За предпочитания от вас цвят на очите
Здравейте, искам да проведа нещо като тест свързан с цвета на очите. Аз съм мъж с пъстри очи и харесвам предимно жени със сини очи.
Просто вашите отговори трябва да са по следната форма:

1. Мъж/Жена ли сте:
2. С какъв цвят на очите сте:
3. Мъжете/Жените които харесвате, с какъв цвят на очите са предимно? :

Коментари

51-68 от 68

54.   1- женa
2- черни
3- черни, кaфеви

56.   1. Момиче съм
2. Синьо-зелени
3. Сини или кафеви

57.   1 жена
2 сиви
3 хареснам мъже със сини, сиви, зелени

58.   1. Мъж
2. Кафяво-зелени
3. Тъмни очи, особено черни, но през живота си само едно момиче съм виждал с истински черни очи - това е нещо уникално, зяпах я все едно извънземно виждам, страхотна красота....

59.   Жена съм.
Кафяви очи.
Мъже с тъмна коса и пъстри очи. Омъжена съм и за такъв.

60.   Аз съм жена. Имам кафяви очи. Харесвам най-много зелени очи, след като открих един мъж и тогава за първи път си помислих, че очите му ми харесват повече от очите на всеки друг. Преди него съм харесвала мъже и със кафяви очи и със сини очи, но не съм мислела, че това са най-хубавите очи.

61.   Жена съм. Сини очи. Обожавам мъже с кафяво-черни очи и черна коса мм

62.   1. Жена
2. С черни очи
3. Винаги съм харесвала подчертано тъмни очи, като моите. Човекът, с когото съм имала най-дълга връзка е със светлокафяви очи. В момента съм влюбена в синеок и обожавам очите му. Покрай него захаресвах сините очи даже и на кучетата.

Alpha

64.   1. Жена съм на 29 години.
2. С кафяви очи.
3. Като ученичка харесвах синеоки мъже. Сега нямам предпочитания към цвета на очите.

65.   Жена съм с пъстри очи. Харесвам мъже със сини очи.

66.   Само кафеви

67.   1. Мъж съм на 29
2. С черни очи
3. Всички без сини и сиви.

68.   Жена. Зелени. Зелени.

69.   Мъж съм с тъмнокафяви очи.
Харесвам жени с пъстри, по-зелени и всякакви разновидности на кафяво. Не ме грабват синеоки. Но ако си допадна с някоя синеока ще се прежаля.

70.   1. Мъж
2. Кафеви очи
3. Черни или лешникови

71.   Най - хубавите очи са тези, които виждат. Не знам защо смятате, че зрението е даденост, има хора, които са по рождение слепи, глухи, неможещи да ходят и др., или пък получили такива увреждания по - късно, заради някой инцидент. Иначе, съм мъж, с кафяфи очи и коса предпочитам жени с кафяфа коса, кафяви, тъмни, зелени или пъстри очи, но нямам проблем, ако си допадна, да съм с русокоса и синеока.

72.   1. Мъж
2. Тъмнокафяви към черни.
3. Същото като 2

73.   1. Мъж циганин от ромски произход, с черна кожа, черна коса и кафяви очи
2.
3. Светли, бели жени, със светла бяла гладка кожа, руса коса и със светли, бистри сини очи ксто шведки, да са стегнати, слаби, стройни, красиви и секси и да правят кучешката

51-68 от 68