За предпочитания от вас цвят на очите
Здравейте, искам да проведа нещо като тест свързан с цвета на очите. Аз съм мъж с пъстри очи и харесвам предимно жени със сини очи.
Просто вашите отговори трябва да са по следната форма:

1. Мъж/Жена ли сте:
2. С какъв цвят на очите сте:
3. Мъжете/Жените които харесвате, с какъв цвят на очите са предимно? :

Коментари

1-50 от 68

1.   1. мъж
2. кафяво-зелени
3. нямам предпочитания, но като цяло предпочитам по-тъмни, макар че жена ми е със сини

2.   жена със зелено-кафяви очи, харесвам мъже с ярко сини очи

3.   Жена 22г. гр. Пловдив 169см 54кг хаха
Зелени очи кестенява коса.. Сините очи и като цяло светлите са по красиви.. но по тъмните очи създават впечатление за власт сила, мъжественост... Относително е, но може би бих избрала с по тъмни очи.

4.   1. Женa
2. Зелени
3. Обожaвaм сини, но не е от огромно знaчение, зaщото съм се влюбвaлa и в хорa с кaфяви/черни/зелени.

5.   Жена
Сини
Ах, очите му зелени, ах:) луда съм по тях

6.   Аз съм момиче.
Имам светло кафяви очи.
Мразя сини очи, харесвам кафяви, тъмнокафяви и черни.

7.   Харесват ми най-много с кафяви очи.

8.   Здравей!
1. Аз съм жена.
2. Очите ми са сиво-сини с по-тъмен пръстен в края на ириса.
3. Харесвам мъже със светли очи (сини, зелени, пъстри) и тъмна коса ( друг е въпроса, че половинката ми е с тъмни очи, :D).

Дес

9.   1-момиче
2-зелени
3-сини или зелени

10.   1. Жена.
2. Със зелени, като в средата има жълти.. форми :Д
3. Харесвам предимно зелени очи

Diamond

11.   Жена с пъстри очи и предимно харесвам мъже с такива очи.

12.   Жена съм и харесвам мъже с руса коса и сини очи :-)

13.   Жена съм, момиче по-скоро...
Имам пъстри очи - странна смесица от зелено, синьо, оранжево и кафяво.
Обожавам мъже със зелени очи! :)

14.   1. Момиче
2. Пъстри
3. Кафяви или пъстри.

15.   Привет! :) Аз съм жена с кафяви очи и по принцип не харесвам някой цвят очи предимно, но топлината в кафевите често ме привлича, както и нещо в сините, но там винаги е за кратко.. не вярвам на хора с такива очи :Д:Д инстиктивно е, без предразсъдъци!! А колкото до зелените, някакси все с такива очи са ми най-близките приятелки, но при мъжете, мисля, че са перфектната среда м/у топлина и това, което не мога да определя и ми харесва в сините :Д хм, ще ми бъдат интересни и останали мнения :)

16.   1. Жена
2. Зелени очи
3. Зелени очи

17.   Мъж съм.
С кафяви очи съм.
Харесвам жени със сини очи.

Ама не спазвам шаблони. Трябва цялостния вид да е красив. Има жени, на които сините очи не им подхождат. Има много красиви жени с кафяви или тъмни очи. Има и нетолкова красиви жени със сини очи.

18.   Аз съм жена ( 23 години ) и съм с пъстри очи, преобладаващи зелено. Харесвам мъже със синьо-сиви, или пъстри очи.
Кафявите са ми скучни....
Но има по-важни неща от очите. Че чак и цвета. Бих си харесала мъж и без очи, важно е да има сърце!

19.   1. Жена 2. Кафяви 3. Мъжете които харесвам са предимно със сини очи.

20.   Жена
Пъстри очи, понякога изглеждат зелени.
Харесвам мъже с пъстри или сини очи.

21.   Здрасти
1. Момиче
2. Зелени, макар че на личната карта ми ги писаха пъстри
3. Черни, тъмнокафяви. Не знам защо ама на мен лично сините очи никак не ми харесват. Впечатляват ме единствено, когато са или мн светли или мн тъмни и то предимно при децата.

22.   Нищо по-добро няма в една дама от големи, кафеви, интелегентни очи.
~Trifonak~

23.   1-жена
2-кафяви на тъмно, тревисто зелени на светло, котешко зелени в морето
3- кафяви и зелени

24.   1. Жена.
2. Пъстри очи.
3. Харесвам мъже със сини очи :)

25.   Мъж с кафяви очи, харесвам жени с кестенява къдрава коса. Обожавам черните и понякога кафявите очи! Мразя жени с черна или кестенява коса, който имат сини очи!

