Не вярвам да е само секс но не е и обич?!
КОгато бях на 17 сме били в една компания, но дори несъм го забелязвала. На 28г.случайно пътищата ни се пресякоха и той ми каза, че много ме е искал но го било срам и т.н.вече и двамата сме семейни с деца. Покани ме на ресторант излезнахме и между нас се завихри такава любовна връзка но изкара само няколко месеца, може би причината за прекъсването си беше моя въпреки, че той спря да се обажда имах семейни проблеми но те нямаха връзка с мойта изневяра и малко се откъснах от него. Той беше много мил просто мъжът на моите мечти. Минаха 1-2год и той се раздели с жена си така се случиха нещата, и аз със съпруга ми бяхме временно разделени видяхме се пак с него споделихме мъки и той като нашега каза искаш ли да се съберем, а аз му отвърнах, че не съм луда да се женя пак, и така годините си минават виждаме се често той вече има друга даже и бебе аз се събрах със съпруга ми. Но когато се срещаме може да е веднъж в месеца,той не пропуска да ми каже, че съм любовта на живота му жената, която никога не може да му омръзне отиваме на хотел и след това пак изчезва за месец два аз не го търся въобще страх ме е да не ме прати подяволите макар да е много любвеобвилен и мил. Аз го обичам до полуда това са вече 8 години и вместо да се опитам да го изритам от живота си все повече ми действа като наркотик. Вчера пак бяхме заедно постоянно ми повтаря че ме обича желае и след като си тръгнахме дори не ме попита кога ще те видя. Дори аз незнам какво искам от него само знам че го обичам до болка.

Коментари

1.   ТИ сама си отговаряш"не вярвам да е само СЕКС, но не и ОБИЧ ???

2.   Човека винаги е склонен да бъде привлечен от нещо непознато. И точно това става-понеже не можеш да му се насладиш до край, точно затова го искаш. Сигурна съм, че ако прекараш няколко месеца с него, вече ще ти е познато и няма да го искаш толкова..

Рая*

3.   Хах, първо му казала "да не съм луда да се женя пак", после недоволна от нехайното му поведение... че нали сама си го пратила в тая посока ;) женска работа...

М 22

4.   Неизживяното е най-сладкото нещо-дава възможност за фантазии и мечти.Реалността е друга.

5.   "ДОРИ аз самата не знам какво искам от него само знам че го обичам"..........Е,хайде като си изясниш какво искаш ,тогава ни питай ?