Как да постъпя? :(
Здравейте, имам си приятел от година и половина. Имам следния проблем той не ми обръща почти никакво внимание, ако сме в тях или вкъщи когато тръгна да го гуша, целувам и т. н, той почва да се занимава с други неща и ме отблъсква, разбира се имало е й моменти в който е бил много добър с мен, но това е много рядко, а когато сме навън да не говорим, че по никакъв начин не ми доказва, че ме обича. Когато излезем по двойки с приятели, те се гушат, а аз се чувствам адски неудобно и зле, винаги аз го гуша и целувам... имам чувството, че го насилвам. Когато сме в тях или ми спи или правим секс, а аз искам поне мъкичко внимание, би ме зарадвало адски много, а след като го правим заспива отново и всеки път кръговрата се повтаря. Много си го обичам и знам, че й той мен хиляди пъти ми го е казвал и доказвал. Как да постъпя с него? !

Коментари

1.   Поговори с него за това. Това което каза на нас го кажи на него.

2.   Ами просто свиквай с тази обич. За съжаление в това се превръщат повечето мъже след година във връзка. Вече те е спечелил и защо да се пъне за теб повече??

3.   разбери че мъжете и жените по различен начин показваме любовта си, това че на тебе така ти се иска няма как той да го знае, Ако си смотана патка ще продължиш да се жалваш, но ако смяташ себе си за интелигентна жена ще намериш начин да му кажеш.

4.   Ще ми бъде любопитно да разбера поне три сериозни/основателни/ случаи в които ти е доказал колко много значиш за него и колко много те обича, защото съм почти сигурна че и три ще ти е трудно да си спомниш.
Никак не ти повярвах, че те обича и знаеш ли защо?
Защото няма как да човек, който обича и държа човека до него да е щастлив да не иска да прегръща и целува приятелката си и да я отблъсква. Как може да те оставя само ти да го целуваш това никак не е нормално за една пълноценна връзка.
Честно ако съм във вашата компания ще ме е жал за теб, защото не изглеждаш щастлива с него. (Аз съм човек, който не те познава и си правя изводи само от твоите думи, но съм сигурна, че и на хората около теб им е направило впечатление, защото дори и да мълчат и да се правят че нищо не виждат такива отношения като вашите се виждат много ярко отстрани. )

5.   Авторката : Няма нужда да ме нападате, говорила съм с него, но той ми обръща известно време и после пак същото нещо. Много съм говорила с него за това не смятам, че ще свиквам. Казала съм му да ми обръща нужното внимание или да забрави. До номер 4 много пъти ми е доказвал и показвал че съм обичана :)