Просто немога да го оставя. .
Значи преди 7 месеца, претърпях края на първата си истинска любов,за мен беше много болезнено, защото бях с това момче 9 месеца, не минаваше и ден без да се видим. И просто така от нищото дойде "Аз не те обичам вече" , как момчето което до вчера се кълнеше колко ме обичал просто така от нищото загърби любовта ни ?!

Но не за това искам да споделя,познавам се с едно момче 3 години и той винаги ми е харесвал като външност, привлекателн, заедно сме вече 4 месеца, и с помоща му мога пак да се усмихвам истински,чуствам се щастлива с него даже повече и от преди, и наистина се чуствам влюбена,. Проблема е, че е много голям женкар, и всички думи които казва на мен ги е казвал на всички останали момичета покрай него,въпреки че ми се струва искрен с мен, немога да съм сигурна. Натиска се дори на приятелките ми, и всички ме предупреждават. Но аз му вярвам на инат му вярвам, незнам как,не мога да си го обесня,склона съм да изтърпя всяка негова изневяра,само и само да е с мен. А той винаги обвинява мен за всичко,и се аз съм му крива.Сега след 2 месеца той ще замине за София студент и няма да се виждаме дълго време,а пък и ми е казвал ,че в университета било пълно с Мацки,които били много красиви и как там щяло да му е рай,и се чудя да поставя ли сега "Края" между нас , или да се боря до край за нашата връзка,въпреки всички савети спрямо моито и неговите приятели ,които също ме съветват да го оставя..Любовта ми сляпа,знам го,но не искам да го разбера.Не мога ! ...

Коментари

1.   за 9 месеца ... истинската любов не я е имало щом така е станало.... запомни, че любовта се доказва с всеки миг ,но трябва да измине време докато бъдеш обедена , че на иситна си срещнала първата Истинска любов...за този женкар ами предполагам, проблеми ще имате,той ще излиза с колегите си по дискотеки,момичета ще го свалят,това е ясно,гадно но факт... но пък може да т еобича на истина и да не излиза толкова много колкото "женкарите" и да си идва често при теб и това е вариянт... опитай няколко месеца сама ще разбереш на къде отиват нещата:)

By:Ангелчето--

2.   ЖЕНА НА 49 Г.,МНОГО СИ МЛАДА ....НЕОПИТНА....ИГРАЕ СИ С ТЕБ.....не се тормози ...,след време и ти ще дойдеш в СОФИЯ...и не се знае знае ли се ....

3.   Ами хората трябва да имат достойнство и самоуважение-ти нямаш и тва ти е проблема!! Не мога да разбера момичетата, които казват, че могат да изтърпят всяка изневяра. Аз не мога и не мисля, че едно човещко същество трябва да бъде подлагано на това..

Рая*

4.   Краят е дошъл отдавна,А ДАЛИ Е ИМАЛО НАЧАЛО?

5.   Знаеш ли след няколко дена с приятеля ми ще направим " може би" 2 години пт както сме заедно... Даже ми е трудно да пиша за това моят приятел не е "женкар", но му харесва да дава пасове само на момичетата. Говори със тях, кара ги да се смеят, да си изкарват хубаво времето, но не спи с никоя освен с мен. Вчера точно за това имахме проблем "отново", но аз ме мога няма да издържа а съм прекалено ревнива и за мен това е недопустимо.. Просто изчаквам удобния момент. Но няма да е лесно прекалено много свикнах със него но ше го зарежа. Та съветът ми е да го зарежеш няма смисъл малка си още не и млада малка... Колко път имаш още пред себе си.. Успех