Имам гадже, но не знам как да постъпя.
Здравейте! Моля ви дайте ми съвет! С приятелят ми сме заедно от 2 години и никой не е изневерил до юли. Обаче отидохме на един купон и се запознах с най-добрия приятел на гаджето ми, с който танцувахме. Но ето че се влюбих в това момче и всеки път като си помисля за него страдам. Аз не съм грозна, но той не ме харесва. Но проблемът е, че не мога да споделя на гаджето ми, тъй като му е най-добрият приятел и ме е страх да не се скарат. Не съм някоя 12 годишна, която не разбира нищо от любовта, напротив на 20 съм. Проблемът ми е дали да споделя на приятелят ми или да си го запазя в тайна. Вие какво ще ме посъветвате?

Коментари

1.   Ти може и да си на 20 цифрово изразено, но практически си точно на 12 като акъл. Да споделяла с гаджето си, че се влюбила в най-добрия му приятел?! Бе ти изобщо имаш ли някой горе в главата? Само като ти чета тъпотиите за другото момче - не съм грозна, но той не ме харесва, ебаси. Много ясно, че няма да те харесва, аз най-много мразя да гледам игривите погледи в очите на приятелките на моите приятели, веднага ми стават антипатични. Съвета е да скъсаш с приятеля си, след като очевидно акъла ти не е при него и да си търсиш щастието другаде

2.   Още ли харесваш/обичаш приятеля си? Ако да, се съсредоточи и посвети изцяло на него и ще забравиш за другия.
Ако му споделиш и най - вече ако той има чувства към теб, това ще го съсипе. Няма да иска да погледне нито теб, нито най - добрия си приятел. Или ако иска, то ще бъде изкуствено. Може би ако те обича наистина ще каже че не го боли толкова, за да те предпази, но реално няма да е така.
От друга страна ако скъсаш с него и тръгнеш с другия мое да ти излезе име или нещо такова, пък и ще разделиш тях двамата.

Преценявай, не си малка и успех!

3.   ако споделиш с приятеля си ще го загубиш на никой не му трябва човек които иска друг но е по добре да му кажеш вярно сигурно след това ще се разделите но истината е по добре но ако не искаш да го загубиш заради някакво увлечение не му казвай не е хубаво да криеш все пак ти си го направила и трябва да си търпиш последствията решението е твое не мога да те посъветвам нищо защото прикриеш ли ако разбере ще стане по зле но за теб ще е по добре да си мълчиш за да не го загубиш но не мога да ти дам това като идея защото ставаш страхливка не можеш да си признаеш дори лъжеш го а той ти е верен нз просто

4.   Мълчи си и не се занимавай с него. Приятелят му след като не те харесва, не знам защо търсиш под вола теле... като кажеш на приятеля си какво??? Онзи ще те заобича ли? А може би човека си има принципи и държи на приятеля си и дори и да те харесва, няма да се занимава с теб. Трай си и всичко ще отмине, ако държиш на твоя. Това ми звучи като някакво моментно увлечение. Ако пък мислиш, че не е моментно и вече твоя не го обичаш, поне му кажи, че сте до тук, да не му даваш напразни надежди и да си живее живота.

5.   Ако е минала тръпката между теб и приятеля ти не виждам, защо не седнете да поговорите за това. По - добре поговорете за чусвата си през изминалото време. Не е задължително да тръгваш тръгваш с приятеля му. Има много риба в морето.

6.   Това, че си на 20 не означава, че разбираш повече от 12-годишните!

7.   Като жена на 31 ще ти кажа следното
Обяснения кой харесваш,с кой си била и т.н не дължиш и гледай да го запомниш много добре,че само нещо да споделиш в следващия момент ще си к***а,така че си запази нещата за себе си,какво си мислиш-че той ти е казал колко момичета и жени е харесал,докато е бил с теб ли?!?

8.   И аз през цялото време си мислех, че пише 12 годишна и се чудех защо не е в "Тийейджърски", а на края се учудих, като видях, че пише, че е на 20. Или лъже, за да не я бъзикаме, че е малка, или наистина е малка... на акъл.