Съсипан живот
Здравейте пиша ви една истинска история. От една бпременност се стигна до разбит живот. Не обърнах достатъчно внимание на приятелката ми и тя ме заряза като роди сега съм разбит и мисля за самоубийство но вярвам в бог и ме страх. Незнам как да живея без детето и нея а се обичахме толкова време. Незнам някаква магия ме покуси

Коментари

2.   В никакъ слумей не прави глупости! Поговори с нея. Ако те е обичала и те обича ще се съгласи да се съберете.

3.   Не гледай как да се измъкнеш от ситуацията, а се опитай да поправиш нещата. Много хора изпадат в такава ситуация, в началото ти се струва че вече нищо не е важно, но после се мобилизираш и продължаваш
Нищо не пишеш, какво е станало, сигурно много си я засегнал, за да си тръгне с малко дете. Често разбираме колко обичаме някой като го загубим. За това се стегни и не мисли за глупости, а помисли как можеш да помогнеш на нея и детето си, накарай я да види че ти заслужаваш да ти бъде даден втори шанс

4.   Не те е страх от Бог, страх те е от смъртта.

Нищо в света не е истински изгубено. Затова самоубийството няма да ти спре влошаването на живота, ще предотврати шанса той да се подобри. Искаш да дадеш перманентен отговор на временен проблем. Нито приятелката ти обаче, нито детето са избягали завинаги.

Свързваш се с нея и правиш всичко нужно, за да подобриш отношенията си.

Сам ще разбереш къде си сгафил и сам трябва да докажеш, че можеш повече. Това е.

Не прави идиотщини, стягай се. Така ли ще искаш да те запомни детето? Като жалък пъзльо, пренебрегнал майката и новороденото, самоубил се от безволие. Ставай и се оправяй.

5.   Не казвам, че авторът трябва да се трепе, но защо всеки човек си мисли, че някой да се самоубие, е нещо лошо, може човек да се чувства не на място, сред хората, може да не му харесва как се развива целия свят, воните, мизерията, нещастните хора, и да иска да отиде на следващото ниво, което никой не знае какво е, но по-лошо може ли да стане, и разбира се не говоря за Ад, защото такова нещо не съществува, но разбира се всеки си има различни виждания, просто това за самоубийците, е насадено, както и за педерастите, лесбийките, не че ми допадат педалите, но не смятам, че винаги трябва всичко да е втълпено, и да мислите, че в някои случаи, е по-добре човек да стои и да се мъчи, може да няма сили, а когато някой няма сили, е то е ясно...

7.   Чий живот е съсипан и кой го съсипа? Вместо да дрънкаш за самоубийство, отивай да си оправяш кашите, че това дете на тебе чака.

8.   Погледнато по-глобално самоубийството не е решение, защото ние идваме на земята, за да учим уроци. Ако просто сме се самоубили, преди да сме научили основното, то ще се наложи пак да се върнем на земята и ад се озовем в подобна ситуация.

Прочети "Пътят на душите" и ше разбереш. Подчертавам, че това не са теории, а факти, доказани от психолози, специалисти по регресия.