Забранена любов
Мъжа който обичам не е одобрен от баща ми по причина, че е българин.Баща ми е малко от тия стари глави.Помогнете ми какво мога да направя за да съм с човека който обичам.В момента ако продължа връзката си ще ми бъде забранено да излизам от нас, но ако се откажа от него пак ще съм свободна.Аз излизах само за любимия ми, а сега като няма да мога да съм до него защо да излизам.Искам съвет помогнете ми.Благодаря предварително.

Коментари

1.   На колко си години ? Ако си на 16-18 май ще трябва да послушаш, но ако си по голяма не. Не слушай стареца си.

2.   На 18 съм знам, че от една страна той мисли за мое добро всичко.А и живеем в село и той не иска да чува слухове, че дъщеря му ходи с българин има някакви опасения които не споделя с мен.Но и баща ми не е цвете за мирисане много проблеми съм имала с него и ми беше обещал да не ми се бърка, но той е на мнение докато живееш в моята къща и взимаш пари от мен ще правиш каквото ти казвам.Никога не се е държал добре с мен, манипулира ме. Искам да уча за Висшо образование, а той ми вика на училище не ти се ходеше, а искаш да си студентка и тем подобни.Подтиква ме да го мразя по този начин.
А до мъжа който обичам като разбра това ми каза край и, че не иска да има проблеми с него, а и баща ми има и лошо пиянство.Заради него аз никак немога да устроя живота си. Мерси все пак.

3.   Еми крийте се засега. Може баща ти да е прав и след време да осъзнаеш, че си грешила. А ако издържите по-дълго време и нещата станат сериозни кажи на баща си, че така и така стоят работите и няма къде да отиде. Освен да се откаже от теб, което не ми се вярва. Все пак си му дъщеря, а нали всички родители искат децата им да са щастливи. Дано твоят любим да е наистина любовта ти и да сте много щастливи. :))

Поздрави,
ЕЛИЗАБЕТ

4.   Първо той въобще бори ли се за връзката ви щото негова намеса не виждам май ти настояваш да сте заедно не ти знам работите ама ако той държи на теб ще застане пред баща ти и ще му кажи хачик хачик как са нещата иииии баща ти ще приеме че просто сте един за друг просто май баща ти малко го е изтрах да не те загуби май ....

5.   Ако е турчин послушай баща си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.   Ти момиче си на границата. От една страна не си достатъчно голяма, но от друга страна ги имаш правата и ги защитавай. Не позволявай на 18 години да ти забранява да излизаш от вас. И той какво като е Българин, да не е говедо и аз съм Българин - е и сред Българите има болни мозъци, които не биха приели българин/ка- мюсюлманин/ка(не си казала, но предполагам, че е така), но това е проблем на болното ни общество, които мислят, че това е лошо и едва ли не престъпно и за това всичко зависи от вас двамата. На външност нямате почти никаква разлика - разлика има само в главите на някои. Аз никога не бих позволил нишите да ми натрапят някоя, за това обмисли си положението добре. Пожелавам ви късмет.

7.   С баща ми неможе да се седне и да се води спокоен разговор, ако любимия ми застане срещу него и каже това означава, че или аз или той ще пострадаме.Баща ми дори не иска да чуе това което му казва мама той на нея казва нека да прави каквото си иска, а на мен не искам свидиш ми се,отгледала съм те от малка за да ти се радва някакъв чужд ли и тем подобни.От мен иска да се омъжа девствена обяснавам му, че не мисля да започвам сексуален живот все още, но той не ми вярва неможе да ми се довери, а до любимия ми предната му връзка е била проблемна преживял е изневяра и след 6месеца за 1 път той иска да започне с момиче нещо и това момиче съм аз,като знам, че не е празен към мен немога да оставя всичко на произвола на съдбата.Обичам го и той ми е първата любов която е забранена и невъзможна.Майка ме утешава с това, че баща ми ще се смекчи, но незнам дали да му се доверя страх ме е, че ще ме преследва и какво ли не друго.Благодаря ви!

8.   Боже на мен пък не ми дават,защото не е българин...РОДИТЕЛИ! какво да ти кажа ти каквa си циганка или туркиня...Предполагам туркиня,защото турците са по-строги в това отношение :) ако искаш да си пишем скайпа ми е anity_fykli4kata :)

9.   Че какъв да е от село?! Най-много да е циганин...

10.   И двамата сме от едно и също село аз съм туркина, а той българин това за нас не е от значение, но за баща ми е.Сега той ме пуска да излизам, но любимия ми го е страх, че баща ми не се е променил спрямо него и не иска да ме изпраща, а улицата в която живеея е пълна с лоши цигани... какво да правя?

11.   Значи ти на баща ти му се свидиш.. но щом си на 18 и обичаш мъжа на живота си тръгни с него и поне малко време бъдете по скрити..

Късмет..

12.   Вече за всичко е много късно, мъжа който обичам се опасява от баща ми, че може да направи нещо и не ми вярва, че баща ми е вече на друго мнение иска от мен да си останем приятели, но не иска и да ме изпраща вечерно време до нас.Решила съм да не излизам от нас за да осъзнае какво ми причинява.

13.   http://spodeli.net/4/story-6341.html