът от чата дори не е мой тип. Всъщност съм го виждала само на снимка и за минута на камерата. Не ме привлича сексуално ,нито визуално.

Не знам дали стана ясна цялата ситуация. Просто исках да я разкажа, и да питам има ли други като мен? И въпросът ми е-как да спра измисления филм. Защо не успявам. Ще се радвам на всяко сериозно мнение по въпроса. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Луда си, бегай се лекувай ...

2.   Обичаш ли да гледаш спортни предавания по телевизията?

3.   Твърдиш, че имаш добър брак, дали е така? Какво търсиш тогава и защо си играеш с огъня?

4.   А замисляш ли се, имаш ли правото да си играеш с човека от чата, и , дали пък някога няма ти да си в това положение в което е той? Да те лъжат и мамят както ти правиш. Нямаш това право! И според мен, това твоето е чисто избиване на комплекси. Намираш вниманието на чуждия мъж и това гали егото ти, но в същото време те е страх да се срещнеш с него защото може би ще го разочароваш. И тогава идва другия ти страх - ти ще си излъганата.
След като той не е твоя тип и сексуално не те привлича, тогава какво търсиш? Отговора е - КОМПЛЕКСИ И НАЙ-ВЕЧЕ неоткритото мъжко внимание, с което се и обяснява и появилия се бурен секс с мъжа ти, провокиран именно от другия мъж. А ако той го нямаше, секса щеше ли да е бурен???????

5.   до №"4 авторката-никога не съм имала проблеми в секса със съпругът си,просто исках да спра, но съжалявах човека от среща , някак се вкопчи,не знам.Ако можех да си обясня ситуацията -нямаше да търся съвет. Нямам реална причина да продължи всичко това.Не искам упреци -търся обяснение- защо го допуснах? Някой потърси нещо,което не можех да дам . Имам най -невероятния съпруг и го обичам безкрайно-не звучи сериозно -знам, но е факт. Както й да е -току що блокирах човека, за който говоря.КРАЯТ Е НА ЛИЦЕ!

6.   Аз съм в същата ситуация. Мога да изляза по всяко време, но не искам.

8.   До №6-от авторката. Ще ми е интерсно да ми споделиш товята история. Разбира се ако имаш желание. И причината поради, която не искаш да приключиш може да ми подскаже нещо и за самата мен. Брагодаря ти предварително!

9.   Коя си ти, бе ,"Ваше беличество",че лъжеш човека и си позволяваш да го съжаляваш?За какво го съжаляваш?Сигурно че ти се е вързал на лъжите!Поредната отегчена съпръга търсеща отчаяно малко мъжко внимание,за да докаже пред себе си ,че още става за нещо

10.   Може би намираш в мъжът от чата нещо което твоят няма?

11.   Номер 6 съм, мога да разкажа много, но не тук. Ако искаш остави някакъв имейл.

12.   До №6/11-авторката- има ли начин да ти дам кординати без да бъдат публикувани тук? До администраторите на сайта също е отправен въпросът как да да се свържа с даден човек без да бъдат изписвани кордининати тук?

13.   Номер 6 съм към авторката, мисля че няма начин. Те ще ти отговорят че сайта затова е анонимен. Направи си друг имейл, аз ще ти пиша, а ти ще прецениш дали да отговориш.

14.   Здравей отново№6! Направих нов имейл и се надявам да ми пишеш. Ето го и него : tiq_mariq@abv.bg С нетърпение очаквам да пишеш. Благодаря ти предварително!

17.   Здравей! Аз преди време бях в подобна ситуация. Разликата беше, че нямах приятел. Аз обаче още по-гадно постъпвах, защото ходех и ги гледах от страни как ме чакат, а те незнаят как изглеждам. После ми писна от тези неща и започнах да пиша с хора от далече, които едва ли ще пропатуват 200 км. за да ме видят, НО стана така, че един глупак ги пропатува а намен ми беше гузно да не отида. В крайна сметка сега чакам дете от него и живеем вече 6 години заедно на семейни начала. Немога да си помисля да го заменя. Да не те изненада и теб живота. Никога незнаеш какво може да стане колкото и да си сигурна, че не би се поддала. Късмет! :)

18.   До №17 От авторката. Така е много си права в това, че не знаем какво ни чака. Точно по тази причина се опитвам да се дистанцирам .Радвам се за теб, че историята ти е със щастлив край и дано продължи много години така. Пожелавам ти най-прекрасното бебче и всичко да е наред при теб.Късмет и от мен! Ако искаш ми пиши на посочения мейл ще е интерсно да ми споделиш повече неща . Човек трябва да се учи от опита и на другите хора.

