Имам два криви зъба и не се усмихвам
Аз съм суетно момче. Зъбите ми не са чак толкова криви, но тези отстрани не точно кучешките, а тези до тях които са горните са ми криви и от двете страни. Като се усмихвам нормално се виждат само правите ми зъби, но като се усмихна повече не си харесвам усмивката. Вече съм на 24, според мен с шини, брекети и т. н щуротии нямам шанс. Имате ли някаква представа с фасети колко скъпо би струвало и дали може само страничните 2 зъба да оправят или надслагват над всичките и изпилват всичките.

Коментари

1.   Има шанс да се оправи с брекети.Иначе просто си запиши час при заболекар-ортодонт за консултация и ще си каже цените и ти ще си прецениш дали имаш възможност.

2.   Здравей, изобщо не е късно за брекети. До 40 години може да се изправят. Трябва да ги носиш 2 години поне. С фасетите ще си увредиш емайла. Пробвай с брекети макар че и с тях понякога може да се поразвалят зъбите, ако не се поддържа добре хигиената.

3.   Ами, който не си носи шини и брекети от малък, после съжалява. :) Къде си спала?

5.   Аз имам нужда да си сложа на долната чельост брекети, на 21 съм... имам ли шанс зъбите ми да се изправят перфектно на тази възраст или не??

6.   Значи аз съм на 18 и имах същия проблем дъълго време не можех да се усмихвам отгоре имах два криви и отдолу един, докато един ден не направих следното- отидох и си ги извадих и сега се усмихвам до уши. Та искам да кажа че няма нужда от брекети, фасеси и други космическо скъпи неща. Ако над тези криво изникнали зъби, си имаш зъби на мястото което попринцип си излизат... ходи да ги извадят тези излишните най-доброто решение поне за мен.

7.   От автора : момче съм, но суетно. Гледам Кр7 какъв льольо е бил и какъв е сега, особено усмивката и правите зъби, които си е направил, но неговото явно е много цифромания и е при най-добрите назапад правено. Брекетите явно трябва много време да се носят и стоят грозно. При мен долните зъби да прави, горните съшо без тези двата отстрани до кучешките и от двете страни

8.   Изобщо не се притеснявай. С това си уникална и чаровна. Не се занимавай с корекции. Живей си живота, защото е кратък. Смей се, усмихвай се, весели се.

9.   Най-добрата ми приятелка е много красиво момиче, с два предни (точно резците) доста криви зъба. На всички снимки е широко усмихната, винаги се смее, нито за миг не ? е хрумнало да се притеснява от тях. И единствените коментари, които чувам за нея, е колко е хубава. Ако се притесняваше, комплексираше и ги криеше, щеше да е друго- да си личи по неприятен начин. Сега там ? е чарът. :)