Влюбих се в колежка
Здравейте,

Историята ми може да Ви се стори банална, но ето че и на мен се случи.
Женен съм от 7 години, с прекрасна дъщеря, с жена ми сме около 30-те. Преди около 4-5 месеца в офиса се появи нова колежка (аз съм и шеф). Още от самото начало започна много да ме привлича и определено си имаше флирт между нас, да уточня, колежката също е женена с дете.

След няколко месеца осъзнах, че съм лудо влюбен в нея, опитах се да се отдръпна, като спра да и обръщам внимание и да си гледам работата, така издържах около месец, но след това чувствата се завърнаха с много по голяма сила. Накрая не издържах и внимателно и разкрих какво чувствам, оказа се че и тя е по същият начин.

От тогава излизахме един път и се натискахме, определено и двамата искаме да спим заедно и вероятно ще се случи.... И двамата сме ужасно влюбени един в друг.

Проблема са семействата ни, по принцип не съм такъв, това което изпитвам с колежката никога не ми се е случвало, така да ми завърти главата, не искам да си разбивам семейството, но искам и да съм щастлив по-дяволите.

Много съм объркан и не знам какво да правя, много искам да изживея тръпката, защото иначе ще се побъркам, а и не искам да съжалявам цял живот, ами ако колежката се окаже моята ГОЛЯМА любов?

Ясно ми е, че ще ме храните, не го искам, по скоро пускам темата за да получа съвети от хора, който реално са имали подобна ситуация.

Благодаря,

Коментари

51-52 от 52

57.   И аз имах подобна история с колежка, но преди да си го бутна в нея проучих, попитах, разпитах и разбрах, че играч, търси си разнообразие и тръпки. Изтръпнах я няколко пъти навсякъде, оказа се тотален нарцис в леглото и дотук.
М43

58.   Жените дори и без да искат изпитват привличане към мъжете шефове. След като ме повишиха, доста колежки преди безразлични започнаха да се отнасят със специално внимание. Някои бяха хитруши, но други съвсем първосигнално искаха близост.

51-52 от 52