Лошо ли е да искам богат мъж?
Здравейте, лошо ли е да търся връзка с богат мъж?
Но любовната ни история да е като на филм. Да ме оцени, да ми даде възможност да реализирам себе си. Да има романтика и красиви спомени. Да съм дамата в неговото имение и разбитото му сърце!

Коментари

3.   Не е лошо, стига да не е заради парите, а да харесваш и обичаш съответната личност и да не е женен, разбира се.
Иначе, явно не общуваш с богати и успели хора, щом си въобразяваш, че такъв мъж ще тръгне да та ти подарява розички и да брои с теб звездите - романтиката забрави, освен ако не е някое богато синче, но истинският мъж, който е постигнал нещо в живота няма време за такива лиготии.
Моят мъж е богат и успял бизнесмен и дълго мислих дали изобщо да се занимавам с него, защото е меко казано Задник - свикнал е да командва, да казва всичко в очите на хората, няма време за нищо и непрекъснато очаква да се съобразяваш с него. Преследва ме доста време и ме убеждава двойно повече за да му обърна изобщо внимание и отчасти съжалявам, защото ако беше нормален човек, щяхме поне да имаме време един за друг и за семейството си. Аз нямах например големи амбиции да „печатам пари“, но сега трябва да го правя, защото толкова нови идеи му идват, че няма кой да му управлява старите фирми. Голям е и натискът към децата от такива бракове. Той има голям и порастнал син от предишна връзка, който е малко по-нежна натура, по-отстъпчив, отвлечен и меланхоличен и момчето не може да каже и „гък“ в присъствие на баща си, а се очаква от него един ден да работи във фирмите и да ръководи хора - забрави.
Има за мен много повече минуси от плюсове да си с богат мъж да не говорим, че повечето пари на такива мъже са затворени в 1000 начинания, непрекъснато трепериш какво ще се случи и реално дори и с много пари в кеш не разполагаш. Като жена на такъв дори трябва да си пестелива, да си правиш сметката и да го спираш, за да не затъне още в 100000 проекта допълнително. Аз например имам заделени тайно от него пари, за да не ги вкара пак в нещо, защото ако загуби всичко да имаме поне за началото някакви пари. Общо взето - НИКАКВА РОМАНТИКА, а децата си ги гледаш сама като кукувица, защото той няма време да дойде и да си вземе дори детето от болницата и за съжаление, ако поне малко имаш някакви качества те вкарва в неговите въртележки ....

4.   Значи, повечето богати мъже са такива неслучайно. Те много добре знаят, че почти всичките им обожателки са около тях главно заради парите им. Както в професионален, така и в любовен план те винаги гледат да сключат изгодна сделка. Богатите мъже имат много бистър и пъргав ум, и веднага усещат коя сделка е изгодна за тях, и коя жена милее само за парите му. Когато един богат мъж тръгва да си търси постоянна партньорка, той никога не парадира със имуществото си. По този начин той много успешно отсява златотърсачките, и избира тази, която би искала да е с него заради личността му, а не заради парите му.

5.   Е хубава мечта е - богат романтик! Дай, Боже, всекиму! Все пак трябва да вярваш, че има и други варианти, в които ти се реализираш! Не разчитай само на това да намериш такъв човек, а инвестирай в себе си. Хубави и романтични моменти можеш да изпиташ с много хора.
Номер 3, ти май си доказателство на поговорката "Зад всеки успял мъж стои една силна жена. " Изобщо авторката може да се поучи от теб, че един човек трябва добре да си огледа положението и да си тежи на мястото заради себе си и децата си, а не да разчита на друг. А много ми е интересно как синът на мъжа ти е нежен и меланхоличен - мислех, че всички наследници малко или много са по-така...

6.   Лошо е да си заблудена (да не кажа и по-силна дума), а като ти чета "изповедта" ми се струва, че си влязла яко във филма.
Излез час по-скоро от измисления и започни да живееш в реалния живот, че иначе нищо добро не те чака в живота.

7.   Не, че е лошо, ама много далеч от реалността си ги представяш нещата.

8.   До авторката.

Богатите мъже не са толкова много, но желаещи като теб определено не са дифицитна стока. Ще трябва сериозно да поработиш върху това, защо да изберат теб. Или по-добре реализирай себе си и забрави за мързеливите желания.

9.   То "лошо" няма, но в една връзка нещата трябва да са развностойни, иначе в един момент се разпада...
Той на тебе какво да ти оцени - прическата ли? Или "поддръжката" (епилираните краченца)?
И много внимавай имението му да не се превърне за тебе в затвор - в златен кафез.

Според мен, ако живееш без подобни мисли, ще успееш много повече в живота и в любовта. Иначе рискуваш да си останеш само с въздишките и с наивно-глупавите фантазии. А може и да курвясаш.

