Къде е моята вина?
Женен съм за 6 г. по-малка от мен красива сексапилна жена.Илизахме навсякде заедно и се забавлявахме .Но това се промени и ми е гадно.

Жена ми има едни приятелки с които ходи по цели нощи по барове.И се самнявам че си е намерила някои,защото вече не иска да се чу*аме или ако се чу*аме то на 2м.един път и не е същата. Но и аз съм си виновен защото сам и казал че ако иска може и да излиза и чу*а с други но само толкова/просто секс/ А сега ми гадно /не ревнувам/обичам я и разрешавам да ходи навсякаде . Но вече не иска да излизаме заедно по заведения и кафета и ми е тъпо да седя сам.

Та сам решил и аз да си намеря някоя жена да се виждаме когато ни е тъпо и самотно.На 42г младолик и добряк /веселяк/обичам да правя нежен и орален секс със жените.Не съм някои хубавец но ставам за пред хора. Ако някоя жена е заинтерована аз сам насреща .Секса не е задължение.

Коментари

1.   Много е тъпо, че я обичаш и предпочиташ да си с нея, отколкото с някоя непозната, и все пак и ти като повечето хора избираш по-лесния път. Защо не се изправиш срещу нея и не обсъдите проблема като зрели хора, ами всеки се скатава и прави на пук на другия - това е детинщина. Какъв е този брак: тя по дискотеки и барове с кой знае какви, ти на другата страна с напълно непознати, и казваш, че сте семейство. Това е един фарс, пародия на семейство...или се оправяйте и се опитайте да живеете щастливо заедно, или се разделяйте и всеки да си търси щастието самостоятелно.

2.   Как може да разрешиш на жена си да ходи и да се чу*а с
други?! Що за семейство сте вие? Нормално е сега да не иска да се чук*те вече .. сам си позволил това!

3.   Честно да ви кажа господине тази ваша постъпка си е доста тъпа.Какво значи "сам и казал че ако иска може и да излиза и чу*а с други но само толкова"? Та това си е предпоставка за раздяла.Първо е секс, после среща, после по-сериозна връзка.Едно нещо води до друго.
Аз мисля, че вашите отношения вече са история.Сам решете какво да правите :)

*Syndrome

4.   Аз го виждам края ... при вас всичко е било просто заради секса нищо повече ....ТОВА НЕ Е ОБИЧ

5.   Че това ващо брак ли е? Май е само приятелство с облаги ;)

6.   Тва го е писало някво 15 годишно фантазиращо лапе :D

7.   От автора към № 3,вие семеен ли сте и на колко г.сте
,ако не тайна ?