Иска ли да е с мен или не?
До сега винаги съм чела историите и проблемите, които споделят хората тук.. ето го и моят ред да споделя моята история и да искам съвет. Става въпрос за едно момче, с което се занимавам от близо година, но не се случва нищо.По-голям е от мен с 2 години.. Казва ми, че ме харесва понякога го показва, но само до там. Показва ми че иска да е с мен, но не променя нищо. Ревнува ме много, не ми дава да се виждам и пиша с други момчета, започнах да игнорирам всички заради него и пак не прави никаква крачка напред. Сега се сещам за точната фраза със случая '' Не те искам, но не искам и друг да те има'' - вечната фраза на мъжа. Явно егото за мъжа е по-важно от което и да е..
Дава ми само напразни надежди, ноо проблема е там че не мога да се откажа от него. Прекалено много се привързах вече.. дали си играе с мен или иска да е сигурен в чувствата си за да предприеме нещо?
Няма да споменавам подробно за момчетата, които наистина ми показват, че ги е грижа за мен и ми казват че трябва да се откажа от него и да продължа напред, както и че живота е пред мен да опитвам с нови хора и така ..
Само да вметна че не се занимава с мен защото иска да ''бодне'' , за което очаквам подобни коментари.. Говорили сме за това и ми е казвал, че такова нещо няма да поиска от мен освен ако аз сама не го искам.
Моля ви дайте ми съвет да се откажа ли или да продължа още малко и да видя какво ще стане, защото не смятам че това е пропиляна година напразно.. А и съм чувала че хората които са търпеливи накрая получават това, което заслужават.. дали той е момчето което заслужавам?

Коментари

1.   Биеш му шута, щом те разиграва.
Какво толкова намираш във него се чудя..
Тези чувства може да ги получиш от други (милиони) момчета, дори още по-хубаво ще се чувстваш, ама за момента си така - искаш да си при него, въпреки че той иска да те държи в клетката като птичка.
Ти си решавай, ама година си е не малко време.

2.   на колко години си?

3.   Питай го директно...

4.   Абе баш си иска да бодне, колкото и да не ти се вярва. Това, че само ти ако го искаш, са приказки, които да те склонят. Демек, той уж не иска, ама ако пък му се помолиш, ще склони. А ти щом си обсебена, рано или късно ще искаш с надеждата да го спечелиш.

С две думи - ако си легнеш с мен, ще съм с теб, иначе няма смисъл, защото така или иначе не мога да те бодна. Така хем не е обвързан и няма отговорности към теб, хем ако се съгласиш, той ще те боцне и после като те зареже, ти ще си си виновна, защото сама си си го искала. А ако пък не склониш, поне ще си чеше егото на твой гръб.

Абе хитрец е той. А ти си шаранче, което лесно се е хванало на кукичката.

5.   Не иска.
Ако бях на твое място отдавана щях да съм се оттеглила от тази игричка.Той ,ако искаше да е с теб досега щеше да има развитие.

6.   От авторката : до номер 2 - на 16 , скоро 17
До номер 4 - няма да как да се случи това да му пусна за да е с мен. Няма да падна толкова ниско. По-добре да изгубя него отколкото нали.... :д

7.   Детска работа.

8.   ако някой иска да е с теб, нищо няма да го спре да бъде. това "иска, ама не е сигурен" или "иска, ама се плаши от чувствата си" са пълни клишета :-) гледай делата, а не думите. и как така не сте заедно, а те ревнува??? с какво право?
момиче, нещата са прости: човек или те харесва и иска да сте гаджета, или не. щом не, приемаш нещата, колкото и да не ти харесват и продължаваш напред. този просто си четка егото с теб, кефи се, че мацка тича след него 1 година. а ако вземеш и да му пуснеш, още по-добре за него.
Ж43