Боже искам любовта да ме остави
Искам да ме остави на мира...Въобще не го знам какво иска от мен..Казва ми< да не се надявам на нищо, нищо няма между нас, а нон-стоп звъни, иска срещи и т.н..Казва ми, че ме харесва, а като кажа, че и аз го харесвам казва.. Нищо не може да има разбери..Ти си една от всички, които ме харесват, не мога да бъда приятел за такива...И само ме разиграва>..Измъчва ме и вече като ми пише по скайп или телефон аз не отговарям, но той ме преследва до нас и където излизам..Вманиачен е на тема да го харесват момичета и да го преследват..Искам да ме остави на мира, да спре да ме измъчва...Ако той не знае какво иска, аз поне знам и плановете ми вече не го включват...Казах му го вече 4-5 пъти (DOOOOH)

Коментари

1.   Това момче се държи доста глупаво.Такива постъпки са типични за малките хлапета,които не знаят какво искат.Детски му работи.Казала си му няколко пъти да те остави на мира,но явно той от дума не разбира.Ако бях на твое място,щях директно да му кажа да се разкара и нямаше повече да се занимавам с него.Дори бих го избягвала.Направи и ти така.Това момче е голям лигльо.

2.   Ами правилно-опитвай се да го отбягваш. Той явно наистина е вманиачен по това всички да го преследват и ако не го правят той започва, за да ги накара. Тъпо, ама егото на някои хора трябва да се подхранва. Абе зарежи го, кажи му като разбере какво иска да дойде да ти каже.

Рая*

3.   Намери си друг.

4.   Психопатско поведение на момчето-иска някои да гали егото му,без той да полага старание.Отдръпни се за дълго,нищо не говори,нищо не слушай от него.Скоро ще намери друга жертва.

5.   "Казва ми, че ме харесва, а като кажа, че и аз го харесвам казва.. Нищо не може да има разбери." Вие сте едни големи дечица и ти и той.

6.   От авторката: Защо пък аз да съм дете...Признах му чувствата си като голям човек...Не точно с Аз те харесвам, ама няма да обяснявам как точно съм се изказала..За друго става дума..Постъпих зряло и просто като ми го каза това го оставих и вече не го включвам в плановете си, но той се държи наистина вманиачено...Къде се е проявила моята детинщина искам да разбера, за да не допускам такава грешка повече.Защото аз лично не видях къде е

7.   По на колко години сте ?