Объркана съм
Привет на всички! :)
Нека ви разкажа моята история и се надявам да получа някакви съвети. Бях заедно с едно момче почти три години всичко си беше ОК обичахме се много, дори понякога си мислех, че ме обича много повече отколкото аз него. Той миналото лято замина да учи в чужбина, но това не ни повлия зле, обаче преди 3 месеца скъсахме, защото се промени ужасно много просто стана студен към мен държанието му и всичко друго се промени и разбира се много страдах след раздялата ни всяка вечер плачех. Започнах по-често да излизам и да се сближавам с един много добър приятел. Преди месец той ме целуна и започнахме да се натискаме, но му казах, че искам да останем пруятели той каза добре, но въпреки това се държим като гаджета т. е като се видим се целуваме и прегръщаме. Но проблема е там, че спах с него и всеки път като излезем той иска да правим секс. Имам желание да правя секс с него, но откакто това се случи дето ме целуна и започна всичко това не си говорим като преди имам чувстовото, че ме използва само за секс. Започнах да изпитвам някакви чувства към него, но се боя, че той не изпитва същото (макар че още обичам бившия си). Страх ме е да му споделя, че искам да се получи нещо между нас, за да не отхвърли нещо или незнам...

Коментари

1.   Питай го дали иска връзка и го хващай за гадже. Оня в Германия те е отписал.

2.   Не съм споменавала държава? :D

3.   Защо не изчакаш да мине известно време преди да се впуснеш в нещо каквото и да било дори да само секс?
Не ви разбирам как може да сте скъсали само от няколко седмици и вече хоп заигравате се с някой друг ама още обичате бившия.
Остани сама малко помисли над всичко, защото е ясно, че този иска само секс.

4.   Трябва да попиташ него какво чувства.

5.   Номер 1 е прав

6.   Номер 1 съм. Страхът от отхвърляне винаги го има, независимо дали си мъж или жена. Ако искаш връзка обаче е по-добре да му го споделиш. Опитай да бъдеш деликатна. Или просто го питай той какво чувства към теб. Най-важното е според мен да не си поставяш очаквания - подходи с отворено съзнание - никога не можеш насила да накараш някой да те обича. Възможно е и той като теб по някаква причина да е в душевна дупка, това не значи автоматично, че те използва. Нали все пак и двамата правите секс.
За държавата - процентно много млади бягат в Германия, така че просто налучках.

7.   Правили сме само 2 пъти секс, а първия път като опитахме той ужасно много се притесняваше и нищо не стана ( не е девствен) и ме това накара да си помисля, че може би има някакви чувства все пак защо да се притеснява. Страх ме е да попитам дали има някакви чувства защото е малко студенокръвен. А и другия месец заминава да учи и ще си идва много рядко. Тоест започва си студентския живот незнам дали ще му е до гаджета.
Номер 3 спах с него след като минаха 2 месеца даже 3 може би незнам не 2 седмици :)

8.   Естествено, че те ползва само за секс, но е възможно и да се влюби в теб ако му дадеш шанс...
Преди време имах подобна авантюра и да признавам си използвах момичето само за секс, но впоследствие се и влюбих, но явно беше твърде късно понеже като вас не говорихме и никой не разбра какво чувства другия, е след това се разбрахме, но както ида е...
Говорете и се разберете, какво като отива да учи в друг град и се прибира рядко, може пък заради теб да започне да се прибира по-често!
Успех!