19.   И аз малко да се намеся, не си падам по чатовете, но пък затова моят съпруг явно да. Причината да чета тези неща е да се опитам да си обясня какво се е случвало наистина там, защото и той твърди точно като теб, че се пише, звъни и всичко друго, свързано с тези сайтове без да се замисляш. Аз немога някак си да повярвам, че може да правиш нещо без да се замисляш... Той е в Испания и е чатил постоянно 4-5 месеца с една жена в Англия.
Извинявай, но ми звучи глупаво ( както му го казах и на него) да пилееш времето си да уреждаш предварително провалени срещи, да звъниш, да лъжеш и т. н незнам. Той също както тебе твърди, че обича само мен и децата ни, но незнам, аз не вярвам... на крачка съм да се разведа и за първи път в живота си незнам какво да правя..

20.   Не виждам нещо страшно в тази история. Просто хората имат нужда от разнообразие, общуване с различни хора и не на всяка цена обвързване. Това че са обвързани не ги прави затворници. Но наложеният от обществото морал заклеймява естествените нужди на комуникативните хора. Ако погледнем от различен ъгъл на подобни истории, какво са те игра, да необходимата освежаваща игра, която ни напомня че сме цял живот поне малко.. деца.. А лъжата, ами на другата страна отдавна и е ясно, че нещата не са съвсем читави, но продължава, пак поради същото...

21.   От авторката... И номер 19 и 20 сте прави. От цялата история разбрах, че всеки търси нещо което му липсва, но не е наясно какво е. И това е един вид безопасна крачка в страни... А финал няма... т. е. има развръзка, но не това е темата :)

22.   Към 20... иска ми се да мога като тебе да го приема философски, но... нали е казано когато ти се случи, вече не е толкова лесно да кажеш просто общуване без обвързване... Не мога да си представя как така говорите с един и същи човек с месеци, а след това ти ( авторката) просто го блокираш, а моя хубостник просто им пишеше "Не ме търси повече, с жена съм".
Става въпрос и за общуването по skype и телефон, не е ли прекалено лично да говориш с човека, да го гледаш чрез камерата и после изведнъж хоп... блокиран.
Наистина незнамкакво се е случвало и какво толкова говорите като сама твърдиш, че процента на лъжата е огромен?
Приятен ден от мен момичета1

23.   20 към 22 Играчка плачка!!! Така става понякога, но в гората има мечки все пак. Повечето играчи в чатовете се забавляват и е много рядко някъде да се получи двустранно пасване и оттам сериозно приятелство. Разбира се, че е болезнено, когато човек макар и виртуален, с когото си споделял неща от своя интимен свят изведнъж да се дръпне и каже; Сори, бейби, това е игра! Но и това е урок да сме подготвени за всичко, да не падаме духом и правим негативни заключения. Просто да благодарим, че се е случило и отминем с усмивка...

24.   Към 23 и авторката, май малко изместихме темата момичета. Не е проблема ( колкото и егоистично да звучи) когато към някой от чата изведнъж го блокираш или просто sorry беше игра. Проблемът на авторката, респективно и при моя съпруг е, защо аджеба го правим...
Нещо, което предварително знаем, че е обречено...
всички лъжи и губене на време... дали си струва

Благодаря!

25.   23 към 24 Кой да ти каже защо го правим? Сигурно всеки има различна мотивация, напр. разнообразие, някакъв адреналин и какво ли още не. Хората просто имат нужда да общуват с различни себеподобни, да си сверяват часовниците, да дискутират въпроси, които не се осмеляват да правят с близките си. Всичко си има причина. Понякога с непознат можеш д аси напълно откровен, защото е анонимен и не може да те види в момента. Психолозите сигурно по-добре биха го обяснили. Просто с елучва вс епо-често и е някакъв изход от задънена улица.. може би...