Самотата ме побърква
ЗДРАВЕИТЕ АЗ СЪМ НА 27Г. ПРЕДИ ГОДИНА И ПОЛОВИНА СЕ РАЗДЕЛИХ С ЖЕНАТА КОЯТО ОБИЧАХ И ОТ ТОГАВА СЪМ САМ ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ ТО ПО ПРИНЦИП НЕ МИ ВЪРВИ МНОГО С ЖЕНИТЕ.НЕ МИСЛЯ ЧЕ СЪМ ГРОЗЕН ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ ЛЕПСА НА ИНТЕНЕС ,КОКАТО ПРЕДПРИЕМА НЕЩО СПРЯМО НЯКОЯ ЖЕНА ВСЕ НЕ СЕ ПОЛУЧЯВА И НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ РЕШЕНИЕ КАДЕ ГРЕША? ВСИЧКИТЕ МИ ВРЪСКИ СА ЗАПОЧВАЛИ СЛУЧАИНО КЪДЕ С ПОДХОДЯЩИ КЪДЕ НЕ ПОДХОДЯЩИ МОМИЧЕТА А КОГАТО РЕША ДА ВЗЕМА НЕЩАТА В СВОИ РЪЦЕ ВСЕ ПРОВАЛ И ТАКА ДО НИКАДЕ ПОМАГАИТЕ БЛАГОДАРЯ!

Коментари

1.   Започни от там, че "връски" се пише със "з" и това, че писането само с главни букви в Интернет се възприема като КРЕЩЕНЕ.

Ако си мислиш, че външният вид ("мисля, че не съм грозен") е това, което интересува жените - много се лъжеш (е, може би по-първосигналните и плиткоумните се връзват и на това в началото). Наблегни на други неща.

2.   Здр, проявявай повече интерес към момичетата, и когато си харесаш някоя се стреми да и доказваш, че даржиш на нея .много е важен подхода към жената още в началото.

3.   На първо време, можеш да се научиш да пишеш грамотно!

4.   Няма да коментирам липсата на елементарни граматически познания в поста ти, при все, че е тъжно и жалко.

Иначе, бих казала, че гледаш много повърхностно върху взаимоотношенията "мъж-жена". Външният вид привлича само първоначално. Други са качествата, с които в последствие можеш да спечелиш една жена. Едва ли има особен смисъл да ги изброявам. При такова неграмотно писане, дълбоко се съмнявам, че дори ще ги разбереш.

Мегън

5.   И аз съм така, но от 3 години... и аз се чудя какво ми има.
Това патово състояние се дължи и на липса на контакти, и социален живот и тн.

"1" ВСЯКА жена гледа външния вид! Квазимодо го обичаха само на кинолента... няма да упрекна никоя жена, че си избира партньор по външността, но има много които го правят по вътрешността на портфейла. :(

Авторе, не унивай. Гледай си твоите неща и в момента, в който покажеш сила и целенасоченост, някоя мома ще се закачи за теб :)

6.   От липса на женски интерес не се оплакваш, ама от липса на правопис определено можеш да се оплачеш..

*Syndrome

7.   Не виждам да разсъждаваш много трезво, всичко идва от главата, самочувствието и вярата в себе си. Оправи тези три параграфа и може да имаш някакъв успех.

mosh

8.   Братлеее..., ти как очакваш някоя да те хареса така? Българките не са прости жени, никоя няма да се гордее с толкова грамотен мъж до себе си...Айде сега, за упражнение, открий ми правописните грешки!

9.   На колко водки го писа това?

10.   Аз няма да те упреквам за правописа ти, а по скоро искам да те насърча. Светът не е свършил, както и свестните момичета. Търпение малко. Докато чакаш, може да поработиш над себе си. Звучиш доста неуверено, а това отблъсква жените. Поработи малко и над такта си. Накратко използвай "паузата" и поработи над себе си, помисли върху това "кое в себе си би могъл да промениш", а хубавите мигове сами ще си дойдат.
FerNando

11.   Ей направо го съсипахте тоя човек с критики за правописа. Някой май спомена, че му липсва увереност, не му помагате по тоя начин.
Аз също мисля, че липсата на увереност я има при тебе. Ако всяка връзка започваш с нагласата, че ще се провали, то тя със сигурност ще се провали. Давай го със самочувствие и позитивни нагласи и всичко ще се нареди.
Успех.

Ale

12.   Здравей,
и аз съм така, с разликата, че сега харесвам един комшия, дето ще се мести в нашия вход, но уви кога-и аз незнам ..... Такааааааа, виж сега, самотата е коварна и аз не издържам да стоя тук без приятели, без никой, ама по-добре сам, отколкото с неподходящите хора.....имай търпение, поработи върху себе си, почни работа, разхождай се, отиди на фитнес и не бъди толкова прям. Гледай да си над нещата, в смисъл не си мисли най-лошото, защото то става най-бързо .... айде, успех