Втори шанс или грешка?
Здравейте на всички,
изпаднала съм в задънена улица и имам чувството, че никога няма да бъда обичана така както искам.
Моята история е следната: имам връзка с мъж от година и полловина, но живеем в различни градове и не сме много често заедно...аз го обичам безрезервно, така си мислех и за него, но ... преди седмица ми призн,а че ми е изневерявал в продължение на 3 месеца и е поддържал връзка с жена от неговия град, която му е обещала дете и семейство(женена жена с дете)...Но тя му казала че иска да остане при съпруга си и че няма смисъл да продължават. Благодарение на нея го изгониха и от работа...та след като тя му казала това, той ми призна и каза, че очаква да го намразя.

Странно защо, обаче му простих. Е, все още боли и едва ли ще спре да боли, но го обичам адски много! Имали сме ужасно много трудности по пътя си и сме ги преодолели заедно...Сега аз съм до него, помагам му да търси работа, споделя си с мен, но ... нещата не са както преди.
Казва ми че съм специален човек за него и че само мен допуска под черупката си, но се страхувам да не би да гледа просто като на приятел на мен..'
Страх ме е прошката ми да не породи поредица от грешки...

Много го обичам, искам да е щастлив-за предпочитане с мен...Много съм объркана и не знам какво да правя, как да си го върна....

Коментари

1.   Мило момиче прошката е хубаво нещо. Ти си му простила, защото обичаш, но тази обич не е за теб ти заслужаващ нещо по добро, нещо близко до теб ....
Знаеш ли, аз също съм прощавала и до нищо хубаво не води. Един месец след прошката той се възгордя и почна да ме обижда, че съм слабоумна, проста и така нататък .... та, съветът ми е-зарежи го! От начало боли, но ще се намериш човек, който е за теб-този не е за теб повярвай ми, от опит го казвам ....УСПЕХ

2.   Такива неща не се прошават. Лъжата и изневярата са едни от пороците, който не се повтарят еднократно. Водят и следващи след себе си. Не го казвам просто ей така, знам го от опит.

3.   1,
как хем "прошката е хубаво нещо", хем "аз също съм прощавала и до нищо хубаво не води"? Последно?

Защо не мислите, преди да пишете?

4.   Хората са казали, че направиш ли веднъж компромис, трябва да си готов за още хиляди. Въпреки всичко и въпреки убеждението си, че не трябва да се правят компромиси и да се прощава, аз те подкрепям в решението ти и смятам, че си постъпила правилно. Защото го обичаш :) Ако има по-велика "причина" от това, здраве му кажи... Някои зли езици ще кажат - "да, ама той ще я нарани, тя ще страда" и прочие, но всеки има право на втори шанс. Колкото до грешките, които биха могли да последват - не се притеснявай, просто човек никога няма гаранция, че едно нещо ще протече така както той си мисли. Нямаш друг избор, освен да се довериш на чувствата и интуицията си. Успех!

5.   Хората са казали, че направиш ли веднъж компромис, трябва да си готов за още хиляди. Въпреки всичко и въпреки убеждението си, че не трябва да се правят компромиси и да се прощава, аз те подкрепям в решението ти и смятам, че си постъпила правилно. Защото го обичаш :) Ако има по-велика "причина" от това, здраве му кажи... Някои зли езици ще кажат - "да, ама той ще я нарани, тя ще страда" и прочие, но всеки има право на втори шанс. Колкото до грешките, които биха могли да последват - не се притеснявай, просто човек никога няма гаранция, че едно нещо ще протече така както той си мисли. Нямаш друг избор, освен да се довериш на чувствата и интуицията си. Успех!

6.   Номер 3
Просто жената е искала да успокои момичето какво толкова ? Много хубав коментар от нейна страна .. та .. ако бях аз щях да го зарежа, но ако го обичаш толкова много остани с него и го наблюдавай отблизо УСПЕХ ..wikki

7.   Много точно мнение на номер 5. Само с едно нещо не съм съгласен - не всеки има право на втори шанс. Просто има безнадеждни случаи.
В случая той сам си е признал за изневярата, може би наистина е съжалил. Ако наистина е осъзнал грешката си и държи на момичето трябва да си получи шанса. Това авторката си преценява най - добре. И все пак, трети шанс не давай.

Ale

8.   Добре си направила според мен. Найстина, много лошо е постъпил, но щом си е признал и е съжалил - залсужава прошка, всеки би могъл да допусне подобна грешка. Но повтори ли се - разделете се. Това е моят съвет. Дано НЕ се повтаря и успех !!!!! :))

9.   Щом не ти го е спестил, мисля че не държи на теб. Аз съм мъж и държа на приятелката си. Изневерявам и, но никогане бих си признал. Просто мъжете сме си такива или може би някои от нас, но когато държим на човека до себе си, независимо от моментните увлечения, никога не бихме споделили такова нещо. Според мен този човек не е твоя човек

10.   ХВАНАЛ СЕ Е ЗА ТЕБ ,КАТО УДАВНИК ЗА СЛАМКА ,
Съжалявам ,ще те боли ,но ти си тази ,която решава .
За мен бъдеще с него нямаш ???
ТИ САМАТА СПОДЕЛИ НЕ Е СЪЩОТО С НЕГО ???
И НЯМА ДА БЪДЕ ,ВЯРВАЙ МИ !!!
ТЪРСИ ЧЕСТНИ ВЗАИМОТНОШЕНИЯ !!!

11.   Пак №10
Жена на 49г.,прецакана и излъгана и в двата случая,какво имам в предвид ?
Изневерявал ти е три месеца,с тази мастия/извинения,за което/,загубил е работа ,заради нея,,ииии ти споделя.....
Ами, ако беше СЛУЧИЛ с нея ...нямаше да ти каже,или и да ти каже ......
ЕТО, това исках да ти кажа ,че си изиграна,излъгана и в двата случая.
За мен "този ПУХЛЬО",....изобщо не заслужава внимание,камо ли прошка.
Момиче, съвземи се !
Гледай реално на нещата.
УСПЕХ !!!
РОСИРОС