26.   1. Жена
2. Зелено-сини
3. Зелени :D

27.   Жена
Пъстри очи, клонящи към жълто-зелени
Харесвам като цяло мъже със светли очи, леко матова кожа и тъмна коса, но понякога и кафявите и черните очи са много магнетични у един мъж. А повечето хора с воднисто-сини очи пък са ми много неприятни... Така че наистина е индивидуално.

28.   1. Жена
2. Сини очи
3. Харесвам мъже в тъмни очи :)

29.   1. Жена
2. Жълто-зелени
3. Никога не съм имала предпочитания за цвета, но приятелят ми е със сини и ги обожавам, така че.. сини предполагам

30.   Момиче
кафяво-зелени
обожавам тъмно кафеви и черни очи :Д

MJ

32.   Момиче
Синьо - зелени
Зелени

33.   1. Жена
2. Много светло кафяви, на светлина бият на оранжево/червено.
3. Или кафяви-тъмни или светло сини.. Значи или да са много тъмни или много светли. ;д

34.   1. жена
2. синьо-зелени
3. светли
всичките ми приятели са били с кафеви, защото са си най-масови в България. Не съм избирала мъже по цвета на очите.
На кой каквото му липсва - ако живяхме в Скандинавска страна, щяхме да търсим тъмното. Същото се отнася и за цвета косата.

36.   1-Мъж
2-Кафяви
3-Харесвам жени с кафяви очи.

37.   1. Жена съм.
2. Моите очи са зелени.
3. Харесвам мъже с кафяви очи.

38.   Жена
с тъмно кафяви очи съм харесвах мъже с очи

39.   За мен не е важно какъв е цветът на очите или дали e материална. За мен е важно, какво е съзнанието на момичето, каква е отвътре, дали е истинска! Това е важното. Всичко друго е фалш.

PLEIADIAN

40.   1. Мъж
2. Кафяви
3. Нямам предпочитание. (Това не е важното. )

41.   1.Жена на 22г
2.Със сини очи съм
3.Предпочитам мъже със сини и светли очи,обаче напоследък все по-често ми привличат вниманието мъже с тъмни очи.

42.   1. Жена
2. Със синьо-зелени очи
3. Харесвам много сините и зелените очи, но всички момчета, които съм си харесвала са били с кафеви.

43.   Еееее, много зелено и синьо и светло тука! Ние в България ли сме или....???? Тука преобладават тъмните очи, що за предпочитания и как ги задоволявате!??

45.   1 -жена
2-тъмно кафеви
3- предпочитам мъже със зелени очи ,или кафяво -зелени

46.   1- мъж
2 - сини
3 - много зависи и формата на очите, харесвам кафяви топли очи...

47.   1 - жена
2 - кафеви
3 - глупав въпрос.

Не може да харесвате просто един чифт очи, заради самите очи. Важен е човекът, чарът, харизмата, цялостното му излъчване. Много се дразня пък на хора, дето възвеличават синеоките или зеленооките. И какво като са по-рядко срещани? Голямо чудо станало. На мен пък в по-общ аспект светлооките са ми някак студени и непредразполагащи. Кафевите очи имат различни вариации - от светли и пъстри до тъмни и черни. Обожавам спектъра им. Имала съм 4 приятеля, всички от които кафевооки, само единият беше зеленоок. Еми... дори и най-редкият цвят очи да имаш, ако не ставаш в други отношения - смисълът на тези очи е никакъв.
Някой по-горе каза, че кафявото му било скучно... скучно ще ти е, ако не си влюбен в кафевоок човек. Тогава всичко в него ще ти се струва извънземно ;)

48.   Ама как послъгвате повечето,че сте със сини очи говоря за женската аудитория.Нив хората със сини очи сме излючително рядко,а вие тук всички,се изкарахте синеоки, ама така е като сайта е анонимен и могат,да се пишат, какви ли не глупости. Прочетете малко статистиката!

49.   1. Жена.
2. Зелени.
3. Кафяви и много рядко със зелени, мразя сини.

50.   Жена със сини очи и много светла кожа... Привлича ме точно обратното. Съпругът ми е аржентинец-типичен. Тъмна кожа, тъмна коса и дълбоки черни очи

51.   1. Лена- жена:
2. светло кафяви
3. имам фетиш към хора с пъстри очи и зелениии

52.   Много пъстрооки дами тука. Присъединявам се. :)
Като малка харесвах сини очи, но всичките ми гаджета са били с кафеви. Сегашният ми приятел е с топли кафеви очи... тях обичам най-много. :)
Иначе харесвам и зелени очи, това е много рядко срещан и красив цвят.

53.   1. Жена
2. Пъстри /лешникови/
3. Не харесвам сини очи - обожавам очи с топли цветове, кафеви, тъмно кафеви или черни.

1-50 от 68