Как да го забравя?
Здравейте. Редовно чета историите в сайта и е време за поредната любовна лигавщина :Д Надявам се да изкажете мнение, съвет, ако може без да хейтвате ще е най-добре. Първо малко за мен- определям се от странните хора, не гледам какво правят връстниците ми, че да го правя и аз. Гледам да съм различна, спорта ми е страст, от супер срамежливите съм, до сега нищо не ме впечатлявало и си имам малко приятели. До тук това- общо взето съм супер срамежлив човек и странен. Наскоро се запознах с едно момче. Държеше се добре, решихме да се видим, но преди това да стане, той почна да се държи доста грубо и да ми прави намеци. Въпреки това излязох с него, защото в него виждах себе си. Много общи интереси и общо взето си приличахме. След като се видяхме на живо, той ми писа разни странни работи. Вика ми, че иска да сме повече от приятели, допадала съм му и т. н. Аз много ясно не се вързах, защото всичко намирам за базик. Стана така, че се скарахме, а на мен никога не ми е било по-гадно. Да вметна и това, че се познавахме от по-малко от седмица, което е странно. Както и да е, каза ми, че НЕ можел да гледа човек, когото харесва и е по-добре да не се чуваме. Беше ми гадно, но се съгласих. В последствие след гадния начин, по който ме разкара с това оправдание, аз почнах да го харесвам. Колкото и да звучи глупаво точно това стана. Тогава не изпитвах нищо към него, защото не го познавах, а той настояваше и ме притискаше. Преди да се запозная с него се случиха куп лоши неща и бях изпаднала в депресия, постоянно бях под стрес. Тъкмо почна да ми минава и се появи той и айде пак съм в началото на всичко. Искам да го забравя, но има нещо, което ме спира. Дали наистина е изпитвал нещо и затова ми ги е казал тези работи, или просто не ме харесал, тъй като интернет някога заблуждава и това е било оправдание да ми бие шута? Един приятел ми каза, че е трудно приятелство между момче и момиче, защото накрая някой от двамата се влюбва. Кофти ми е. От време на време той се сеща да ми пише, но не е същото. Дразня се, когато пише статуси и си пише с някакви, а с мен даже не иска да е приятел. Дразня се за всичко, което става около него. Почнах да го харесвам, когато вече ме беше разкарал. Просто не ми даде шанс, искаше всичко да стане бързо и един вид си мисля, че е искал само да ме използва. Ако на някой му се е случвало, нека сподели някакъв начин да спра да се тормозя с това. И според вас наистина ли е изпитвал нещо или е искал да ме разкара. Няма как някой да знае какво е изпитвал той, защото той си знае, но все пак как го тълкувате? Мерси предварително

Коментари

1.   Опознайте се и преценете дали сте един за друг, кажи му, че го харесваш, но имаш нужда от време да го опознаеш, какво по-нормално от това ;) И все пак ти си решаваш, най-важно е ти да вземаш своите решения :)

2.   До №1
Той не ми даде никакъв шанс за нищо, просто ме разкара. Каза, че с мен не може да бъде приятел и един вид повече не ме търси. А на сила хубост не става, тогава даже не можех да го възприема като приятел, какво остава за нещо друго, като се има предвид, че тогава се познавахме от по-малко седмица. И няма как да се опознаем, тъй като както казах ме разкара, а съм убедена, че просто е искал да ме използва. Всеки ден пише на някакви любовни неща и ми става гадно като виждам проклетите статуси и като знам, че след като стана всичко това, тогава започнах да го харесвам :Д
Иначе мерси за отговора :)
от авторката..