Тройка!
Как се случи и аз не знам. Преди изневярата беше едно от най - долните неща, които се случват. Но сега е съвсем различно.

Преди около 1, 5г тръгнах с едно момиче на 14г. което познавах само от 2 седмици, но бе много послушна, правеше всичко което казвах и не подлагаше на съмнение думите ми, имаше много проблеми и аз ? помогнах да ги реши. Тогава тя имаше приятел, които заряза заради мен, после той прави опити да си я върне но аз я съветвах да не се връща при него.
Мина време и бяхме щастливи, докато тя не реши да ме представи на техните, срещна ме с майка ?, която разбира се не ме прие особено добре, все пак съм със 10г по - голям. И не прие особено добре отговора ми, дъщеря ви за мен НЕ е малка.
Разделихме се и аз си мислих, че всичко е свършило. И дори исках да е така, защото упорито я избягвах. Докато не получих следният смс - В болницата съм, едва не загинах, моля те ела в стая... Отидох и когато разказа, че по - скоро би умряла отколкото да живее без мен, не се стърпях и я прегърнах, целунах, тръгнахме отново. Този път си мислих, че съм с нея, само за да не извърши някоя глупост отново, затова бързо взе да ми омръзва и се развличах на купони без нея. Само че тогава се е появило някакво момче, което е запълвало липсата ми оставена от мен. И един ден тя ми каза, че може би харесва друг повече от мен. Аз пък ? казах, да отива и да го хваща докато е време и че хич не ми пука, за нашата връзка вече, скарахме се и тя ме напусна, за близо седмица. После отново се върна, но аз този път, грам не желаех да я виждам и я игнорирах в продължение на 2 месеца. Накрая се изморих от нейното непрекъснато преследване ? и казах, че ако иска да общуваме, ще е само като приятели и да спре да ме преследва, да си намери някой. И само след две седмици тя ми каза, че си е намерила, защото аз съм ? казал, ако искам ще го напусне няма да е проблем и че ще спре да ме преследва ако това искам. Казах ?, да не го напусна, че искам да спре да ме преследва и тя спря един месец не я чувах. И после пак почна да ме търси. Но гнева ми към нея, бе утихнал и взехме да си говорим приятелски и запалихме стари искри.
На един купон призна, че не е спирала да ме обича, а аз пък и казах, че и на мен не ми е безралична, прегръдки, целувки, секс.
След седмица обаче ми каза, че си има приятел и съжалява, но иска да продължим да се виждаме, насълзена ме помоли да не спирам да ? говоря. Аз пък и казах, че сме приятели с нея и няма да спра да ? говоря. Та аз ? бях казал намери си някой.
След седмица, тя каза, че сегашният ? знаел, че тя повече обичала мен, нямал проблем с това и ако иска да се запознаем.
Мен ми стана гадно и първоначално отказвах, после взе да ме гложди любопитство и приех, той бе с 5г. по - малък от мен. Свестно момче и си говорихме много, дори се усетихме как бяхме игнорирали нашата обща приятелка и се усмихнахме.
После бяхме в квартирата на нейният, пихме и те отидоха да се ч... ат и мен ме викаха и дори ме дърпаха игриво. Но не приех. Ядосах се и щях да си тръгна, а те ме помолиха да не си тръгвам, и че вече не желаят да го правят.
Друг път тя ми се натиска пред него - а аз и казах, че ако иска да я ч.... ще се усамотим само двама, и така и направихме, а пък той просто ни изчака да свършим.
В последствие и той взе да се привързва към мен, и той започна да ми иска съвети и дори да ме търси без нея. Пък и аз го приемам приятелски и нямам нищо против него. Той е свястно момче.
И двамата вземаме добри пари над 500 лв. Той живее самостоятелно.
Аз пък не знам, просто си играя с живота.
А момичето е умно и амбициозно, богато, не е само дете, има по - голяма сестра.

Коментари

1.   Това за мен е лапешка история и защо я разказваш? Не разбрах какъв е проблема, все едно да напишеш как сте се чукали. Май ти си по-голямо лапе от нея вместо, да мислиш, за сериозна връзка все пак не си малък ти, си взел да се занимаваш с деца, които незнаят дали им се пикае или им се ебе защото едва ли е второто. Замисли се малко върху думите ми и започни да мислиш зряло, за нещата от живота и мисля, че като си изчезнал от фаза пубертет трябва повече акъл. Момиче на 19 ти го казва

2.   Ама вие сте я надробили една... Хайде разберете се тримата как ще са нещата за напред, защото по този начин няма да свърши добре за никого авторе....

Поздрави, Узунов

3.   Оха-а, не тройка ами още по-голям купон ще си спретнете със сестра ? и други последователи!
Благородно ви завиждам! Действайте по празниците!
Ама на 14 години не е ли малко малка верно?

5.   Ако бях на майка й, отдавна щеше да си осъден по НК. Как може да се възползвате от глупостта на едно 14-годишно дете, което ти описваш едва ли не като изключително голяма за възрастта си "жена"? ! Не сте нормални просто, добре че сте анонимни, иначе щях да подам сигнал в прокуратура, закрила на детето, РПУ...

8.   Номер 1 - няма да го репликирам.
Номер 2 - Не знам как ще се развиват нещата за напред.
Номер 3 - Благодаря! По - малките имат някой предимства.
Номер 4 - Жалко, че си изтрит, нямаще да се разсърдя.
Номер 5 - вземи прочети отново НК и виж какво пише там, че в случай, че момичето има 14г и е съгласно с поведението ми, аз не нося никаква Наказателна отговорност. И да ако сайта не бе анонимен нямаше да посмея да напиша това.

9.   измислица.. 20 годишен и 24 годиншен ч*кат 14 годишна да бе..

11.   Съдейки по начина ти на писане - пълна фантазия, създадена от 12 годишно лапе.
Ако все пак е истина, то момичето е доста извратено и заслепено от истината.

13.   Дай я и на нас глупако))) Защо се издевавате над горкото дете!!!

14.   Автора много си зле! Това не е хейт, а искреното ми мнение.