История за двама самотници
Здравейте жена на 30 години съм от Варна . Омъжена съм за много лош човек , постоянно ме бие и ме тормози . Бях забравила какво е да обичаш докато един ден не се появи той от нищото .... Бях излязла с две три приятелки на кафенце и на масата до нас стоеше той , беше много нервен и говореше нещо по телефона . Беше толкова мъжествен и много добре сложен . Още в кафето започнаха и мойте фантазии . За момент забравих , че съм толкова нещастна . Отидох до тоалетната . Той изобщо не беше разбрал ,че го харесвам толкова много даже и без да говорим . Понеже тоалетните са 2 мъжка и женска , но с общ коридор ние се засякохме . Гледах го и го исках , но той не направи никаква реакция . Измих си ръцете и разбрах , че нямам шанс и реших да изляза . Тъкмо щях да натисна бравата когато той ме хвана за лакътя и се приближи адски близо до лицето ми . Избоботи нещо от рода : Чудя се защо ли толкова много ме гледаш ? Изплаших се от тембъра на гласа му и се опитах да избягам исках да извикам , но той ме целуна . Естествено отговорих на целувката му , все пак го исках толкова много . Той ми каза , че тук няма как да стане нищо , искаше да му дам номера си . Записа го и каза , че ще ми звънне . Само ми каза , че се казва Цветелин . Пак ме целуна и излезе , каза малко да се позабавя . Излязох и аз . Бях щастлива и усмихната . Даже приятелките ми ме питаха защо съм толкова щастлива , а аз освен , че бях щастлива бях и влюбена от пръв поглед . Ние си заминахме той ми се усмихна и аз се прибрах в къщи , но не ми пукаше дали Жоро(мъжа ми) ще ме удари пак , все пак бях свикнала , единственото нещо , което исках беше Цецо да ми се обади . Не знайно как Жоро се държеше много добре с мен , но не го исках вече , той и предложи да правим секс казах му , че съм изморена и си легнах . Той явно реши , че си имам любовник и ме събуди към часа сутринта и започна да ме пипа и да ме целува , но вече нямах нужда от ласките му . Толкова бях изморена и объркана оставих го да спи с мен , но без никакви чувства само тялом бях при него . На другия ден Жоро беше на работа , а аз не работя понеже съм в майчински , а и имам и още едно дете , което е на 10 год. Цветелин ми звънна и пожела да се видим . Каза , че ще дойде да ме вземе от някъде и да отидем в тях да пием по нещо . Оставих малкия на дъщеря ми понеже и имам много голям доверие , а и тя знае как да се занимава с него той да не плаче . на уречения час със Цветелин потеглихме към тях . Нищо обаче не се разви както си мислех аз . Аз мислех , че още от вратата ще ме награби и ще иска да спи с мен , но беше друго той поръча пица започнахме да си говорим разбрах ,че Цветелин е на 26 години и е също много самотен , но не защото никой не му обръща внимание ами точно по обратната причина . Имал си приятелка , която само му харчила парите и така нататък . Единственото интимно нещо , което правихме се целувахме нищо повече .... Тръгнах си от тях , разбрах , че на първо място Цецо ми е приятел , но после едтестцвено се стигна и до секс ... беше невероятно никой друг не ме е предразполагал както той . Виждах се с него когато можех , мислех за него постоянно . Сега съм изправена пред дилема да бъда с него и да зарежа мъжа ми , или просто това е един мимолетен флирт и ще е за кратко

Коментари

1.   Не се заблуждавай мила, явно си търси кошче за душевни отпадаци. При мен същото се получава и немога да го разбера, никога аз не съм го търсила винаги той звънни даже и по 2 пъти на ден. Оплачи се разтовари се, но мен не ме пита как съм а колкото до секса за месеца има време само един път. А аз съм влюбена в него но си трая зашото все пак съм жена на 45г, и разбирам на къде духа вятъра. Немога да го разбера, когато му кажа да прекратим той не е съгласен, но не виждам да прави нещо хубаво и приятно за нашта връзка.И сега съм на изчакване, оставила съм на времето да реши,само че с разликата че аз се тормоза. Желаяти успех!!!

2.   Глупачка си, как може да си помислиш, че трябва да избираш, та ти отдавна вече си избрала. Семейна с две деца, остава да си избереш причина за развод.
Чудя се защо Бог дава деца на такива като теб? Майка, оставила си едното дете да гледа другото(забележете десет годишно, което също е за гледане), а тя тръгнала подир ''любов от пръв поглед''.
Това е само един флирт за момчето, разнообразила си му живота за известно време. Питам се какво очакваш, то да стане баща на децата ти?
Ей, жено, мисли с главата си, не с пу*ката си!
Извинявай, за цинизма и ако съм те обидила, но това е моето мнение...

3.   До н 2 Ти не се ли усещаш ,че прекаляваш малко с грубостите?Според теб ,ако човек е женен и има деца ,живота му е свършил? Не прочете ли как се държи мъжът и с нея?Ама няма значение и това,трябва да търпим всичко в името на децата.Няма право да се опита поне да бъде щастлива?Просто и елементарно мнение на ограничена моралистка е твоето.Поне пред себе си признайте,че криете страха си да рискувате с това"заради детето"

4.   Нещо не си разбрала правилно, да пише някъде за развод? Става въпрос само за едно приятно прекарване и нищо обвързващо. А дали съм глупачка нека сама да претцена, но по начина по който се изказвате ми е ясно до какво ниво ви е интелекта. Разни хора разни идеали!

5.   И кога успя толкова добре да опознаеш новия, за да зарежеш всичко и да хукнеш след него? Ами ако излезе по-миризливо?
Мечо Пух

6.   "Сега съм изправена пред дилема да бъда с него и да зарежа мъжа ми"

А Цецо иска ли да бъде с теб и с двете ти деца?

7.   едтестцвено, претцена - тези думи ги копирах от твоите постинги, ебах ти тъпата и неграмотна смешничка. Естествено, че такива тъпи същества ги бият мъжете им.

8.   ЖЕНА НА 49 г.
Евалата № 7,
Моят коментар е.....
Без коментар....