Проблемът е в това че той е много несериозен и е страшно голям женкар.
Здраейте, аз сам жена на 23 години и съм силно влювена в един мьж от 2 год. още когато се запознахме знаех че искам да прекарам живота си с него и от тогава не сам спирала да го обичам. Проблемьт е в това че тои е много несериозен и е страшно голям женкар. Всеки пьт когато се разделяме той ми казва че ще се чуем утре, а никога не става, понякога са минавали месеци без да го видя. Скоро започнах да вярвам в магиите, може би защото отчаяно се нуждая от такава. моля ви помогнете ми, защото наистина повече не издържам!

Коментари

1.   Здравей. Искам само да ти кажа да не се кахъриш по този мъж, защото той не го заслужава. ОПОМНИ СЕ! Той само те използва за секса и ти го казвам от личен опит с един такъв. Относно магиите - не си струва да се занимаваш с тия глупости.

2.   Абе то и моя втория ми казва ще ти звънна и забравя, но баш за по няколко месеца...Зависи..казвал ли ти е , че те обича, че иска по сериозни отношения с тебе или сте заедно само защото си заслепена от него? Помисли си добре. Той си живее живота, а ти милата не можеш сън да спиш. Даааааам...знам какво е...и аз обичам така като тебе, но си е живо наказание.

3.   Как може да си помислиш за магии??!! И аз съм била като теб, изпадала съм в такава ситуация и точно с такъв мъж. Изобщо не се занимавай с него, за него ти си поредната нямаш никакво бъдеще с него, едва ли искаш да си една от поредните му бройки, просто не си заслужава да си губиш времето по човек, който не те заслужава. Знам, че ще ти е трудно, и на мен ми беше така, но сега, когато се осъзнах направо се чудя как съм могла да бъда влюбена в подобен човек, това се случи преди 3 години и повярвай ми той и сега си е същият женкар с тази разлика ,ч е сега се занимава с ученички.. просто няма смисъл

4.   Трябва да се пребориш с любовта си. Явно нямаш други твои обожатели или ако има не ги забелязваш. Наистина не си струва да се тръшкаш по такъв мъж, той никога няма да бъде твой, тогава за какво ти е? И аз плаках по един мъж, но като видях че нещата няма да станат по-добри хванах си друго гадже и лека полека го забравих. Сега ми е толкова безразличен сякаш никога не съм била влюбена в него

5.   Ей мацка от опит ти го казвам......и то дълъг не си струва изобщо.....вярваш дълбоко всебе си вярваш че ще се промени.....няма да се случи повярвай ми.....и аз вярвах даже до скоро....знаех че е женкар....е такъв не очаквах......вярвах имах надежда нямаше смисал.....абсолютно поредната.....не си разбивай сърцето.....незнам на колко години е пича .....той моя дет съм затунала по него ще става на 36....и е същия сериозна връзка какво е това?Имал е да някога близо 8 години.....и какво....миличка....просто......ше те лъже ти ще вярваш.....в следващия момент ще разбереш за някоя поредна любов....ще се скарате а той ще каже че това не е твоя работа....защото ти не ходиш с него....или ходите ма не и пред другите......за какво ти е такъв?погледни го от тая страна.....аз съм в същото положение.....още го обичам.....недей твърде много боли после.....какво ли не правих.....колко пъти съм казвала че го обичам.....доказвала съм го.....говорех карах се ....спрях да говоря.....писах смси.....опитах се да го наряня както той мен...нямаше полза......от нищо......а и в карйна сметка както казва една моя приятелка "ЕДИН МЪЖ МОЖЕШ ОТ ВСИЧКО ДА ГО ОТКАЖЕШ ПОЧТИ.....ЦИГАРИТЕ АЛКОХОЛА КОМАРА....НО ОТ КУРВЕНЛЪКА НИКОГА".....сама си направи изводите....и се отдалечи от него докато не е станало твърде късно.....после колкото и да искаш няма да можеш......

6.   Бях влюбена близо 5 год в един мъж, който наистина държеше на мен и ме обожаваше, но се разделихме и беше много трудно и за двама ни.Мина доста време но още ме боли за него. Преди месец се запознах с едно момче/колега ми е/ и май започвам да хлътвам по него..той е страхотен..но е женкар и даже си го признава. Искам да го вържа ама незнам как. Мисля си че започва да уляга защото вече почти не излиза за да се изкуша и е приятел на братовчед ми, а той няма да позволи да ме наранят. Помогнете ми. Какво да сторя за да е с мен