Мисли , че го лъжа.Какво да правя ?
Моята история е следната. С него се познаваме от няколко месеца, а точно преди два си споделихме, че искаме връзка. Поради ред причини се видяхме едва миналата седмица. Аз нарочно на моменти се държах малко по-хладно. Исках да му приложа номер, да съм по-интересна и да си мисли как да ме спечели. А стана обратното. Той каза, че не ми се сърди, но мисли, че го лъжа и че имам друг. Опитах се да поговоря с него. Обясних му, че не съм такъв човек, а и няма смисъл да го лъжа. Той уж каза, че значи всичко е наред. Но спря да ми отговаря, като го търся. Преди няколко дни му изписах цял роман, че отношението му е обидно и че не съм го заслужила. Прочел го е и никакъв отговор. Цялата ситуация е просто абсурдна. Разбирам, да го бях излъгала наистина, а в случая аз нямам никква вина.. Как да поправя това?

Коментари

1.   И за какво ти беше да се правиш на "интересна"

2.   Еми така е авторке, с тия женски номерца да се правите на недостъпни отначало виждаш ли до къде докарват... престанете с това...

3.   Ами продължавай да се правиш на интересна и чакай да се помъчи да те спечели.

4.   Нещо написаното от теб, не ми вдъхва доверие. Например ето това: "Обясних му, че не съм такъв човек, а и няма смисъл да го лъжа. " Като чуя аз не съм такъв човек и ми светва червеният светофар. Последвано от обяснение за мотива, заради който уж не би излъгала. Излиза, че има вариант, в който има смисъл да го излъжеш. Уж хората не били такива човеци, но изведнъж стават баш такива човеци. Има нещо около тебе, заради което приятелят ти реагира по начина, по който реагира. Ако бях на негово място, доста щях да те попреслушам. Да се правиш на интересна, казвайки едно, а то е друго, е вид лъжа, която подкопава доверието. Запомни това. Това е голяма грешка, която жените правят. Аз самият не мога да ти вярвам от написаното. Дано да греша.

5.   Не е от това, как си се държала, просто цялото нещо е въздух под налягане. Остави, не се занимавай...

6.   Има един лаф: Хитрата сврака - в капана с двата крака. И още: каквото почукало - такова се обадило, и още: каквото посееш - това ще пожънеш, и още, и още...