Изненади и мили жестове за любимия :)
Здравейте!
Аз съм момиче на почти 17 години, приятелят ми е една година по-голям, но още не е навършил 18( чак в края на годината). Заедно сме почти 2години. Мога да твърдя, че сме преживели много заедно. В началото, когато тръгнахме, аз продължавах да си пиша с други момчета, но никога не съм му изневерявала и не съм излизала с друг. Но след време той беше видял, че съм си писала с някакви и загуби всякакво доверие в мен. И от тогава започнаха големите ни проблеми. Всеки ден караници, по няколко пъти на ден даже, за абсолютни глупости, като например защо съм била усмихната или защо не съм отишла в едното междучасие при него (тъй като учим в едно училище) и така сме повече от година и половина, и всичко се влушава. НЕ мога по никакъв начин да си го върнаа. Много пъти сме се разделяли, но пак сме се сдобрявали. Той е много избухлив, а Аз съм много емоционална и него това го дразни. Но и аз не се държа с него добре. МНого често избухвам и викам. ОПитвала съм се да се държа добре, да се усппокоявам, но нещо ме спира и нямам стимул да го направя. Знам и че сама съм си виновна за всичко. Та въпросът ми е, по-скоро е молба за съвет, какво да направя, за да го зарадвам, за да го накарам да се усмихне, било то като изненада или държание, или каквото и да е, готова съм всичко да опитам. КАжете ми някакви мили жестове ако се сещате. И другата ми молба е за идея за подарък за навършването на 2- те ни годино заедно( за информация подарявала съм му дрехи, колажи, бельо, любовни бележки, 101 причини защо го обичам, едно плюшено кученце защото имаше сини очи като неговите

Коментари

2.   Не си ти човека който трябва да прави милите жестове, точно обратното - ако момчето е свестно той ще ги прави.

3.   Виж аз съм момче и съм имал подобни случаи-разликата при мене е че скандалните ставаха заради чужди хора, които бяха против връзките ми. Това, което мога да ти кажа, е че ако се срещнете и му хванеш ръцете и доближиш себе си до него всичко ще му мине. Друго важно условие е да му внушиш, че никой друг не ти е интересен
В случай че прояви хладнокръвие на фона на похвалната ти инициативност, то този е абсолютен мухльо.

4.   Малко е "след дъжд - качулка" тази работа при тебе, а и човекът не си струва, щом така те ревнува... Детска ви работа! По-добре изчакай още 2-3 години малко да ви дойде акъла, пък тогава се занимавайте със сериозни взимоотношения...

5.   От авторката :
В началото преди да разбере че съм си писала с други мончета постоянно ми правеше изненади и ме караше лда се чувствам добре и именно затова вината е моя.. и се чувствам страшно виновна и сама съм си виновна че съм го направила и много съжалявам но може би по никакъв бачин не мога да му го покажа.. и тъй като вече е станало и няма как да го променя се опитвам поне малко да го поправя но не знам как :(

6.   Аз имам подобен проблем с момчето с което излизах последно... Запознахме се и се влюбихме от първи път... Всичко беше супее, но аз се държах мн несериозно... Не му квдигах тел, нарочно не влизах във фб по цял ден, а той все ми пишеше.. Питаше ме какво е той за мен, но никога не му давах адекватен отговор.. Казваше че ако той не ми пише или зв аз никога няма да го направя и такива.. Накрая му писна и спря да ми пише, да се държи мило и спряхме да се виждаме.. От различни градове сме, на 70км един от друг.... беше.. Беше ми мн гадно, защото аз се влюбих в него, но това мое глупаво държание с цел да съм му интересна, всъщтност го отблъснах.. Не се видяхме 2 седмици и въпреки това за свети валентин му направих изненада и отидох и му украсих колата със сърца сложих му едно яко меченце в 5 сутринта, за да го види в 7 като излезе за работа... Украсих и си тръгнах за моя град.. Каза ми че това е най милата изненада, която някой някога е правил за него, но не каза д се видим... След 10 дена беше рождения му ден.. Пак реших да го изненадам.. Отидох с една торта пред тях точно в 12 и му звъннах, но не вдигна защото заспал.. Оставих тортата на колата и си тръгнах... Пак ми каза като писахме че нещата които правя са най милите които някой е правил за него, но бил объркан защото преди съм се държала еди как си и така.. Вече месец и отгоре не сме се виждали и дори не ми чистити 8ми март... И не ми пише, но имам някакви дреги и неща в ттях и мисля че щом не ми ги е върнал има шанс да продължим напред и да ми прости, но нз какво да направя.. Няколо пъти го питам да се видим да поговорим но нищо не оргазизораме и така... Желая ти успех, дано теб те оценят! :))))

7.   ОТ авторката
Благодаря на тези, които са коментирали, но бих искала примери и идеи. Ще съм Ви много блгодарна!