Да не му досаждам?
Здравейте!
Преди два месеца бях на почивка в Турция за седмица. С едно от момичета си допаднахме, като характери. Разбрах ме се след, като се върнем в България да излезем да пием кафе. Така и не се осъществи(може би, защото има малко дете на няколко месеца, отделно с годеника и имат магазини за дрехи). Мисля, че доста наивно мисля? Ако имаше желание досега да сме излязли. Просто не иска момичето и това си е. Както и да е не пиша за това. Има приятел, който ми е симпатичен. Пратих му покана за приятелство в фейсбук, приеме веднага. След няколко дена му писах, но общо взето ме отсвири(писа, че ще спи). Снощи видях, че е на линия, отново му писах, отговора му беше, че всички сме му пишели и не го оставяме да спи. Почувствах се гадно се едно му досаждам, а не мисля така. Едва втори път му пиша. Не знам, къде бъркам? Или му пиша в неподходящо време или не желае да се запознаем.
Благодаря за отделеното Ви време и приятно посрещане на празниците! :)

Коментари

1.   Явно досаждаш...
А и какво има да си говориш с приятеля на момичето, с което сте се запознали в Турция, ама тя ти е отказала да се видите в България.
Въобще, неразбрана история, като цяло...
Но е ясно, че поведението ти е някак натрапчиво. Не знам, дали по принцип, но със сигурност, спрямо тях.
Остави ги на мира.

2.   Не разбирам къде се натискаш да се месиш в семейство с дете? Ако изобщо на тази екскурзия сте имали нещо, то очевидно си бил просто забивката, която си е позволило момичето, когато е била далеч от годеника си. Това не е чак толкова странно, ако хората са на по 25- години, защото след това вече се замислят повечко преди да се вкарат в някоя подобна авантюра.
На твое място бих насочил усилията си на друго място, но ако чак толкова ще се измъчваш с въпроси от типа на "какво щеше да стане, ако", то тогава и кажи, че не ти е безразлична и ти се е искало да има развитие в отношенията ви, но ще уважиш правото й на избор, независимо дали те устройва или не.

3.   Била съм в подобнас ситуация, пишех с едно момче винати аз първа започвах разговора във фасебоок, и вярвай ми щом си измисля какви ли не причини, изобщо не се интересува от теб, ако имаше поне малко интерес щеше да ти пише.... :(, но такъв е живота неможе да се харесваме на всички. Горе главата ще намериш друг красавец! Весели празници. А. З 20г.

4.   Аз абсолютно нищо не разбрах от тази история. Дори не разбрах пола ти. Искал/а си да се видиш с нея (така и не разбрах като приятелки или любовно), па после с някакъв неин приятел. Па после.. абе няма значение.

6.   Не ме разбрахте! Не се занимавам с обвързани мъже! Просто покрай нейния профил открих това момче, стори ми се симпатичен и затова реших да му пратя поканата с идеята да се запозная с него. Не знам, защо така постъпва, явно не желае да общува с непознати, но защо тогава ме е приел? А относно момичето, както казах, запознах ме се на почивката и реших ме да излезем да пием кафе, писах и няколко пъти един от пъти ти ми поиска номера. Каза, че за другия ден ще излезем, но така и не го направи. Първият момент си помислих, че е заета се пак си има и малко бебче, но явно не иска. Определено имам голям проблем с общуването, трудно ми е да се сприятелявам. Много ми е тежко, че нямам приятели, седя си вкъщи и изтъпявам пред този лаптоп. Дори няма къде да празнувам нова година.

7.   Най-правилно ме разбра №3 ,чувствам се страшно подтисната,че нямам приятели,тежко ми е много.Не се чувствам щастлива!Не ме интересуват,кой колко пари има,апартамент,къща или кола.Просто искам да имам приятели и да се чувствам жива.Това е,което искам.