Не ме е търсил от 2 седмици
Здравейте,
Преди 3 месеца се запознах с едно момче от Германия. В началото всичко беше много хубаво, пишехме си всеки ден и се разбирахме много добре. С течение на времето се усети химия между нас. Мина известно време и той спря да ми пише, след което ми се разсърди, че не съм му пишела, и че ако наистина съм изпитвала чувства към него съм щяла да му пиша. Единствената причина поради която не му пишех беше, че си мислех, че по този начин го задушавам и не го оставям да диша. Попринцип той е странен характер и ме измъчва това, че започна да ме избягва заради такава дреболия. След тази случка той започна да се държи дръпнато и когато го попитах, защо не ми пише той започна да си измисля какви ли не оправдания. За последно си честитихме Коледата, като аз първа му писах. От тогава до сега ме потърси само 2 пъти, като в близките 2 седмици не се поинтересува от мен.
Липсва ми ужасно много! Сигурна съм, че той също изпитва нещо, защото не само аз, а и приятелите ми го бяха забелязали. Какво да правя? Дали се е отказал вече от мен или просто чака аз да му пиша първа? !

Коментари

1.   Как разбра, че е от Германия? Най-верочтно е от южната ни съседка, дори и да е в Германия...

2.   Кой знае с коя се търкалят и лигавят в леглото, и интимните им части джвакат, а ти седиш и опяваш.

3.   От авторката: Като казвам, че е от Германия значи е от там!!

4.   Има нещо, което го е смутило, не е това, че не го търсиш. По-скоро, ако не го търсиш, той ако се интересува би те търсил.
Аз също бях подобна на твоята ситуация.
И моето момче беше в Германия от години. И аз също се притеснявах да го търся, да не го задушавам. А той все ме търсеше и казваше, че го забравям. Ужасен инат беше и още е такъв, но пречупваме се понякога, дори за малко, или правим изключения. Карали сме се за глупости, т. е. сърдил се е, ядосвал се е за дреболии.
Трудно е да си далеч от любимия човек, но още по0-трудно е да си до него.
И двете неща си имат минуси.