Вече незнам....
Здравейте,
На 25 години съм. Не съм имал сериозна приятелка. Отчаян съм от живота...от хората... от отношението. Затънал съм в дупка и от години се опитвам да излезна от нея. Чувствам се все по самотен и нямам сили да продължа напред.

Пука ми хората независимо дали ги познавам или не. Пука ми за отношението им към мен. Не взимам наркотици, рядко пия и ме е страх да не дойде денят ,в който ще стане обратното. Искам само едно... момиче, което да обичам, да ценя и да знам че ще ми отговори със същото. Проблемът е, че вече нямам сили и за това. Какво да правя?

Коментари

1.   Не може да нямаш сили при положение, че до сега не си имал сериозна връзка.Трябва да опиташ, ще намериш такова момиче.

2.   Няма място за съжаление в това, че не си имал сериозна приятелка! Банално, но за всичко си има време, място и хора. Щом досега не е станало, значи не е трябвало! Лично аз съм с повече горчиви спомени именно от дългогодишната си връзка, която приключи по доста кофти начин, така, че както се казва ''медала има винаги две страни''.

3.   Почакай и потрай.. бъди щастлив, защото любовта се появява изведнъж .. може и да е утре знае ли човек :) .. представи си колко невероятни неща ти предстоят в бъдеще има ли нещо по-приятно от това ?

4.   Виж сега. В България в момента, ако не се друсаш, ако не се напиваш като свиня и не слушаш дива чалга много хора ще те сметнат за чалнат. Повярвай ми, не си.
Казваш, че си изпаднал в дупка. Когато един човек е така, винаги му личи. Не трябва да ти пука толкова много какво мислят другите за тебе. Просто трябва да промениш начина си на мислене. Като те погледне някой да не вижда човек изпаднал в дупка, а да вижда човек със самочувствие, самоуверен. Всичко е в главата ти, огледай се, не си в дупка, просто така си си внушил.

Ale

5.   Виж, за да имаш нещо, което никога си нямал, прави нещо, което никога не си правил .....
Свето е пълен със самотни хора и страхливци .....от какво те е изтрах?- че ще бъдеш щастлив ли, че няма да си самотен ли? Какви са тези мисли? Каквото си мислиш това става.....
Знаеш ли, аз бях на дъното. 3 години плаках страдах, но един ден реших да следвам в университет, казах си и да не успея, поне съм пробвала, нали?
Е, вече завършвам даже, но въпреки това сега нямам приятели, нямам гадже, но пък съм влюбена. Е, да може и да си намеря гадже, а може би не. Може би ще съм самотна още, а може би не .....
Та мисълта ми е използвай самотата и се промени примерно намери си хоби (чети книги фитнес ) намери си някакъв интерес ....излизай на вън в парка ако няма с кой сам ....аз така правя и страха че няма да успея изчезва .....успех и не си месле за най лошото

6.   Искам да ти дам съвет пич , но какъв съвет може да ти даде човек със сериозна приятелка. Да но сега се влюбих в друга Жена с 15 години по голяма от мен , доста проблеми и в един момент исках да ударя стреса с дрога , защото алкохол непия. Почна се джоинт , след което си в такава компания вече Амфетамини , ЛСД , Кока , Пико и дори неискам да говоря колко и какви са. Само едно мой човек ще ти кажа те неоправят нещата , само заблуждават мозъка че е така , докато не дойде момента когато са част от живота ти! И сега като знам че ще дойде момента когато приятелката ми и хората които ме обичат ще целуват букви вместно устни и ще прегръщат кръста вместо мен , ме боли , но тази болка , тази песен съм си я избрал аз и ще си я търпа и ще слушам! Давай си надежда неспирай да опитваш и за миг непоглеждай назад , дори за миг. Защото когато видиш безмислието което аз виждам оставаш с празна душа студено сърце и много наранени хора които държат на теб! Бори се и търси ще намериш момиче и като го намериш негледай настрани , не ходи зад нея или пред нея стой до нея рамо до рамо и живейте щастливо аз май неуспях! Късмет пич!