Как да си го върна?!
Здравейте аз съм момиче на 19 години ,което отчаяно иска да си върне бившия приятел,но не знае как да стане и дори как да постъпи .. Всичко започна лятото на 2014 харесвах го от доста време и то взе, че тръгнахме.. Беше наистина една от най страхотните ми връзки дори да беше за кратко изкарахме 2месеца до като една вечер когато седяхме пред нас не започна да говори за бившата му - че се чували,писали.. Как ще заминава за чужбина за да продължи да играе футбол (за което е нормално подкрепях го дори и да не разбирах много от футбол) , но 1:30 минаваше когато телефонът ми позвъня той естествено не видя кой звъни до като не ме попита и аз глупачката не си казах истина (беше един общ приятел на брат ми и мен,който той не понася) след като разбра се издразни и нервира защото ми е звъннал толкова късно,но аз да не съм го искала след като всичките ми приятели знаят че по това време аз не спя.. Той ми се разкрещя каза ми какви ли не думи и буквално ме изгони от колата си .. Казах му, че съжалявам и не съм искала така да стане но той пак не повярва и ми каза край след това по телефона му казах че ще му мине да не се държи така но той рече и отсече че при бивши не се връща ... След 23 седмици замина за чужбина .. На мен не ми излиза от ума .. Адски ми липсва и искам да си го върна но не знам как да постъпя и какво да му кажа след като един ден си подобрихме отношенията уж на само приятели .. Страх ме е че когато поискам да севърне при мен ще ме отхвърли и повече едва ли ще ме погледне .. Помогнете ми някак си, че вече не знам какво друго да направя ... Много го искам този човек просто не мога да се търпя понякога когато се сетя аа него..липсва ми гласът му и усмивката и очите и всичко в него ми липсва ..

Коментари

1.   По-безсмислено и тийнейджърско положение не съм чела май досега...И още нещо: СПРЕТЕ само да пишете колко много си искате бившите гаджета обратно. За да са бивши има причина...даже хиляда..Или те са излезли кретени, или вие сте твърде неориентирани и не можете да ги оцените (ако са свестни)... намерете си себеподобни и се старайте да си поддържате връзката с тях. Миналото е такова, за да си остане минало.

2.   Как очакваш да сте заедно при условие, че ти крещи за телефонно обаждане .Защо ти е тоя. Ти достойнсво нямаш ли. После имало насилие над жените.
Ще има я при такива жени.

3.   В 1,30 през ноща се говори за секс, и аз бих постъпил по същия начин.

4.   Детска работа. Ще ти мине, не бой се, още на много неща има да се учиш от връзките. Виж, аз съм жена и не бих допуснала да злепоставя приятеля ми така - в 1:30 посреднощ може да ми се обаждат само много близки хора и само за нещо наистина спешно. Разбира се, нетктични нахалници много на тоя свят и ти не можеш да контролираш постъпките на познатите си, но ако на мен ми се беше случило, щях да започна разговора от "нещо случило ли се е да ми звъниш? ". Ако бях разбрала, че ми звъни "просто да се чуем", щях да му кажа много ясно, че не желая да си позволява подобни позвънявания по никое време и че в момента ми създава проблем и да му затворя. Прав е номер 3 - по това време на денонощието някой може да се сети за теб само от някакви еротични подбуди, абе изобщо след 22:00 не се звъни току така, освен на най-близките. Всеки би си помислил нещо. Така че не е зле да научиш познатите си на малко възпитание и уважение към личния ти живот, вместо да се оправдаваш "кво да направя, като всички знаят, че не спя? " Откъде пък знаят, ако ти не си казала на който свариш, че няма проблем да ти звъни, когато си поиска? Ами ще ги уведомиш всичките, че си лягаш в 22, ако не искаш и следващото ти гадже да те зареже.
Иначе и неговото поведение си е като на малаче - да те изгони от колата посред нощ.... Ядосал се - ядосал се, ама да те върне у вас и после да ти каже, че не ще повече да се виждате. Някак не е по мъжки да остави сама жена нощно време, независимо какво е направила. Кавалерството няма общо с любовта - то ако го има, го има винаги.
Така че и двамата сте.... По-добре се откажи да си го връщаш и гледай да се поучаваш по малко от грешките си.