Да или не?
Здравейте. Сега ще ви споделя историята си, искам Вие, които ще я прочетете да ми кажете според вас тя обича ли ме или не?
Та с това момиче се занимаваме от 6 месеца, като махнем месец и малко, в който не си говорехме. В началото се виждахме рядко и замалко, защото просто обстоятелствата бяха такива, но винаги и личеше като напарвя нещо как и се насълзяваха очите и колко се радваше и ме гушкаше като и се усмихна. Впоследствие станаха нещата зле заради нейна приятелка и интригите й, и се разделихме. Мина се малко време осъзнахме някои неща, поговорихме си, видяхме се, но тя отказа да повярва на мен. Разрешихме го тоя проблем, следващата причина да откаже да се съберем беше, че щели да сме на разстояние. Е тогава дойде и моят момент, казах и, че този месец се местя в София, близо до нейния квартал. Тогава сякаш сърцето и падна в гащите, насълзиха и се очите, а беше казала : "Още имам чувства, но не каквито преди"! От тогава започна да се държи мило, вече не се крием излизаме спокойно по заведения. Постоянно си казваме, че се обичаме, постоянно си пращаме любовни снимки. Но какво може да я накара пак да си върне чувствата и въобще това може ли да се случи? Някак си това не ми дава мира, телефона и постоянно е изтрит от всякакъв вид хронологии, няма нищо. Постоянно ми казва : "Излишно се притесняваш, аз уважавам себе си и избора си (мен), за да направя каквато и да е глупост"! В действителност е много съвестно момиче и приятелите й винаги са ми казвали "Брат, от нея по свястна няма да намериш"! Все пак лошото и държание от преди, което не заслужавах, после като ми нямаше доверие за тия интриги, после изведнъж чувствата и се върнаха а като си пишехме се отнасяше с пълно безразличие. После пак я питах т'ва наистина ли го мислеше, че не чувстваш това дето преди? Тя вика : "Да, просто се бяхме отдалечили"! Другото нещо е, че е първородна дъщеря и техните я държат страшно изкъсо. Но тя винаги намира начин да излезем и да се видим, дори е казвала, че отива до магазина за 1 минута, само и само да се видим и целунем. Не знам защо, но някак си имам някакви съмнения. Моля Ви кажете си мнението! Аз я обичам много и просто не искам да бъда измамен или предаден! Помагайте, искрени благодарности!

Коментари

1.   Искаш съвет, имаш го от мъж. Да "Тома неверни" момичето те обича, иначе не би лъгала техните само и само да те зърне, па макар и за една целувка. И сега идва и критиката към теб, след като я обичаш и не ти е дала повод за ревност, защо и следиш телефона и цялата комуникация. Жена като иска да кръшне и господ не може да я спре, камо ли пък ти. Със своето недоверие ти я отблъскваш и няма да е далеч деня когато ще я гледаш с някой друг. Дръж се малко по-доверчиво с нея и ще спечелиш

2.   От едно момиче.Консенсусен отговор - Де

3.   Днес лъже родителите си, утре ще лъже мъжа си.

4.   Аз съм жена. Това, че ги изтрива не е добър знак. По това, че си се преместил заради нея разбирам, че не сте на по-малко от 19. Пич, ами ако е женена или живее с мъж. И това с родителите, голямо момиче, а все още ги лъже и излиза скришната с гаджето. Престори се ти на най-тихия, кроткия и срамежливия пред тях и я накарай да те закара в тях на вечеря да се запознаеш с тях. Не знам, ама и да не ти изневерява крие нещо и то голямо. Има тук някой номер имай си на ум. Не се връзвай лесно на милите очи, дето ти и върти. Нещо не се връзва и това с приятелката. Има нещо гнило в цялата картинка.

5.   От автора до коментар номер 4.
Прав си, лошо е, че трие всичко. Но майка и на всеки кръгъл час и проверява телефона. Как ше живее с мъж като живее с техните? Аз техните ги познавам, проблема е там, че се занимавах с бишвата и най-добра приятелка, от там и идват проблемите с майка и. Благодаря!