Помощ - той се държи гадно с мен!
Имям сериозен проблем. Живея с един мъж от близо 4 години. В началото всичко беше ок, но от една година той се даржи гадно с мен. Смятам че не ми обръща внимание, почти винаги се оправдава че е изморен от работа и аз трябва да се примирявам с това, но понякога немога и аз имам труден характер и понякога иэбухва скандал и накрая все аз виновна. От известно време започна да ми обижда без причина и това ми тежи, за миг си помислих че има друга, но не е така надявам се. Просто искам един мил жест за да ми покаже че тази връска означава нещо за него но той вечно е във фейса и така. Сега ми каза че искал да си почине от мен, и от какво да си почине че не се сещам вече не правим нищо заедно освен секс когато му се иска. Дали да не отида при нашите за седмица дайте съвет найстина незнам как да постъпя. Ако имате въпроси питайти. Благодаря Ви предварително.

Коментари

1.   Никой няма право да се държи лошо към теб! Трябва да бъдеш силна и да не забравяш, че мъжа до теб трябва да те цени!
Не го познавам човека, но намери начин по който да му дадеш да разбере, че ти не си даденост и ако не те уважава и цени... то някой друг ще го направи!
Защо наистина не погостуваш на вашите... хем да смениш обстановката, хем да помислиш добре, хем и твоя човек да си помисли как му е без теб...
Късмет :)

2.   На сила хубост не става. Май не те тормози той, а ти го тормозиш. Той май е загубил интервс към гвб.

3.   Щом един мъж се държи гадно с теб без причина е време да го разкараш от живота си (колкото и да е трудно).

4.   На колко сте години? Може би ви е изчерпана връзката и имате нужда от ново начало , всеки по своя път. Може би пък , ако се отделите за малко да усети липсата ти и да се събуди!

5.   аз съм на 19 а той на 30

6.   Щом е на 30 му е време за семейство, а ти колкото и да го харесваш не мисля че на 19 е време да се обвържеш с нещо толково голямо. Само на 19 години си, остави го, преживей го и си дай шанс да срещнеш точния човек.

7.   Скъпо момиче! Моята връзка за втори път приключи вчера. Вече окончателно. Не по мое желание. Мъжът до мен нямаше инициатива за нищо! Абсолютно нищо... Само свиреше на пианото си и играеше игра, единственото, което правехме заедно беше секс и другото - стоене в една стая (колко жалко). Нямаше никакви жестове от негова страна. Абсолютно нищо. Нямаше пламък в него. Аз горях сама в тази връзка. Бягай далеч!!! БЯГАЙ далеееч от такъв мъж! Те са несигурни и нестабилни. Това е. Все едно описваш връзката, която имах. Едно към едно. Направи си услуга и го разкарай. Млада си, зелена си още. Ще срещнеш още толкова много мъже! Не е болка за умиране. Пожелавам ти успех и дано вземеш правилното решение! :)