Споделена история от Семейство

Втория ми "баща"
Здравейте преди често четях теми тук които всеки казваше, че са измислица. Сега вярвам, че може и да е било истина, защото ми се случва на мен

Така историята е следната : Майка ми има втори съпруг от около 10 години. Проблема ми е, че той ми казва че иска да прави секс с мен аз съм на 17 той на 37. Този човек не е нормален. Тъй като много искам татус ми каза, че ако правя секс с него ще ме заведе да ми направят. Ужас! Казах му че тогава не искам татуировка. Постоянно идва при мен и започва да ме обарва, а аз се мъча по всевъзможен начин да му махна ръцете от себе си. Много ми е противно.

Майка ми е страхотна жена и той не я заслужава. Казвам му да ме остави намира, но не спира. Не мога да кажа на мама, защото преди време ме заплаши да събори къщата докато сме вътре, ако кажа на някой и ме е страх. Как може да има такива хора и защо на мен трябва да се случва. Нарича гаджето ми педал, защото не сме били правили секс все още. Не знам какво да правя

Коментари

1.   Задължително сподели на майка си. Не бива да си мълчиш, защото не се знае на какво е способен. Можеш да го запишеш какви неща ти говори и да го пуснеш на майка си. Все пак това е веществено доказателство.

2.   Разкажи на майка си!

3.   Кажи на майка си. Нима къщата е по важна от теб. Той няма да я събори така говори само за да те сплаши.

4.   Той рано или късно ще те изнасили!!! Има друг вариант. Когато станеш на 18 да се изнесеш, но той ще остане с майка ти а тя дори няма да подозира какъв е. Най-добре ще е да обясниш на майка си какъв е и след това да отидете в полицията и да поискате ограничителна заповед.

5.   Моя съвет е говори с майка си... Обясни и какво става, не се страхувай от него. Той е използвач и лъжец. Тя има право да знае какво става в къщата и... за да не стане късно един ден и да си чука главата. Намери начин къде и как да споделиш това с нея. Той не я заслужава. Един мазник-иска да използва и майката и дъщерята. Гнусно е...
Аз мога да ти бъда майка и мисля, че това е най-правилното.
То е ясно, че не може да ти е като истински баща, ама поне да си контролира нагона. Този човек не е свестен според мен.

6.   Оплачи се на закрила на детето, кажи на майка ти. Обади се в полицията.

7.   Ей, момиче.. Няма какво да се чудиш и маеш! Казвай на майчето си и вземете някакви мерки... Един Господ знае какво може да ти направи този човек.. Ако имаш баща - говори и с него. Обади се в полицията, ако трябва.. Не си парцал, за да ти причинява този човек такова нещо... А и не само заради теб, ами и заради майка ти... Вземай сериозни мерки! Няма от какво да те е страх. Те такива изроди с лопата да ги ринеш... с рогата напред!

8.   Веднага кажи всичко на майка си и го изхвърлете от къщи.
Не се поддавай на манипулациите му. Нищо не може
да ви направи. Ако трябва подайте жалба в полицията
ако не ще доброволно да се махне. За нищо на света
не го търпи повече тоя помияр. Поговори с майка си и
обмислете заедно какво ще предприемете, но не го крий
от страх, че нещо лошо може да ви направи.
По вероятно е да направи лошото, ако продължаваш да
си мълчиш и да прикриваш свинщините му.
Веднага кажи на майка си, тя ще реши какво да
направи, а и трябва да знае с какъв урод си има работа,
за да може да поправи допуснатата грешката. Защото
да пуснеш такъв боклук в къщата си при детето
си си е огромна грешка, но тя просто не знае това.
Кажи й веднага и не се бави повече. Не позволявай на
наглеца да те заплашва и да те докосва с гнусните си ръце.

9.   Наистина го запиши и пусни записа на майка си. Иначе може и да не ти повярва.

10.   И аз съм на същото мнение - кажи на майка си. И по-добре, наистина гозапиши - за доказателство - дори и тя да ти повярва и без него, може да послужи, ако се стигне до съд. Аз, като самотна майка ще ти кажа - до голяма степен не искам да се обвързвам с мъж, защото всякакви ги има и няма да рискувам дъщеря си, заради някаква самота! Но при всички случаи бих искала да зная истината и колкото и да ме боли, няма да "жертвам" дететео си. Да не говорим, че разбера ли такова нещо, такава отврат ме обзема, че е изключено да изпитвам каквио и да било положителни чувства към този субект. Да не говорим, че най-долнопробно лъже майка ти. Моля те, СПАСИ Я от него (себе си също)> ВЕДНАГА!

11.   Ако все пак ти посегне, го помоли да правите анален секс. Не за друго, а за не те забремени нежелано и да ти провали живота!!! Аз бих го записал с камера как ме насилва и след това бих го изнудвал, ако бях на твое място!
Д-р Черкезов

12.   Аз съм потресена.... Какви хора има само. Момиче, кажи на майка си, запиши го и го пусни на запис(както казаха по-горе) за да имаш доказателства. Даже иди в полицията!

13.   Благодаря, ще се опитам да го запиша. И ще намеря как да кажа на майка ми.. надявам се.

14.   Само да не стане късно докато се опитваш го да записваш. Той да се опита нещо по с теб... Ако имаш леля и са близки с майка ти кажи и на нея, че майка ти сигурно ще се шокира и няма да ти повярва. Може да каже, че си въобразяваш и ей такива неща. Аз съм преживяла нещо подобно и наистина е трудно и шокиращо за вярване... ама трябва да се вземат спешно мерки наистина.

15.   Не можах да кажа на майка ми.. ще бъде съсипана това и правиха операция защото имаше рак и казаха че нетрябва да се натоварва и да се ядосва и просто трябва да е спокойна, ако и кажа ще е съсипана и незнам какво може да стане

Авторката

16.   На 17 години си, достатъчно голяма, за да прецениш цялата ситуация (ако е истина това, което си написала). Ако те е страх да кажеш на майка си, то сподели с някой друг (дядо, баба, биологичния баща, по-голям приятел), но най-добре направо заминавай в някоя институция (Полиция, Отдел "Закрила на детето", Център за обществена подкрепа... ). Ако не, поне се обади на националната телефонна линия за деца (116 111). Ако се случи най-лошото (да те изнасили), повярвай, това ще се отрази много по-зле на майка ти и още повече на теб самата. Не си проваляй бъдещето! Не позволявай на този индивид от мъжки пол да ти го провали! Задължително намери някой, който да може да те защити при спешна ситуация. Ако трябва поне един курс по бойни изкуства изкарай, ако все пак решиш да не говориш с никого.

17.   Незабавно потърси помощ, дирекно отивай в полицията.
Моляте, не допускай мойта грешка. Имаш още време побързай, докато не е станало късно.
Желаяти УСПЕХ!!!

18.   Ако вече имаш запис - пусни го на него - да се изнася гада мръсен!!!

19.   Но преди да го пуснеш на него, си направи копие за майка ти и останалите (дори ако се стигне до съд)

20.   Прояви хитрост и смелост - първо, запиши го, но гледай да не те хване. Направи няколко копия, задължително. В зависимост от това как би реагирала майка ти (дали би му казала, какво си й казала или показала), й го покажи първо на нея. Но ако мислиш, че би му казала - отиди направо в полицията или закрила на детето. Повдигнете обвинения срещу него издействайте си ограничителна заповед. Не се оставяй така. Такива като него са способни на много ..