Все още обичам бившия си
Здравейте!
Аз съм на 20 години, живота ми е ужасен. По цял ден съм вкъщти и нямам никакви контакти. Преди година и нещо се разделих с бившия си приятел с когото бях 2 години. Първата година всичко беше добре, но след извесно време всичко се промени. Започнаха скандалите, ревноста от моя страна з акоято той реши да ме остави. Ужасно много го ревнувах от неговите приятели понеже той правише всичко за тях а не го заслужаваха. В един момент ми каза че иска да остане сам, осъзнах че го задушавам промених се наистина, но беше късно. Реших че вече на 18 годин аз трябва сама да си искарвам пари и реших д азамина за морето а и малко да си починем един от друг и да си помисли какво иска. Но стана по зле заминах и когато с еприбрах от морето той вече си иамше приятелка з акоято знаех от преди че го харесва. Преди това се бях запознала с едно момче от морето с което впоследствие станахме близки. И така всеки си имаше някой, но всъщност аз исках само него единсвения когото наистина съм обичала. Знам че все още съм малка но аз наистина обичам това момче, а в момента съм с човек който прави всичко з амен само и смао да го обикна поне малко. А аз се залъгвам че имам чувства към него. Незнам какво да правя пробвах доста пъти да се събера с бившия ми но не става. А сега едвали след като си има и приятелка с която е щастлив.

Коментари

1.   Само ще те посъветвам да не си играеш с момчето. В същата позиция бях и му обясних, че няма как да сме заедно, защото просто не го обичам по този начин. А до колкото бившия, скъскай всякакви контакти с него, гледам от наша позиция- ти нима би могла да се влюбиш в сегашния си приятел? Просто забрави и двамата и продължавай напред!
Успех!

2.   Аз съм на мнение ,че не трябва човек да започва връзка,когато обича друг както правиш ти.
Отстрани изглежда грозно и може би и мислиш така, имам предвид това как той иска да го заобичаш и се държи добре с теб,а ти мислиш за бившия и така залъгваш и следователно нараняваш. По -добре говори с него и му кажи как стоят нещата ,разделете се ,остани сама колкото време ти е нужно ,за да преодолееш бившия и чак тогава започни връзка на която ще можеш да се отдадеш.

3.   Аз смятам, че на първо време за теб ще е най-добре да останеш сама за известно време. Да имаш време да се осъзнаеш.
Щом настоящият ти приятел не те прави щастлива и си готова по всяко време да го оставиш заради бившия си мисля, че е редно да го освободиш и да не му губиш времето. Той ако дълго време не е успял да спечели обичта ти е много вероятно, че и в бъдеще това няма да се случи. Явно просто нямаш силни чувства, ами си заедно с него за да не си сама. Мисля, че е редно да си честна с него и да не го използваш като някакъв вид утеха.
След това мисля, че трябва да положиш усилия да преживееш бившия. Ако вече си направила няколко опита да се съберете и не се е получило, най-вероятно няма да се получи и в бъдеще. Особено ако той е щастлив с новата си приятелка няма как да стане. Опитай се да приемеш, че не сте подходящи един за друг. И без друго си все още доста млада и имаш много време да срещаш мъже, докато намериш най-подходящия за теб.

М30

4.   Имам чувства със момчето което съм в момента,просто не е толкова силна.И съм се опитвала да му обесня че все още немога да забравия бившия,и той това го приема.Той ме обича много на моменти даже се плаша че е обсебен от мен много.Просто ми се иска да го забравя бившия си наистина немога така много неща ми напомнят на него а се мина доста време.