Много ли оплесках нещата?
Та.. много харесвам едно момче, пишем си от около 2 седмици, видяхме се много набързо понеже той работи в чужбина и замина два дни след запознанството ни... впечатли ме с държанието си, маниери обноски, интересите ни съвпадаха.. казах си- не трябва да го изпускам.. и там ми беше грешката..
Та той замина, обещахме си да поддържаме контакт, личеше си, че не е безразличен към мен и така пишехме си всеки ден, той работеше от сутрин до вечер, но ми отговаряше когато може... и така забелязах, че е на линия, но не ми отваря съобщенията и това стана почти ежедневно, отваряше ги след работа ( а той работи до 02:00)..
Осъзнах, че в стремежа си да го спечеля го отблъснах.. задавах му твърде много въпроси, говорих му мили неща, снимки... дори му казах, че много ми липсва и нямам търпение да го видя.. абе вообще все едно сме гаджета, а не сне...
Въпроса ми е.. има ли начин, като се отдръпна да привлека интереса и вниманието му отново... и как? :(

Коментари

1.   мисля, че много добре си постъпила даже и няма за какво да си го отблъснала. Ако се отдръпнеш ще го отблъснеш.

2.   Във същотото положение съм но никога не пиша първа не говоря за връзка(а той говори) даже му казах,че засега си пишем само като приятели аз също го харесвам ,но играя на недостъпна ;) моя работи нощна смяна и обикновено ми пише по време на работа ,азпък му се сърдя че не пише през деня когато е свободен . Според мен пишете си за обикновените неща като приятели ,познати питай го как е минал денят му и така спри да му казваш че ти липсва , говори къде си излязла със кой покажи му,че си имаш и други занимания освен него спри да пишеш първа и най важното трай докато се обади или ти пише пръв играй малко незаинтересована мъжете не обичат постоянно да ги търсят чувстват се притиснати ако не ти се обади до седмица значи не го интересуваш.намекни му за друго момче аз така направих и почна по често да се обажда :D бъди търпелива и не забравяй ако не те харесва той губи ,навън има много свестни момчета ;)
Момиче на 21

3.   От авторката:
Да, това и мисля да направя.. понеже досега в повечето случаи все аз го търсех и той сякаш си свикна че ако не ме потърси ще го потърся аз... таа преди 2 дни (в четвъртък) си спрях фейсбук, с идеята да видя дали ще забелележе изобщо и дали ще ме попита защо и какво има.. ноо все още не е писал, а е бил онлайн в whatsap примерно... явно чака аз да му пиша, но този път няма да го направя... та да ще изчакам още няколко дни и ще видя... интетесното е че когсто излизахме той подхвана на шега темите чеее говорили с неговия най-добър приятел за мен и той му казал -" е тя е много хубаво момиче, взимай я " и като ми го разказа и ме пита -"ще те взимам ли? " и аз тогава само се усмихнах :D, после беше говорил на съквартиранта си за мен и някакви такива... абе сякаш преди седмица се държа супер сладко и аз бях подтикната от него да се държа така... ама сгреших явно.... :( а другото което е може да си пише с друго момиче защото има едно на което му харесва почти всичко.... на мен нищо не е харесал ( но това не е определящ фактор... може и да си въобразявам)
Та като излизахме ми изглеждаше доста сериозен и заинтересован от мен... дори не искаше да заминава на летището а сега не знам.... дано си въобразявам... защото ми е много гадно и се чувтствам някак си виновна за всичко....