Нахална съседка!
Здравейте на всички!

Аз съм мъж на 38 години, женен от 12 години и имам два прекрасни сина, съпругата ми е прекрасна жена, хубава, умна и се грижи перфектно за семейството и домашния уют.
Проблема, е че имам една съседка на 22 години, която непрекъснато търси моята компания под един или друг предлог, в същото време стана приятелка и на жена ми. Когато останем насаме с нея, винаги ме докосва, хваща ме за ръката, на няколко пъти ме изненадва и ме хваща отзад през кръста, хвърля ми закачливи погледи дори в присъствието на други хора. Ако 2-3 дена не ми види, ми казва че и липсвам. В същото време тя си има приятел, който я обича страшно много. Не искам под никакъв предлог да си развалям семейството заради една забежка. Но колкото повече я избягвам, толкова по настоятелна е тя. Просто не знам какво да правя. Дайте ми съвет....

Коментари

1.   Щом искаш да си честен и да не разваляш семейството си, твърдиш, че обичаш жена си и не искаш нищо от тази твоя съседка, кажи и в прав текст, даже пред жена си, кажи и на жена си ако искаш. Според мен това е единствения начин.

2.   Аз също съм се сблъсквал с подобни лекета. Напълно те разбирам. Много досадна работа. Най-лошото е, че такива персони не се усещат. А най-най-лошото е, че колкото повече ги отбягваш или се опитваш да се дистанцираш, толкова повече стават те досадни.

В никакъв случай не показвай отрицателно отношение към нея или рязко не я отрязвай, за да не се озлоби! Но се дръж сдържано, сериозно и не й се усмихвай.

По принцип цялото това нещо е можело да се предотврати, ако си поддържал кратки и лаконични разговори от самото начало. Е, да човек не винаги може да прецени нещата отдалеч.

Но и сега не е късно и ти постепенно ще я дистанцираш.
Няма да я гледаш в очите. "Когато останем насаме с нея, " взимаш телефона и казваш, "трябва да говоря по телефона. "

"винаги ме докосва, хваща ме за ръката", казваш "настинал съм. Стой надалеч да не те заразя. " Ако иска да се ръкува, казваш "току-що кихнах" или "мръсна ми е ръката" или нещо такова. "ме хваща отзад през кръста, " казваш "такива работи не са ми приятни! "

Тя е станала "приятелка" на жена ти, заради тебе. Ти на жена си разказа ли тези неща? Трябва да й разкажеш. Би трябвало да те разбере.

3.   ами поставия на място с една дума . Ти така като любезничиш и даваш грешни сигнали и тя нещо се филмира . Пък и другото , което е ти ако държиш на семейството си и не те интересуват другите жени не би направил нищо за да откликнеш на мераците и . От теб зависи... ама май ти е слаб ангела и се предаваш

4.   Оправи я 3-4 пъти и ще й мине!
Ако не - предложи я на приятелите си.

5.   Твоя съсед е сбъркал много с тая... Човешко е да искаш да и го набиеш в задника, но много рискуваш.

6.   Пробвал ли си да говориш с жена ти за това и заедно да намерите решение?
Лола

7.   Подрежи и крилцата директно.

8.   Наистина много зле. Единствения начин е да кажеш на жена си. Нали знаеш че два мозъка работят по добре от един:). Можеш да кажеш на приятеля ?. Все пак той я познава много по добре от теб. Лошото в случката е че ако жена ти ви види става много лошо.

9.   Това ми прилича на един, които беше писал друга история, ако не е фалшива - Почвай да се кефиш с новата, а после ? кажи, че си зает.

10.   Номер 4, ти тъп ли си? Не можеш ли да четеш? Да ти купя очила ако искаш? Не виждаш ли, че той е написал че държи на семейството си. Има жена и деца. Най-мразя такива лайна като теб. Не мисля че дори мога да те нарека мъж, потресена съм от такива боклуци.

11.   Със сигурност кажи на жена си всичко, което се е случвало. Като я отблъскваш оная в един момент може да се озлоби и да разкаже тя първа на жена ти в обратния вариант - че ти си я натискал. Много гадни хора има.

14.   Бравос на номер 10. И дваж повече браво на модераторката!

15.   Номер 10 не са пали може просто да тролва за да размбуни духовете ии да не е жене нили пък ако е жене да не обича жена си и навярно да прави такива номера което е ужасно. Съвета ми е да е наистина да споделиш всичко с жена си да не се сближава с това момиче защото ще отглежда с пазвите си истинска змия. Но наиситна не трябва да има викове скандали това също и го кажаи защото кой я знае е какво е момичето може до нещо да прибегне в изблик на ярост. ПРосто дръжте се цивилизовано с нея възпитано позвравяйте я и до там отбягвайте я намирайте някакъв претекст и ще и мине мерака ще се появи някой друг мъж към който да си принесе явлечението или пък ако и двамата с жена ти го правите това тя ще се усети че може би жена ти знае за нейните номерца и да престане. В най-лошия случай може да продържи да те сваля и така да се получи че жена ти да види това и тогава жена ти да не може повече да се държи цивилизовано и да я направи на две стотинки и от това да и мине мерака. Но наистина говори с жена си защото лисицата му с лисица не и е истинска приятелка мразя ги такива хора наистина. Надявам се това което каза че дъжиш на семейството си че обичиаш жена си наистина да е вярно а не само да го казваш в дадент момент да се подадеш чи после и да ти харесва и да си въртиш някаква тайна афера има ги и такива мъже. Естествено има варианта момичето да няма такива мисли ти да си стигнал до такива изводи има си такива лигави хора което се държат ота фриволно но не рискувай наиситна.

16.   Що пък да си тъп/както се съмнява някоя с изказване тук под кръгло число/, ако помогнеш на съществото, което си мисли, че всичко му е позволено. Ако ти си настоятелен при някоя, която е женена и държи на семейството си, ще те злепостави по всякакъв начин, пред семейството ти и пред много хора и що приказки за насилие и незачитане на права ще има... Изчукай я, направи твоя и нейния кеф, и-всеки в къщи. Хора сме, трябва да си помагаме-щом е чак на такъв зор. На такова лайно-такава лопата...

17.   Говори с жена ти - бъди откровен! Жените са хитри, тя ще измисли нещо.

18.   Абе тая съседка малко измислена ми се вижда или е много грозна или поне дебела, за да е истина. Кажи на жена си, за да няма проблем, но не пречи да я причакаш и да я обараш, щом я кефи.

19.   Просто я отрежи кратко, ясно и точно. "Не желае да имам нищо общо с теб, не ми досаждай, не знам какво искаш от мен, но си се объркала, обичам жена си". Да видиш как ще подвие опашка. И не мога да разбера защо й позволяваш да те докосва. Махай и ръката!