Обича ли ме наистина?
Здравейте! Не знам от къде да започна да разказвам моята история. Обичам третият си братовчед (женен е) на 22 години. Всичко започна преди 6 месеца когато най-малко очаквах дойде денят в който се видяхме.. целуваше ме като луд аз също защото знаех от кога го искам дори не ми се вярваше че го целувам, защото в продължение на 1г се опитвахме да стоим далеч един от друг защото нашите много се уважават израснаха заедно и щеше да ни бъде много срам ако се разчуе а и той си падал Казанова изневерявал редовно ходел с много знаел какъв е и не искал да ме нарани. Въпреки че нямахме връзка ревнуваше когато някое момче ме заговори или седне до мен. Звънеше ми за да ме чуе пишехме си не знаех какво правя младо момиче на 17 години а не исках да се обвързвам с никой друг исках него! След онази нощ всичко се промени видяхме се още няколко пъти и след това заминахме за чужбина той там живееше а аз при майка ми, която живееше в същия град. Там продължихме нашата връзка, но не след дълго хората около нас започнаха да разбират какво става. Майка ми също разбра тогава исках да го оставя въпреки че много го обичах просто нямаше смисъл да си правим проблеми.. нямаме бъдеще. Пишехме си смс и и той разбра на къде бия и че искам да го оставя и започна да ми пише че не знае какво ще правим но не искал да го оставям, защото ме обичал... неговата майка също разбрала и жена му също, но той казал че няма да ме остави. И постоянно ми повтаряше, че вече нищо не може да го спре от мен и че не иска да се отделям от него. Звънеше ми пиян и се кълнеше, че много ме обича, но дали всичко не е само филм за да спи с мен. Ако това се случи той ще ми бъде първият и го знае. Нормално дойде и денят в който започна да ми говори че иска да съм негова и такива неща, но аз отказвах не съм сигурна че наистина ме обича, а и мисълта, че нямаме бъдеще... понякога искам да се отдам на това без да мисля за нищо друго но и мисълта след това да спи до друга и да спи с други няма да мога просто.. казва че не е имал такава връзка 4 месеца да бъде така с някоя и само с целувки, че не ме иска само за това и досега да ме е оставил. И приятелките ми ми казват че ме иска че му личи и негова приятелка, която е на 36 години ми е писала веднъж че никога не е бил така с момиче. Баща ми разбра за нас и ми се обади да се прибирам за България така и направих, беше много гадно видяхме се но аз не издържах и се разплаках защото много бях свикнала с него той ме гледаше и ме попита така ли мисля да се търмозя и че и той ще си дойде след мен. На втория ден трябваше да се видим сутринта преди да тръгна но той си изключи телефона? ! Не разбирах по пътя много плачех приятелката ми му се обади ( тя му е 1-ва братовчедка) когато той си включи телефона той с вдигането на телефона я попита дали тръгнах и тя каза да попита я и дали съм плакала. След това имах съобщение във фацебоок от него че ако се бяхме видяли нямаше да може да ме остави да си тръгна и не искал да ме вижда как плача. Не се ли филмира малко.. все пак щеше да ни е за последно.. Не знам какво да правя знам че когато си дойде все ще заговори пак по оная тема и ще иска рано или късно да спи с мен не е дете.. дайте ми съвет. Дали наистина ме обича или просто всичко е един филм, защото както казах по-нагоре пада си женкар сякаш има тетрадка която иска да напълни с имена... как да вярвам на такъв човек не допуска и никой до мен разсърди се и за нова година че прегърнах първият си братовчед и неговия първи братовчед.. е да не ги ли поздравя хората.. влиза ми в профила блокира всички и който ми пише им казва да не ми пишат защото имам приятел. Кара ме да си махна профила и аз му имах паролата която твърди че не я е давал на никоя до сега не се е съобразявал с никоя и наистина не пишеше с никоя отделно какво си правеше не знам. Благодаря на всички които прочетоха това... дайте съвет!!!

Коментари

1.   Здравей,
Това, което ще ти кажа аз вече си го знаеш, просто го правя за да видиш, че има още някой, който мисли като теб.
Стой далеч от него!!!
Знаеш ли защо си му "любимка"? - защото се дърпаш.
И въпреки всичко.. ти знаеш, че ще бъдеш поредната и ще страдаш, че си вложила адски много чувства. И си права!
Стой далеч от изкушението. Прекрати всички отношение с него и си дай време, с времето чувствата отминават. Дай шанс на някой, който те заслужава!
Успех!