Споделена история от Тинейджърски

Дали ме тя ме приема , като добър приятел или ме харесва?
Здравейте, аз съм момче на 16 години и моята история е малко шантава. Малко ми странно да питам такива прости неща. Въпреки че имам опит с други момичета и т. н. , но странното е че разлика от другите момичета, разбирам повечето дали ме харесват или не, но тук не мога да разбера. Нека разкажа малко за мен и за нея (до колкото знам)
Ходил съм с бая момичета, правил съм грешки, някой не съм ги харесвал толкова, а може би само увлечение към тях.
(Така и не се стигало до секс, със някоя от предишните, не че не са искали, но не смятах че те са подходящи) Имах една по-сериозна връзка с едно момиче, но се наложи да скъсаме, защото започна да се занимава със някакви вещерски работи абеее... и охладняхме по между си. Дълго време бях сам. (около 9месеца) Може би се бях концентрирал върху живота си, и върху бъдещето си смисъл не изпитвах нужда да съм с момиче. Интересното е че през това време на колко приятели давах съвети за връзки, а аз винаги бях сам. Както и да е. Един ден реших да се видя с една позната и с едни приятели. Отидохме там нещо си говорехме и тогава видях това момиче (играеха с някаква тенис топка, на някаква игра момичешки работи) и след като тя ме уцели с топката (случайно) по главата, аз се обърнах със мойта гневна мутра ама изведнъж останах така, като замръзнал и изведнъж се усмихнах и казах: Няма нищо! ;)
Някак си ми направи впечатление, хареса ми външно, като лице и т. н. Много сладко лице, което те кара да се усмихнеш. Аз романи почнах да пиша... Там после пак имаше закачки, но някак си се държеше бая мило с мен.
Струва ми се различна, не е като другите, и външно ми харесва и като характер е много добър човек.
Издирих я във фейсбук, щото аз тъпанара не се сетих да и взема GSM, скайп или фейбук.
След дни като минавах в подлеза на НДК - опааа кой виждам... Като ме видя ме прегърна (пак стана странно)
Даже ме пита дали искам да дойда с нея, но аз бързах тогава и нямаше как. Писахме си вечерта, и оп, тя май зацепи че си я харесвам и като изтърси че си има гадже и че е влюбена в него, тогава като ми го каза това... направо ми се обърна едно отвътре, казах и че си лягам ама не можах да заспя и заспах някъде към 3 без нещо и в 3 като удари онова земетресение преди горе-долу месец, прекарах една много безсънна нощ.
Мина се цяла седмица нито аз и писах, нито тя на мен.
Докато бях в даскало на курс по уеб дизайн, гледам телефона ми звъни и една позната ми казва: "Здравей, ще можеш ли да слезеш към
борисовата, че има един човек, който иска да те види.
Аз: Кой?
- Еми онова момиче К. , дет си го харесваш.
- Дано успея да свърша по-рано и ще дойда.
Връщам се в стаята ухилен до уши :D
За съжаление не свърших по-рано и уви не стана в тоя ден работата. Писахме си следващите дни и се бяхме разбрали да се видим. Бях на мястото на срещата чаках 30мин, тя не дойде и дъжда ме наваля(заради което сега съм болен :D) Казах си, че сигурно ми е вързала тенекия... Казах си, че няма да и пиша във FB, докато тя не ми пише. Момичето бая притеснено ми се извини и т. н. (личи си когато някой лъже знам и как маже, но определено по начина по който пишеше не лъжеше)
Хмм най-вероятно си ме харесва, и реших да пробвам да не и пиша и да видя дали тя ще ми пише (докато оздравея, иначе после мисля директно да се видя с нея пак) Е добре 2 дни вече не ми писа, почнах да се чудя...
Все си мисля за нея, гледам нейни снимки, някой казват че съм се влюбил, може и да е така, но дали всичко това е напразно?

Казвайте, съвети и т. н. , дали напразно се тормозя?

Коментари

1.   Много рядко пиша коментари тук, но твоята история ме впечатли ^_^ Факт е, че я харесваш много. Момиче съм, на 14 години и в момента преживявам нещо подобно с едно момче, мога да кажа със сигурност, че тя те харесва много, наистина много ;д, затова не изтървай момента и й признавай всичко :D : )) bbs

2.   100% те харесва казала е, че има гадже за да види как ще регираш и така да разбере дали я харесваш, не ти пише, защото иска да види дали ти ще се сетиш за нея. Пиши си по-често с нея и в най-скоро време я покани да излезете тогава може да и кажеш, че ти е много симпатична и приятна и така!!! Дано да съм ти помогнала.

3.   Моят съвет е да ? кажеш без да губиш време. Определено те харесва. За "гаджето" ти е казала, за да види как ще реагираш, трябва да се бориш за нея бе човек. ;) Това иска, да разбере, че ти пука за нея. А историята ти наистина много ми хареса. Колко бих искала някой и мен така да ме хареса, ама на... :D Не губи време брато, кажи ?, сподели ? за чувствата си! Момичето е лудо по теб, не чакай!

4.   АВТОРА:

Казахме си всичко, просто ме приема като много добър приятел, това е всичко. Нищо друго не мога да направя освен да продължа напред ;)

5.   Опитай още! Бори се! Бъди упорит! Според мен иска да разбере колко ти пука за нея.