Абе, тоя я мами, аз да й кажа ли или да си трая?
Става дума за моят бивш приятел и неговата настояща. С него по принцип не сме се разбирали никога, все имаше спорове - той ревнува, аз ревнувам, той иска свобода, аз искам свобода, големи спорове бяха. Ходихме две години и кусур и се разделихме. От година и нещо ходи с едно наистина симпатично момиче, на 20 години е, студентка. Изключително мило и добро, запознахме се съвсем случайно и в момента сме в доста добри отношения. Тя не знае, че съм била с приятеля й, а и аз не държа да го споменавам.

Както и да е ... имах съмнения, че той я мами. Не излизат никъде заедно, даже на кафе не я води, не я представил на никого - ние се запознахме, както казах, съвсем случайно - въобще, все едно не съществува за него. Тя е лудо влюбена в него, има го за някакъв идол, бог, готова е на какво ли не да бъде с него ... Добре, в началото си мислех, че подозренията ми са прекалени ... Е, преди две седмици нашият човек ми звъни и с бодър глас ме пита дали съм навита да излезем. От дума на дума разбрах, че той иска да отидем на кафе, на ресторант после може би и да се забием в някоя хотелска стая (: Оттам нататък ви е ясно. Момичето му не знае и за това, аз го отрязах, разбира се ... Идеята ми е да й кажа ли за тази случка, да й разкажа ли за връзката ми с нейния човек и въобще да я предупредя ли, че я мами или да си трая? Важно е, че момичето ми вярва, но не знам дали любовта й и вярата в него не е прекалееееено силна...

Коментари

1.   Турците и арабите, въобще мюсулманите правят така.
Трай си, като не искаш да се чукаш с него, защо толкова
те е яд.

2.   Не и казвай просто поговори с него и му обясни , че каквото било между вас, няма да се върне назад.

3.   Най добре си направете тройка-така ще бъдете всички заедно и всички ще останат доволни!

4.   Май не съм уточнила добре. Аз не изпитвам нищичко към него, доколкото знам - и той към мен, обаждането беше явно за един секс. Но съм сигурна вече, че я мами, и то не с едно момиче ... и не с някоя курва за една нощ (: А ме е яд, защото неговото момиче е страхотен човек и я чувствам доста близка, макар че се познаваме отскоро (:.

5.   Моето мнение е да и кажеш. Много е лошо някой да те мами - била съм в това положение и го знам от личен опит. Постави се ти на нейно място и помисли как би се почувствала, ако разбереш, че някой те мами. А как се запознахте с нея, ако не е тайна?
бубка-П

6.   Ама големи глупости говорите и тримата (1-3)!
според мен говори с нея мила! Обясни и всичко! Така и съвеста ти ще е чиста! А пък ако след всичко което и разкажеш тя продължи да бъде с него-е, неин проблем вече! Тя да си блъска главата! Но според мен трябва да и отвориш очите!

7.   Съкровище по - хубаво и кажи за да го знае що за стока е пък щом не изпитваш нищо към него кво ти пука? Ако тя наистина ти е приятелка и кажи апък и това ще сплоти вашето приятелство, кажи и даже че ти си била с него преди време защото тя рано или късно ще разбере, ако държиш на нея по хубаво и го кажи ти :-)

8.   Ако си траеш излиза така, че я лъжат двама души - ти и той. Тя все ще разбере рано или късно за тези изневери. Тогава какво - той е прелюбодеецът, а пък ти си кучката. Едва ли искаш да си в тая позиция. Нали?

9.   Аз съм бил в подобна ситуация, но отстрана на мъжкия пол и ми повярвай страдам толкова много за всичите лъжи и овъртания, че патя до ден днешен...въртях ги и двете на малкия си пръст и си мислех че винаги ще е така...ще съм с която си искам когато си го поискам! Но всъщност всичко се промени, когато истината излезе на яве...и при теб ще стане така, тази твоята приятелка ще разбере все някога и тогава ще си преебана...по добре и кажи всичко, но и го обесни такаче да може да те разбере

10.   Кажи й. Говори с нея спокойно за да не го възприеме, че искаш да я изместиш. Обясни й.

11.   И аз съм "ЗА" да и кажеш..но все пак трябва да провериш дали толкова много му вярва..но ако не ти повярва поне ще пробудиш подозрения у нея което може да и помогне много...трябва да разбер ясно че тебе тоя не те интересува за да не си помисли че го правиш защото си го искаш..обмисли си добре плана..но по-добре щом държиш на нея и не заслужава кажи и ;)