Нямам изход
Здравейте! Пиша тук, защото нямам друга възможност за помощ и ще помоля някой да ми помогне... Значи моята приятелка (в която съм лудо влюбен) преди да е с мен е била интимно (само) с мой приятел. И в един момент м/д нас се получава и аз се влюбвам и не преставам да мисля те как са били заедно и как са го правили... знам някой подробности как са правили секс (мъжете споделят преди да тръгна с нея) и в момента се разкъсвам от вътре и полудявам... с нея съм си говорил и тя е казвала това е минало не го мисли аз съм с теб и само теб, между нас с него не е имало чувства и т. н но аз продължавам да го мисля и да се измъчвам... на истина не е изневяра тя е била с него преди да е с мен, но сме в една компания сега, а аз съм израснал с него и излизаме всички заедно. Помогнете ми какво да правя... вече мисля за самоубийство, защото не намирам решение... полудявам. Търсих контакт с психолог, но дали ще ми помогне. Защо го мисля толкова като е било преди ;( Какво да правя помогнете ми! Сигурно това е последния ми шанс да се овладея ако някой ми помогне... и ще избера изхода ;(

Коментари

1.   Поредният страхливец, боящ се от света и трудностите в живота, за който решението е самоубийство. Я се стегни! Ако тя иска теб, не се тревожи кой иска нея!

2.   Много те моля остави момочето да си изживее пълноценно младините. Ти по всичко личи си комплексар. Абсурдно е да правиш проблеми за нещо минало и да имаш претенции. И за това ,че не и е било хубаво с бившия те е излъгала. Какво очакваш да ти каже.

5.   Ами пич и аз го преживях същото положение. Решението е едно, преспи с друго момиче и се върни при тая твоята дето е нямала чуства. Сега и гледай сеира дали ще се засегне самочуствието й или ще те разбере, че ако сте квит. няма право за разправии. Щом и двамата сте лоши и няма добри - под добър разбирай с високо либидо и самочуствие без покритие- та къв е смисъла за спор. Пък и нали е любов да, тя няма право да ти се сърди я. Просто и е харесвало да я ебат без чуства, секи с вкусовите си качества

6.   Точно затова не е хубаво да си с бивши гаджета на близък приятел...

7.   Абе момче я се стегни! Недей да излизаш в обща компания с това момче като ти е проблем това. Ако имаш мисли за самоубийство навреме се обърни към психиатър. Щом минали независещи от теб неща те навеждат на такива мисли си обърни сериозно внимание. Това което пишеш дори не е някакъв сериозен житейски проблем, просто така се е получило. И другия път като ти минат такива мисли си помисли за родителите си, които са те отгледали, обичат те и каква ужасна трагедия искаш да им причиниш.

8.   Абе автора си е самоубиец просто, каквото и да направим неможем да го спасим. Явно дупито на оная е златно под гънцито - или обича жените да имат следи от сперма в дупито за да ги обича или просто му е приятно да говорят как са ибали приятелката му - да му сери куче в мусурата

9.   Ако се чудиш как да постъпиш - помисли адски добре кого защитаваш постоянно и кого нападаш - тая дето се я защитил пред тая дето я напада - защитената е твоята явно - извинявай че ви се бъркам, бърках и тем подобни имах лош сън и не ми се мре, и неискам реални заплахи, искам нормален живот

10.   Благодаря Ви! Ще гледам да не го мисля толкова...а защо го мисля не знам...ам ще се постарая! Благодаря. Няма да откажа още мнения ...