10.   Не, не е лошо - даже е похвално. Но ще е прекрасно и ще избиеш рибата, ако е и чужденец! Еххх, какъв живот ще пада тогава... Ще пукнат от яд всичките пърдящи ганьовци в България, които са ти досаждали толкова време с недодяланите си ухажвания и миризмата на лук, чесън, шкембе чорба и ракия. Хвани си някой скандинавец, който според пишещи в този сайт ще те носи на ръце! Е, разбира се, най - добре е някой савойски принц, или пък пред фамилията му да има "фон", или "дьо". Ами ако е лорд, ама не като някой български ватман, ами истински - от Англия? Каква принцеса ще си само, а!? Тогава ще ти остане само да обясниш как всички тези мераци се вързват с най - светлия идеал на българката/пардон, европейката/ за чиста, свята и безкористна ЛЮБОВ...

11.   Поредната златотърсачка. Такива, като теб, като се позахабят и замязат на парцали, богатите мъже ги изхвърлят на бунището, но преди това си взимат повечето дрънкулки.

12.   Или си някаква златотърсачка или, което е по вероятно, си 13 годишна, която е прекалила с гледането на сапунки и романтични комедии. И в двата случая да си знаеш, че ще си останеш само с мечтите.

13.   10, я по-полека с иронията!

Ж40

15.   Е вие все търсите богат мъж, пък на края си оставате стари моми или се хващате с някакъв мизерник.

16.   Абе не че е лошо, ама по-важно е той какво иска.

17.   Аз като плащам искам адски много!

18.   Авторке лошо е !! Търси си мъж от твоята черга !

19.   cool story bro

Да си богата? Красива? Умна? Фурия в кревата? Неповторима? Ако поне 3 от тези неща ги нямаш, мне, няма и да те погледне. И дам, ясно е, че ги нямаш.

21.   Според мен това е възможно :) ето ме мен на пример от 5 години живея в Швеция. Срещнах мъжът на живота си и след 2 години ухажвания и лигавщини сега сме сгодени. Влюбих се в него от пръв поглед, толкова мил, забавен и безнадежден романтик. Всеки ден ми носи закуска в леглото и ме обсипва с подаръци, но това е просто бонус за мен той е изключителна личност. Очаровах се и от семейството му, та те са аристократи, но не аа консервативни даже са супер широко скроени хора. Така, че напълно е възможно... Аз си намерих моят принц, който ме гледа като кралица защо вие да не можете ? :)

22.   21, твоята история е друга. Ти си била там по други причини, а не за да го търсиш. И след три години съдбата ти е направила подарък - от пръв поглед, а не упорито търсене и преценяване на качества. Докато нашата авторка, и доста други кандидатки за европейски принцеси, не искат да чакат съдбата. За тях е цел. А това нещо да е цел, не е от най моралните неща, особено в Европа. Само че те не могат и не искат да го разберат, затова разсъждават като изказалата се под номер 13 тук.

23.   По-добре си търси човек с който ще се разбирате, ще се обичате и ще имате общи интереси. Все може да постигнете нещо заедно, да речем над средния стандарт. За да живееш добре не ти трябват кой знае колко много пари. Прави са горе хората дето казват, че богатите мъже не са богати случайно. Имам един роднина, който забогатя доста. Ако го видят повечето жени ще изпопадат - млад, красив, с много пари. Но.... те не го познават по характер - а характера му е рязък, груб, изобщо не се интересува от чувствата на другите, камо ли на някоя жена. На жена си като роди дори един букет не и купи, понеже няма време за лиготии. Работи нон стоп, като се прибере от работа пак работи. Ако нещо не му изнася, ще те отсвири без дори да му мигне окото, пък камо ли да ти се обяснява или да мисли ти как се чувстваш. Е аз лично винаги съм казвала, че с такъв с характер като неговия не мога да живея, натоварва ме даже през рядкото време в което се виждаме. Ако е в настоение ок, ама ако не е ще те обсипе с хиляди критики как нищо не правиш, как нищо не разбираш и тем подобни. Не мерси. Така че повечето жени да не си мислят, че само пари да има и всичко ще е тип топ. Може да ходиш по най-скъпите курорти и да търпиш тирания и да ти се следи всяка стотинка къде отива, ако ти дава пари. Няма да има иху аху в мола да си купуваш каквото ти падне. Всичко през него минава и ако си накупила 1 куп глупости няма да ти се размине скандала и орязването на финансите. Така че драги жени много добре си помислете дали можете да платите тази цена за пари, които не са ваши и зависят от милостта на някой друг да ви ги даде.

25.   23, прекрасен коментар! Едва ли ще те разберат повечето...