Връзка с по-млад
Преди време във фирмата ми дойде да работи едно момче, много симпатичен, умен и добър. Не издържа дълго, но успяхме да се опознаем- той е от моя край и си станахме близки приятели, излиьахме заедно на обяд, карал ме е до нас и пр. Тогава ми направи впечатление, че се държи резервирано, в смисъл, че не е много емоционален за възрастта си. След това напусна и получих покана от него да сме приятели във Фейсбук. И от там се почна всичко.
Около 1 година нямаше включване, после забелязах, че ме следи- влизам в чата и той влиза и стои докато съм там. Засичали сме се по странни часове, сутрин например в 6 и половина и пр. До сега не ми е писал, за рожденния ден (той е зодия телец )му писах на стената, а той нищо не ми отговори. Да не споменавам, че пропусна моя рожден ден.
Има и нещо друго- имаме разлика във възрастта, около 7г., която ме притеснява. Според вас струва ли си аз да направя първата крачка?

Коментари

1.   Не написа, след като се засичате в чата пишете ли си и какво и как се държи? От всичко написано от теб, звучи всякаш сте добри познати и нищо повече. За поканата във фейсбук, всеки изпраща не е гаранция, че иска нещо. Важно е как се е държал с теб, примерно когато те е карал до вас, разговори, поглед, заинересованост лично за теб( не баналните въпроси, колкото да няма неловко мълчание). Трябва да напишеш повече за да можем да разберем точната ситуация.

2.   Според мен той няма никакъв интерес към теб. Ако искаше да има нещо повече с теб поне във Фейсбук щеше да ти пише, гарантирам ти. Но пък ако направиш първата крачка може и да откликне поне за секс. Вече за нещо повече не ми се вярва - повече от година сте приятели във Фейсбук, а дори едно съобщение да не ти е написал - това говори за липса на интерес от негова страна за нещо повече от просто приятелство, и то виртуално.

3.   Клиширано е, но ще го кажа... Прави каквото ти казва сърцето(от тук написаното става ясно, че сърцето ти го желае). Няма нищо лошо да му пишеш първа най-нормални неща "как си", "какво се случва с теб". И ако момчето има интерес нещата ще си потръгнат от само себеси :).

Поздрави, Узунов

4.   според мен с нищо не е показал интерес

5.   "И от там се почна всичко.
Около 1 година нямаше включване, после забелязах, че ме следи- влизам в чата и той влиза и стои докато съм там."

Чекай, чекай малко... Какво е това "всичко", което се е почнало?? Добавил те е, но не ти е писал цяла 1 година, не ти е честитил РД, само сте се засичали по някаква случайност в чата? Не смяташ ли, че имаш прекалено развихрено въображение, защото аз от негова страна грам интерес не виждам.

6.   Забелязах, че влиза на линия само когато и аз вляза. А аз по принцип избягвам да влизам често. Влизам и виждам, че го няма, след минута максимум е в чата. Стои докато и аз съм там. Така е почти всеки път.
Много ми се иска да не си въобразявам и да не създавам илюзии.

7.   Когато бяхме колеги(за около месец и нещо) сме излизали на обяд заедно, дори само двамата се разхождахме в парка. Тогава той живееше в моя квартал и си пътувахме заедно. После се премести на друга квартира, в далечен квартал.
Винаги се е държал много добре, приятелски настроен. Споделяше ми лични неща, мога да кажа, че бяхме добри приятели и само толкова. След това напусна и отново смени квартирата си. После ме добави във фейсбук, но не сме си писали.
Наскоро колегите от фирмата излизаха след работа(това по принцип е традиция при нас, всеки месец се събираме), аз не успях да отида, но ми казаха, че той е дошъл на сбирката. Стана ми много гадно.

8.   сигурно мастурбира на снимките ти

9.   Гениално! А ни обясни как би го видяла дали е на линия, ако ти самата не си! ? ?

10.   Ако си много загоряла и ти е писнало да биеш катерицата - давай.

11.   Ако не може да дадете съвет моля поне да не подигравате!
За тези, които не са наясно има възможност да си в чата без да те виждат останалите.