Объркана съм.. Помагайте !!
Историята ми за някои е смешна за мен е фатална ! Преди две години се запознах с момче отначало беше само зарибявка в скайп, но нещата станаха сериозни. Ходим вече 2 години лъгал ме е, псувал ме е, но нещото от което се страхувах беше изневяраата... а той с лекота преспа с друга без да му мигне окото. Наложи се да го забравя мина 1 месец и го бях позабравила то1но тогава ми се обади и ми каза " Липсваш ми .. Обичам те" понеже още го обичах се върнах при него... Та въпроса ми е за подигравкаа ли го е направил или просто никоя друга не му се вързва.. а аз го обичам и му вярвам... а трябва ли изобщо да му вярвам че ме обича???

Коментари

1.   КАК ЛИ НЕ ,ДА СЕ ВЪРНА КЪМ ЧОВЕК ПСУВАЙКИ МЕ,ОБИЖДАЙКИ МЕ И ДА МИ ИЗНЕВЕРЯВА !!!
ЕСТЕСТВЕННО, ЧЕ ДРУГА ,НЕ БИ ГО ТЪРПЯЛА И ЗАТОВА "СЕ ВРЪЩА ПРИ ТЕБ " !!!!!!!!!!!!!
ИНТЕРЕСНО МИ Е ???
КАК ХОДИХТЕ ДВЕ ГОДИНИ ???
НАЛИ ПО- СКАЙПА ????
А... НА ЖИВО ...КАК СТОЯТ НЕЩАТА !!!!
ЗАБРАВИ ТАЗИ ИСТОРИЯ !!!
ТОЙ ТЕ Е ОБИЧАЛ , А ТИ Е ИЗНЕВЕРИЛ ???
МОМИЧЕ, СЛЕЗ НА ЗЕМЯТА !!!
ТОВА ЛИ Е ОБИЧ ???

2.   Че какво очакваш да намериш в скйпа, повечето там си търсят бройки.
Мечо Пух

3.   Ти не си добре,
той те обижда, псува и изневерява, а ти се връщаш при него - мазохист ли си?

4.   Има едно момиче от моя клас която търпи нещо подобно, приятеля и я рита на улицата когато не стане така както иска той, ръцете и са сини, удря я. Момичета докога ще търпите такова отношение. Я си намери свястно момче което да те обича и уважава. Не се занимавайте с такива животни ( за мен са точно това)! Има толкова прекрасни и мили момчета оставиго и не се занимавай с него.Казваш,че ти е изневрил замисли се ако те обича истински били го направил? Дано се отървеш по-скоро от него и го забравиш.Успех!

Ж 16г.

5.   Номер 1 е прав/а !! Много лесно прощаваш, аз ако бях щях да му се исзмея по телефона и да му кажа: жалък си, никоя друга не те иска и идваш при мен ! Да не съм глупава, псуваш ме, изневери ми без да ти мигне окото ! Как очакваш да ти простя?? През този месец какво прави ? С друга беше нали? И на нея си причинил болка и те е оставила, а сега аз съм ти утехата.. Да бее, повече не смей да ми се обаждаш.. И затварям без да слушам оправдания.. Ми това е Наистина слез на земята !!
*********

6.   Прочети какво си написла и сама си отговори ! Но и се послушай !

8.   Бягай.............. с всичка сила бягай от такъв човек. Казвам го от личен опит.........нищо добро не можеш да очакваш, това е само началото. Подле следва побоят, а и само той ли???????
Спасявай се докато имаш възможност, докато не те е обсебил тотално

9.   Винаги,когато си помисля, че жените не могат да затъпеят повече се намира някоя като теб и ми показва,че греша.Той те псува и ти изневерява, че дори те и лъже,а ти му даваш втори шанс да го прави? Ти достойнство ли нямаш или имаш двойна брадичка,шини на зъбите,брадавици по тялото и 50 кг в повече и затова си се вкопчила в това подобие на мъж(всъщност на човек,защото е на светлинни години от понятието мъж)?

Свободен

10.   Номер 1 ти го каза много точно и ясно ТОВА ЛИ Е ОБИЧ ???

11.   Хах той се е подиграл с теб- извинявай, но след всичко което ти е наговорил, да се върнеш при него е МНОГО МНОГО ГЛУПАВА ПОСТЪПКА- сякаш си му е така за резерва. Напускай го и се старай да нямате нищо общо час по - скоро!

12.   Я, кажи първо на колко си години да знаем изобщо струва ли си да даваме съвет ;)

13.   ОЦЕНИЛ ТЕ Е СЛЕД КАТО СЕ СБЛЪСКАЛ С ДРУГИТЕ ???

14.   Явно много го обичш щом си се върнала при него,но при такова лошо отношение кам теб никога не бих направила грешката да се вращам при него. Немисля че имаш долкова малко достоинство за да му позволиш да те унийи по тава груби начини !

15.   № 1 съм ,жена с дъщеря на 25 г.
БЛАГОДАРЯ ЗА УМНИТЕ И АДЕКВАТНИ ОТГОВОРИ...
Но все пак не чухме мнението на АВТОРКАТА...
В момента ...нещата докъде са стигнали ????

16.   Номер 12.. на 18 съм : )
Номер 15 ... ами отбягвам го, но виждам че се е променил даже не мога да повярвам.. просто не е същия.. грубото държание вече го няма, но късно .....