Не искам да го загубя
Здравейте..!
Не знам как да започна.. Ще започна от началото.. Имах приятел с които имахме връзка от 8 месеца.. много наистина много бях щастлива с него за пръв път съм влюбена.. Обичам го много.. Може би защото той ми беше първия в всичко (надявам се да се сещате).. Та много бяхме щастливи нямаше изневери караници просто само се обичахме... До като не се започна.. Свърши се с доброто ни отношение, много хора започнаха да се опитват да ни разделят започнахме да се караме всеки ден нямахме миг спокойствие.. но въпреки това не се отказвахме един от друг.. Но се наранявахме с думи.. Започнехме ли да се караме ставаше зле лошото държание ме съсипваше.. Разделени сме от седмица.. не се виждахме но си пишехме от време навреме дори се оговорихме да се видим мислех си че ще се оправим и отново ще сме както преди.. Но преди 1 2 часа се скарахме заради бившия ми... Той си мисли че още искам бившия а всъщност не е така не го искам.. Аз всъщност не зная защо го направих но изпратих покана за приятелство в фейса на бившия... Което е моя грешка.. Искам да се поправя не искам да го загубя, много го обичам.. Блокира ме с думите върви при него ти още го искаш не ме търси за няма шанс вече да се оправим.. докато се опитах да му обесня че не е така той ме блокира.. Не съм в българия няма как да се свържа с него но ще се опитам някак връщам се след седмица.. Моля ви помогнете ми как да му покажа че го искам и да сме заедно отново... дайте ми някакъв съвет..!

Коментари

1.   Първо нали каза че той ти е първия? Ако му имаш телефона му звъни не спирай докато не дигне, пиши му по вайбера (ако имате де) изпращай му смс, но не спирай, не се отказвай така той ще разбере, че наистина те е грижа за него и искаш да сте заедно. Вие сте се карали един за друг от ревност сигурно. Но ако не ти вдига и пише в продължение на много седмици значи не му пука и показва безразличие или може би харесва вече друга или не те харесва теб, съжелявам. Попринцип момчетата са тия които трябва да се борят по често, но във вашия случаи е обратното!!! Дано ти вдигне или пише раздялата с човек който обичаш не се понася толкова лесно... :) :(

2.   От авторката: всичко е от ревност.. Но се чудя след седмица ще се прибера.. Незнам дали през тази седмица д го търся или да го оставя за малко и като се прибера д отида при него... объркана съм :-(

3.   Ами ти си още мъничко и зеленичко. След като си му се ядосала на гаджето и си пратила покана на бившия не е трябвало да се извиняваш ами трябваше да направиш следното - ако искаш да го запазиш имаш 3 стъпки. Блокирай бившия с дето си пратила покана и махни момчетата. 2 ра стъпка стой само 1 седмица на разстояние от гаджето или ако издържиш 3 дни е най добре. Седмицата е най дългия период иначе оставате просто хора които държат един на друг или не се познават като се разминат на улицата. 3та стъпка за тази седмица излизаш със всичките си приятели и говориш колко си влюбена и как той не те цени. Следствията са 2 Ако той те цени ще разбере от приятелКите ти наблягам да не са момчета за жалост иначе ако са забравяй го и се кефи на младостта си, както и да е 2 рия вариант е да му се дигне самочуствието и да си мисли че дори и да си намери друга ще си му в запас - май натам тръгват нещата. Така че тогава и чак тогава, когато си абсолютно сигурна че не го искаш - излизай с най различни и интересни момчета- как ще се държат с тебе зависи как си облечена и за какво говориш.